REPRO

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

REPRO

Příspěvek od Selshig »

ahojte.Nevíte někdo jake sou repra původní v accentu z roku 98???jak přední tak zadní???myslím průměr.Nechce se mě rozebírat předek.Předem dík :oops:
Reklama
 

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Přední průměr 100mm,zadní ovály,tam na ně vidíš :wink:
Big Fear
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 bře 2007, 20:15
Bydliště: Náchod, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Big Fear »

A je nejaka finta jak vyresit to, ze predni repra jsou prichycene jen na tri srouby?? Jak na to, aby to drzelo?? Mam accenta 96 :-) dik
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Potřeba zapojit trochu fantazie :roll:
Já tam mám 17ky :oops: vyřešil sem to tak,že místo do dveří je přišrouboval na tapec a v poho .... stačí?!? :wink:
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no pokud si měl malou hloubku repraku tak jo ja teď kupoval 16cm a dal to taky na to čalounění a ne na plech.Jen sem ještě mezi čalounění a repro musel dát překližku 1cm aby mi nešlo tělo repraku do okna stahnutého. Samozřejmě že překližku sem natahl do látky, aby to ladilo. zní to líp jak ty papiraky oroginalní :oops:
Big Fear
*
Příspěvky: 39
Registrován: 24 bře 2007, 20:15
Bydliště: Náchod, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Big Fear »

Ja bych to chtel narvat misto tech origos, tak jen jestli nekdo nejak elegantne nevyresil ty tri diry :-) Jinak do tapicirunku, to neni probelm :-)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

ja to udělal tak že sem odstranil vše co patřilo originalum a zustanou ti tam jen tři díry. Když si budeš kupovat repro kup siněco rozumnějšího třeba 16cm jak ja (čím menší hloubka repraku tim lip pro tebe). Jiank jak sem to měl rozebrane tak sem nasadil jen tapec a proměříl kolik je rozdil mezi nim a plechem dveři u mě 1cm udělal sem si z překližky kroužek přesně na reprak.Přišrouboval sem ho do těch třech děr.ještě ideální je když maš tak 0,5mm plech ktery bys ohnul podle půměru aby ti neteklo na reprak. Až to přišroubuješ tak nasad tapec a pokud ti reprak už neleze do skla maš vyhrano. okud ne jako ja tak si udělaš ještě jeden kroužek který budeš miš přesně na krytku repraku. pak jipotahneš nějakou latkou co ti ladi k autu a přiložiš krytku ze dřeva reprak a dejmetomu 15mm samořezkama přichytiš do té překližky kterou maš mezi tapecem a plechem dveři.Bude to držet.
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

snad se to dá pochopit ja ted dáám ještě do dveří parotěsnou folii na vyplnění dveří at neposloucham při rezonanci dunění plechu albeden.doporučuji všem. zkusím to fotit po kouskach pokud by to někdo chtěl.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Big Fear píše:Ja bych to chtel narvat misto tech origos, tak jen jestli nekdo nejak elegantne nevyresil ty tri diry :-) Jinak do tapicirunku, to neni probelm :-)
Pokud tam chceš dát zase 100fky,tak jen navtráš a dáš o jeden šroubek navíc do toho originálního plastovýho nesmyslu,jak sem to udělal já,než sem je nakonec vyměnil za 17ky.Pokud chceš trošku lepší tóny,dej tam aspoň 15tky
Já tam napasoval tohle ...nic sem neřezal,nepiloval,jako by to bylo už pro to připravený,jen sem to tam šoupl a bylo to :oops:
Ty orig.plastový krytky na repro sem odmontoval a celý repro vsadil do díry v tapecu a mezeru mezi tapecem a dveřmi vymezil překližkou a přišrouboval....přesně tak jak popsal Selshig to jen pro info,že to funguje i u ostatních :wink:
Tak hodně zdaru :)
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

a ty si tam daval ještě něco na vytlumení dveří nebo si to tam jen našrouboval??jen se ptam jestli ti při vyšší hlasitosti nerezonuje plech na dveřích.
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Nalepil sem tam mirelon s alu.
Trošku to poznat je,ale i kdyby tam nebylo nic tak si myslím,že to problém nebude zas až tak velký,pokud tam ovšem nenainstaluješ pořádnou muziku.Bez toho to má takový plechový zvuk,ale bohatě stačí,když dáš slabý molitan mezi tapec a dveře a na dveřích zalepíš veškerý díry :wink:
No vono,když to vokuliš,tak ve vnitř stejně nic neslišíš Obrázek že by něco vybrovalo,ale z venku na tebe každej čučí,že převážíš porcelánovej servis vod babičky i ze skleničkama Obrázek
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

no tak ja to tam lepil to same.Akorat je stím piplačka a návíc mám asi moc tlusté pracky jelikož sem se všude dostat nemohl, ještě by pak moc pomohlo na tu překližku co maš mezi dveřma a tapecem tak na ni dat ještě něco co tlumi třeba ten miralon s tím hlinikem. No uvidíme jak to bude zním není problem to zas rozebrat a dodělat to pokud uvidím že je to na prd:-).
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

jinak, že odbočuji od tématu ty maš farmář stejneho accentíka jako ja akorat ja mam 5ti dveř.a koukám i stejnou výbavu tam není nic v elektrice, že?? Já jen tak, že v tom tady nejsem sááám. Jinak autíčko šlape jak hodinky.Ale mám dotaz vím že se to tad yuž asi řešilo ale liješ do motoru polosyntetický olej nebo obyč???
Uživatelský avatar
draceq
**
Příspěvky: 487
Registrován: 23 úno 2006, 11:31
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od draceq »

Nevím jak farmář, ale já polosyntetiku 10W-40 :wink:
Dříve: Accent 1.3i 12 V, 1998, 3dv., green metal, sem tam lehce něco jinak, než jak to bylo originál :mrgreen:
Nyní: Citroën C5 II generace, 1.6 HDI
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

super díky už na čase ho vyměnit i s olejovym filtrem.bylo by škoda ho zadřít když ma 175už najeto :D
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“