Loketní opěrka - accent 95

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Khejmll
*
Příspěvky: 15
Registrován: 01 kvě 2007, 16:27
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Loketní opěrka - accent 95

Příspěvek od Khejmll »

Ahoj všem,které jsem ještě nezdravil. Vím,že se to zde už řešilo,ale nedobral jsem se tam žádného konkrétního závěru.Chtěl bych dát do accenta r.95 loketní opěrku,a dumám, jak ji tam přichytit.Měl jsem myšlenku, že bych vyndal zadní popelník, a navrtal jí do plastu za ručkou.Nebo druhá varianta (jestli je teda možná) navrtat jí přímo na ten panel pod ručkou mezi sedačkama.Máte někdo nějaké zkušenosti s touto montáží,případně nemáte typ na nějakou ideální opěrku?Díky všem
Accent 95, 1,3
Reklama
 

selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Re: Loketní opěrka - accent 95

Příspěvek od selo84 »

Khejmll píše:Ahoj všem,které jsem ještě nezdravil. Vím,že se to zde už řešilo,ale nedobral jsem se tam žádného konkrétního závěru.Chtěl bych dát do accenta r.95 loketní opěrku,a dumám, jak ji tam přichytit.Měl jsem myšlenku, že bych vyndal zadní popelník, a navrtal jí do plastu za ručkou.Nebo druhá varianta (jestli je teda možná) navrtat jí přímo na ten panel pod ručkou mezi sedačkama.Máte někdo nějaké zkušenosti s touto montáží,případně nemáte typ na nějakou ideální opěrku?Díky všem
No ja mam Accenta05 a dal som tam univerzalnu lak. opierku, no zabralo mi to trochu casu kym som ju tam dopasoval, ale je tam, v tomto type su na tom stredovom panely z jednej a druhej strany sumerne srouby asi na upevnenie toho plastu, takze ja som to napasoval na ne :lol:
Uživatelský avatar
tomexion
*
Příspěvky: 54
Registrován: 25 srp 2006, 20:37
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Loketní opěrka - accent 95

Příspěvek od tomexion »

selo84 píše:No ja mam Accenta05 a dal som tam univerzalnu lak. opierku, no zabralo mi to trochu casu kym som ju tam dopasoval, ale je tam, v tomto type su na tom stredovom panely z jednej a druhej strany sumerne srouby asi na upevnenie toho plastu, takze ja som to napasoval na ne :lol:
no vyborne a co nejake foto a/nebo howto ? :wink:
Accent 1,5 16V 73KW rv.97
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

Tak chvilku vydrz, ked sa vratim z GB tak ti hodim aj foto
Vaněk
*
Příspěvky: 10
Registrován: 31 kvě 2007, 20:54

Příspěvek od Vaněk »

Zdravím, jsem jsem majitelem nového Accenta, přesto, že v reklamním katalogu tohoto vozu je fotka interieru s loketní opěrkou u předních sedadel a já doufal, že když si objednám auto v plné výbavě ji tam již budu mít se tak nestalo. Mám tam sice opěrku v u zadních sedadel ale ta nic neřeší. U prodejce mě sdělili, že se na náš trh s tímto doplńkem vozidla nedodávají. pokušeli prý se montovat již nějaké neoriginální, ale není to prý nic světoborného. Na internetu "Spoilercentrum" jsem našel sklopnou opěrku lokte nabízenou jako originál na Accenta. Cena je asi 1750,. Kč. Nedovedu si však představit jak by se opěrka namontovala.
Máte někdo s tím skušenosti ?
komix
*
Příspěvky: 76
Registrován: 26 kvě 2006, 15:48
Bydliště: Topolcany

