Srazík Praha 17.05.07.. pár fotek a postřehů..

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Srazík Praha 17.05.07.. pár fotek a postřehů..

Příspěvek od MartasZ »

Taaaaaaak... právě sem se vrátil ze srázku pořádaného Hujerem.. a nejdřív pošlu fotky, pak pár dojmů ;)
Naposledy upravil(a) MartasZ dne 17 kvě 2007, 21:55, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Takže tu dvě fotečky.. páč všechny ostatní sem zkurvil při zmenšování :-(
Obrázek Obrázek
Ježiš já sem tupec, přitom sem je vůbec zmenšovat nemusel.. mrzí mě to.. takový pěkný fotky :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Hezký chvilky okořeněný zimou a jestli bude Mimoň taková, jako je příprava na ní, tak potěš pánbůh... :wink:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Takže tímto zdravím kultury milovného PavlaM - prvního oučastníka okolopražský sleziny se Santou, Hujera, Mirku, Hardcama, MartasZe a já nevim koho, sem blbec na jména, tak mi to kucí promiňte a pozdravujte se dle oučasti sami, jo :wink: Musíme ještě dohodnout tu přípravu na Mimoň - elektrárnu, soudek, kotletky a samozřejmě platební spoluúčast.
Nezbytná připomínka - bude možné zajistit ToyToyku (pro čehůny kadibudku?), páč esli bude taková kláda jako dneska, tak chodim čůrat na dámy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Ach jo.. už se mi ani nechce nic psát.. fakt jsem na sebe naštvanej, udělat takovou pitomost.. tak jen krátce..
Sešli sme se v hojném počtu, nálada supr, místo taky, až na ten hluk z dálnice a docela kosu :-(
Jinak se tak nějak řešilo všechno, volal sem i Blackovi kterej má teď nabitej tejden před zkouškama a když to vyjde, tak pak by se snad zapojil do příprav srazu.. jinak pokud ne, tak by chtělo, aby se tomu začal někdo intenzivně věnovat.. Black má kontakty a tak a všechno poskytne.. pokud už na tom někdo dělá, tak ať dá vědět jemu.. případně já s Hanzem jsme celkem blízko, tak se toho můžem taky ujmout.. ale asi jen zařízení místa.. program bude zřejmě volný.. nebo ať si každej řekne co a jak a něco z toho poskládáme...
Sakra ty fotky mě štvou :-(
Jinak by to pomalu chtělo začít řešit, co kdo vezme, aby se nám tam nesešlo třeba pět sudů :P
Na všechno máme v sekci srazy tu Mimoň 15-17.6.. tak odteď už radši jen objektivně ;)
Ohledně tohodle srázku si myslim že to bylo povedený.. zase sem poznal pár nových supr lidiček a už se na všechny těšim do Mimoně.. a ohledně mojí neschopnosti, tak tu radši nekomentujte.. nejradši bych se zahrabal :-(
Jinak Hanzi díky za vedení... valil si to teda pořádně.. ani se mi nechce věřit, že je to jen třináctka :-)
A všichni ostatní.. rád sem vás viděl ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

MartasZ píše:Takže tu dvě fotečky.. páč všechny ostatní sem zkurvil při zmenšování :-(
Obrázek Obrázek
Ježiš já sem tupec, přitom sem je vůbec zmenšovat nemusel.. mrzí mě to.. takový pěkný fotky :-(
MartasZ, to čumíš jakou mám figuru, viď? :lol: :lol: :lol: :lol: A já jel pomalu, páč nevím, jak jsi znal cestičku k domovu
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Taky sme tě rádi poznali :-) a z těch fotek si nic nedělej, vono jich z Mimoně bude hafo :-) Jestli sou všichni háčkaři takový pohodový lidičky jako byly na týhle slezině, tak ta Mimoň bude stát zato :-)
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

Ahoj tak koukám,že jste se měli docela ok,Hanzi děkuji za pozdrav,jen škoda,že kultura vyšla na dnešek.Tak příště Ahoj a zdar zdar zdar. :lol:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já sem se rozhod, že sem ty fotky nasypu.. zúčastnění vědí a zbytek si domyslí :P
Berte to, že sem měl jakoby hodně starej mobil no :D
Jinak Melkore.. seš fakt simpaťák a tvoje přítulka taky, tak doufám že v Mimoni můžem počítat s váma oběma ;)
A neboj.. většina Háčkařů.. aspoň ty co znám já jsou takhle v pohodě.. a ještě víc.. tohle bylo docela ve spěchu a na rychlo.. v Mimoni už je to jen o pohodě..
Škoda že PavelM nemoh zůstat dýl, já ještě v Santě neseděl..
Hanzi.. no nevim no.. jak si odtam vystřelil.. dyk já tu Hujerovu Lantřičku točil do sedmi tisíc, abych ti stačil :D

Tak tady ty příšerný fotky:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Takže vy všichni ostatní co ještě váháte zda přijet do Mimoně.. tak neváhejte.. takovou supr partu supr lidí jen tak nikde nenajdete.. pohoda víkend, vyčistění hlavy, problémy nechat doma.. bude fajn.. teda já zas melu :D :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Hlavni je to vycisteni hlavy:)kazdopadne to byl vydareny vecer, jen ta cesta stala za prd, kdyz vam jde dym z palubky:D
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No měl si vzrůšo.. každej máme něco.. já například ráno odcházel od jedný slečny oknem, páč nás její sestřička zamkla zvenčí :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ty kaaaamo, co bych za tohle vzruseni dal...to je samej stereotyp:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Fotky krasny az na Martaszuv vytvor! :P
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No nevim.. všechno má svý pro a proti.. ráno bylo fajn, pak usnula a já se chtěl vytratit po anglicku.. ale zrada.. tak chodim po baráku a koukám, pod oknem v kuchyni lešení.. tak hup na něj.. po dost zrádnym a vratkym žebříku dolů a pak ke dveřím a koukám jak vejr.. klíč zvenčí, zamknuto.. no fakt nechápu jakej to mělo mít smysl :roll:
Tak jsem si odemk, zašel do kuchyně, zavřel okno a vše dal tak jak bylo.. a pak za sebou zase zamknul.. no kdyby mě někdo sledoval :D
Ale jako je fakt že s touhle slečnou se nikdy nenudim :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Hujer píše:Fotky krasny az na Martaszuv vytvor! :P
Se stane.. sem si za to vyrval zbytek vlasů :evil: :lol:
Jo a kdyby někdo přemejšlel že už tu slečnu co tam se mnou byla viděl, tak přemejšlí správně ;) Tady je
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Ja dneska prijel domu v 5 rano, taky jsem se bavil...no, myslim, ze bysme to meli resit po icq:)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“