laktova opierka vodica .. accent 2006+

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

laktova opierka vodica .. accent 2006+

Příspěvek od Mikro »

mate niekto namontovanu laktovu opierku pre vodica na novom accente?
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Reklama
 

Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

nooo, originalnu asi nema nikto, lebo pokial mi povedal predajca spravne, tak sa neda ani objednat ... nechapem preco, ved to nie je nejak extra narocne ani financne nezvladnutelne !!! ... tak som zacal rozmyslat nad nejakou univerzalnou, ktoru by som nejak napasoval medzi sedadla, ale bojim sa, ze nebude tak sediet ako ma a trochu to narusi estetickost interieru ...
Hyundai Accent 1.5 CRDi Dynamik, Silver Arrow
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

kantorek píše:nooo, originalnu asi nema nikto, lebo pokial mi povedal predajca spravne, tak sa neda ani objednat ... nechapem preco, ved to nie je nejak extra narocne ani financne nezvladnutelne !!! ... tak som zacal rozmyslat nad nejakou univerzalnou, ktoru by som nejak napasoval medzi sedadla, ale bojim sa, ze nebude tak sediet ako ma a trochu to narusi estetickost interieru ...
Ale slo by to... Jenze se jim asi nechce :/ Sice jsem to tu uz psal, ale ptaljsem se na ESP a prej bych si musel objednat 6 aut :evil: :evil: :evil:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Mikro
***
Příspěvky: 532
Registrován: 26 lis 2006, 10:23
Bydliště: Bratislava (SK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikro »

mne povedal predajca ze ju planuju tento rok dovazat a montovat .. tak dufam ze to bude coskoro. je to super vec.
Hyundai i30cw 1.6 CRDi Automat 2014 Style, Creamy White

Predchádzajúce:
Hyundai Accent 1.5 CRDi 2007 Elegance, Ebony Black + black plastic foils
Hyundai SantaFe CRDi 2.0 VGT 4x4 2005, Black
Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

vyborne, zajdem sa spytat k svojmu predajcovi, som zvedavy co mi povie a kolko to bude asi stat ... nemate o tom info ? ... pokial to nebude nejaka nerozumna cena, tak ju hned beriem ...
Hyundai Accent 1.5 CRDi Dynamik, Silver Arrow
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Jsme jen malý český zaprděný trh. V německu se normálně prodává s opěrkou, ESP, automatickou klimatizací, pěknými dvoubarevnými potahy a dalšími doplňky. Stačí kouknout na německý web.
z.mirek
*
Příspěvky: 41
Registrován: 27 čer 2006, 20:16

Příspěvek od z.mirek »

Uživatelský avatar
kantorek
*
Příspěvky: 48
Registrován: 20 zář 2006, 22:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kantorek »

suhlasim jandaxx, to iste plati o slovenskom trhu, ktory je este mensi !!! ... nechapem, to by uz taky problem robilo, keby tu opierku montovali aj nase trhy, alebo take vstavane radio ??? ... hned by som si za tie 2 veci priplatil a myslim, ze by som nebol sam ... kurna, sak to nechceme zadarmo !!! ... jak keby tomu korejcovi nebolo jedno od koho ma tie peniaze, ci odo mna alebo od nemca ... :evil:

... ked nepridu originalne opierky, asi tam nejak namontujem tu univerzalnu, na ktoru je tu hore link ...
Hyundai Accent 1.5 CRDi Dynamik, Silver Arrow
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Byl jsem nedávno v Bratislavě na autosalonu a jeden prodejce jí tam vystavoval. Myslím teda tu univerzální. Nezanechalo to ve mě nijak pozitivní dojem. Na obrázku je to pěkné, ve skutečnosti je to z celkem tenkého, fórového plastu. nevím, nevím s životností. Je zajímavé, že KIA jakožto sestra Hyundaie, nabízí dvojče Accentu v provedení hatchback s auto klimou a i tou loketní opěrkou. Sice je v nejvyšších výbavách, ale i tak. Asi je to rozdílnou politikou dovozce.
selo84
*
Příspěvky: 67
Registrován: 15 úno 2007, 01:48
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od selo84 »

Nazdarek, no nie som si uplne isty, ale myslim ked som si zhanal laktovku do mojho accentika o generaciu starsieho, tak som si objednal univerzalnu, ale chlapik ktory mi to ponukal sa ma pytal, ci nechcem original, ze im to vyrabaju niekde v Madarsku asi za 1500,- tak skuste posmirovat niekde na nete :lol:
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Právě jsem namontoval do svého accentíka loketní opěrku vyrobenou pro tento model a vypadá to dobře. Je od firmy Graficar pro ty kdo by ji taky rádi. Cena včetně poštovného 1810,- kč.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Mates, kecáš :shock: Dej sem fotku a adresu, kde si to kaufnul :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Objednat to můžeš na www.graficar.cz a je to na rok 99 a výše. Jinak jak je to s tebou? Ta sobota je opravdu nenávratně v řiti???
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Vaněk
*
Příspěvky: 10
Registrován: 31 kvě 2007, 20:54

Příspěvek od Vaněk »

Vážení, již jsem o tom psal, já jsem tuto opěrku pořídil za cca 1800,- Kč na internetové adrese Fi. "spoilercentrum". Myslím, že bude lepší než od "garfikaru". Není problém ji namontovat, ná dva úložné prostory, nechá se odklápět ve dvou vrstvách. Zasadil jsem jí až do posledního odkládacího prostoru na středovém panelu. Nebrání použití brzdy ani na využívání dalších okládacích míst. Při jízdě je to velice užitečná věc. Zkrátka pohodlí.
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Z jakého titulu tvrdíš, že je ta tvoje lepší než od Graficaru. Montáž zabrala 5 minut sedí jako přibitá je komplet odklápěcí a má uložný prostor. Jo a na horní straně je příjemná koženka. Jen chci podotknout, že nejsem žádný dealer této ani jiné firmy s tímto sortimentem.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“