Re: Loketní opěrka - accent 95

Příspěvek od komix »

selo84 píše:
Khejmll píše:Ahoj všem,které jsem ještě nezdravil. Vím,že se to zde už řešilo,ale nedobral jsem se tam žádného konkrétního závěru.Chtěl bych dát do accenta r.95 loketní opěrku,a dumám, jak ji tam přichytit.Měl jsem myšlenku, že bych vyndal zadní popelník, a navrtal jí do plastu za ručkou.Nebo druhá varianta (jestli je teda možná) navrtat jí přímo na ten panel pod ručkou mezi sedačkama.Máte někdo nějaké zkušenosti s touto montáží,případně nemáte typ na nějakou ideální opěrku?Díky všem
No ja mam Accenta05 a dal som tam univerzalnu lak. opierku, no zabralo mi to trochu casu kym som ju tam dopasoval, ale je tam, v tomto type su na tom stredovom panely z jednej a druhej strany sumerne srouby asi na upevnenie toho plastu, takze ja som to napasoval na ne :lol:
Ja presne tak isto na ne :D
HYUNDAI ACCENT 1,3 12v rv96
Vaněk
*
Příspěvky: 10
Registrován: 31 kvě 2007, 20:54

Příspěvek od Vaněk »

Ahoj všem, jak jsem již psal o loketní opěrce kterou jsem objevil na internetu "spoilercentru" tak jsem ji objednal, byl jsem velice překvapen trychlostí vyřízení objednávky. Sama o sobě opěrka vypadá velice dobře, je ve tvaru obrácení boty, otevírací, dva úložné prostory,. kombinace barev uchází - černá s šedou. Je přizpůsobená vsazením do kulatého odkládacího prostoru na lahve ve středovém panelu mezi sedadly. Problém ale nastal u mého Accenta 07 , na středovém panelu mám dva takovéto otvory, každý jiný velikosti a bez úprav bych jí mohl osadit pouze do předního otvoru, což by sice nebránilo řazení, ale ruční brzda by nešla vůbec ovládat. V nejzadnější části panelu mám odkládací otvor jakého-si obdélníkového tvaru se zakulacenou zadní hranou. Dal jsem si trochu práce, vyrobil jsem si dřevěnou vložku s otvorem odpovídající čepu opěrky, vložku jsem z boku upevnil dvěma vruty a celou operku k této vložce z vrchní strany jak doporučuje výrobce také přišrouboval. Jsem s tím s opěrkou maximálně spokojen. Sice za ty peníže bych uvítal aby nebylo nutné její osazení něj přizpůsobovat, ale ani to nebyl žádný problém.
Uživatelský avatar
o5martin
*
Příspěvky: 52
Registrován: 14 srp 2007, 09:31

Příspěvek od o5martin »

Vaněk píše:Ahoj všem, jak jsem již psal o loketní opěrce kterou jsem objevil na internetu "spoilercentru" tak jsem ji objednal, byl jsem velice překvapen trychlostí vyřízení objednávky. Sama o sobě opěrka vypadá velice dobře, je ve tvaru obrácení boty, otevírací, dva úložné prostory,. kombinace barev uchází - černá s šedou. Je přizpůsobená vsazením do kulatého odkládacího prostoru na lahve ve středovém panelu mezi sedadly. Problém ale nastal u mého Accenta 07 , na středovém panelu mám dva takovéto otvory, každý jiný velikosti a bez úprav bych jí mohl osadit pouze do předního otvoru, což by sice nebránilo řazení, ale ruční brzda by nešla vůbec ovládat. V nejzadnější části panelu mám odkládací otvor jakého-si obdélníkového tvaru se zakulacenou zadní hranou. Dal jsem si trochu práce, vyrobil jsem si dřevěnou vložku s otvorem odpovídající čepu opěrky, vložku jsem z boku upevnil dvěma vruty a celou operku k této vložce z vrchní strany jak doporučuje výrobce také přišrouboval. Jsem s tím s opěrkou maximálně spokojen. Sice za ty peníže bych uvítal aby nebylo nutné její osazení něj přizpůsobovat, ale ani to nebyl žádný problém.
neudělal by si foto jak to vypadá ? přemýšlim nad tim taky do nového accenta
Dík
Accent 1,5 CRDi VGT elegance Gold Beige
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“