SAMOLEPKA

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

SAMOLEPKA

Příspěvek od syfon »

CAUTE PRATELE HACEK.... NEVEDEL SEM KAM TO MAM NAPSAT TAK SEM TO HODIL SEM . TAK UZ MAM TAKE NALEPENOU NASI POZNAVACI ZNACKU NA SPZ ROZMER 29*1,4 JE AKORAT -TAKZE SEM DAL VEDET OKOLNIMU SVETU ZE JSEM CLENEM... TAK NEJAK SEM KOUKAL A ZATIM SE O TOM MOC TADY NEBAVILO TAK SEM SI RIKAL ZE BY NEBYLO SPATNY VEDET KDO JI UZ MA.

ZATIM CAUKA HYUDAIACI :wink:
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Reklama
 

Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Vůbec netuším vo co gou :?: Je pro členy tohoto fora? nebo nějakého tajného spolku? a kde se taková samolepka dá sehnat? Jak vypadá?
Jestli je jen pro special skupinku lidí tak soráč, že se sem pletu
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Virus: je to samolepka hyundaiclubu. Je pro členy H clubu, takže nevim proč by jsi ji nemohl mít. Sehnat ji můžeš tak že si ji koupíš. V horním menu vedle odkazu Hyundai Club CZ je odkaz samolepka. Pod tímto odkazem ji najdeš :wink: Jinak slouží k tomu aby sme se poznali, ale moc členů ji ještě nemá
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Aha aha aha ooujééé. jen je škoda, že si člověk musí vybrat ještě jiné zboží aby se to vyplatilo objednat. kdyby tak aspoň měli v sortimentu K&N filtry, pze do uni se mi moc nechce. Každopádně díky za info
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Hajzlové, hajzlové, HAJZLOVÉ!!!!!!!!!!!!

Příspěvek od Nightmaster »

Jestli vám můžu radit, tak u téhle firmy samolepku nekupujte. Já už si tam nekoupím ani toaletní papír. Koncem minulého roku jsem objednal samolepky s dalšími věcmi, aby se to vyplatilo. Zboží přišlo po dvou měsících, navíc nekompletní. :evil: Nevěděl jsem, že reflexní vesta a silikonový olej ve spreji je nedostatkové zboží. Mohli mi to aspoň dát vědět, že něco nemají a ne dělat mrtvého brouka. Nejhorší na tom ale bylo, že samolepky hyundaiclubu na SPZ byly přeložené a v místě přeložení odlepené od podkladu, navíc uříznuté neskutečně křivě a větší, než je místo na podložce SPZ. Po nalepení se v místě přeložení začaly hned odlepovat. Další samolepka, kterou dávají k nákupu "zdarma", byla odlepená do poloviny a na straně s lepidlem byla nalepená špína, takže jsem ji hned vyhodil. :roll: Byla to moje nejhorší zkušenost s nakupováním vůbec, a to už jsem za těch 38 let zažil ledacos. Ještě že to nebylo drahé, jinak bych ten šmejd okamžitě vrátil. Pokud nechcete mít zkaženou náladu, u téhle firmy NIC NEKUPUJTE!!! :twisted: :evil: :!: :oops: :cry: :roll: :twisted:
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Děkujeme mockrát za upozornění.
Následující řešení: vyrobit si samolepku sám
: zakoupit někde jinde, ale KDE??

Předem děkuji i za jiné možnosti řešení
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
syfon
*
Příspěvky: 49
Registrován: 10 črc 2005, 22:05
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od syfon »

no asi sem mel kliku pac sem ji tam objednal a prisla temer okamzite cca do ctyr dnu a neposkozena.... byla sice prelozena ale nastesti preklad nezasahoval do pismen takze po oddeleni prenaseci vrstvy zustal jen napis... :D
hyundai accent 3dv. 1,3 GLS 1999
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Nevím o tom, že by měli samolepku hyundaiclubu jinde, ale třeba na www.autolepky.cz se dá objednat na zakázku cokoliv.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Uživatelský avatar
Virus
**
Příspěvky: 159
Registrován: 24 bře 2007, 19:14
Bydliště: Freetek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Virus »

Díky za tip. Ale origo je origo. Tak nevím nevím. Pokusím se vyrobit si co možná nejvěrnější kopii. Dám vědět jak to dopadne a kdyžtak risknu, že ta moje objednávka bude taky v pohodě.
Accentík 1,3; 62 KW; r.v. 96-7; mírně upraven
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

syfon píše:no asi sem mel kliku pac sem ji tam objednal a prisla temer okamzite cca do ctyr dnu a neposkozena.... byla sice prelozena ale nastesti preklad nezasahoval do pismen takze po oddeleni prenaseci vrstvy zustal jen napis... :D
Mě to taky přišlo bez poškození.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

Ja jsem si koupil dve, jednu na vnitrni stranu okna a druhou na ven. Ta vnitrni uz je nalepena, ale ze by to nejak dobre drzelo, to se rict neda.

Hlavni problem je prave v mistech, kde byla samolepka prelozena!!! :?

Pocitam, ze tu vnejsi si nalepim az tesne pred Mimoni, aby to tam vydrzelo aspon pres vikend :D :lol:
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Karlos

Příspěvek od Karlos »

Normalne, kdyz sem chtel potvrdit objednavku, tak sem zjistil, ze ta firma auto-samolepky sídlí 17 km od meho bydliste. Tak jsem ji hned stornoval a zajedu si tam pro ne osobne :wink:
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

syfon píše:no asi sem mel kliku pac sem ji tam objednal a prisla temer okamzite cca do ctyr dnu a neposkozena.... byla sice prelozena ale nastesti preklad nezasahoval do pismen takze po oddeleni prenaseci vrstvy zustal jen napis... :D
Presne tak jak pises ... Obednal jsem a prislo me to dost brzo, a v pohode ... Prehnute to sice bylo, ale po nalepeni a odstraneni prenaseci folie ( byla kriva, ale to neva ... ) ted to vypada dobre ....
A daval jsem je i Felotronovi a myslim, ze mu to taky drzi a funguje ....
A ja to umyvam wapkou a drzi to ... :wink: :lol:
Naposledy upravil(a) Vita dne 01 dub 2007, 17:56, celkem upraveno 1 x.
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

dvorlubor píše:Ja jsem si koupil dve, jednu na vnitrni stranu okna a druhou na ven. Ta vnitrni uz je nalepena, ale ze by to nejak dobre drzelo, to se rict neda.

Hlavni problem je prave v mistech, kde byla samolepka prelozena!!! :?

Pocitam, ze tu vnejsi si nalepim az tesne pred Mimoni, aby to tam vydrzelo aspon pres vikend :D :lol:
Tu vnější jsem nalepil na madlo nad registrační značku a od první Mimoně drží dodnes jak přilepená.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: SAMOLEPKA

Příspěvek od draceq »

[quote="syfon"] TAK SEM SI RIKAL ZE BY NEBYLO SPATNY VEDET KDO JI UZ MA.quote]

Jáá :lol: Sice teda musím přiznat, že ne origo :oops: , ale jakožto grafik si tyhle věcičky dělám sám. Takže pěkně Corel, navrhnout, vypálit, zajít za klukama na plotr, pokecat o počasí a mezitím je fólie vyřezaná :)
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“