Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Romcis »

Cau,zdravim vsechny SCoupíčkáře :) nejak sem daval dohromady palubku u myho SCoupe,pac nekde neco nesvitilo,a docela by me zajimalo co vsechno ma svitit!?
Budiky,ovladani topeni a tlacitka pod nim sviti,kaslik,polenik taky,nevim jestli je podvetlenej zapalovac???a jeste sviti rizeni sklonu svetel...co jeste ma svitit?diky za odpoved....jo a ma Scoupe,v mym pripade LS standartne centrál?protoze jestli jo,tak asi nejde...
a jeste by me zajimalo jaky zarovicky jsou pouzity na osvetleni budiku+ tech znacek okolo(=otevreny kufry,dvere atd...protoze uz nektery sviti malo,skoro vubec),a nebo nejlepsi je komplet seznam zarovicek :D + jestli se nekde daji sehnat i jiny barvy...bila je sice zářivá(nekdy az moc),ale docela bych to zmenil bud na cervenou,nebo modrou,mozna i zelenou,nebo kombinace,samozrejme ze casem....diky za odp.
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Žárovky

Příspěvek od ivan »

Jsou tam standardní žárovky 5W skleněnky bez objímky(jako do světel parkovcí) a pak jsou ještě menší a akorát na topení jsou dvě speciální,
jak je dole na panelu topení ty dva knoflíky,přepínáš vzduch bud na vnitřní
okruch nebo na venkovní okruch mají svítit žlutě!!Jsou dvě speciální
žárovičky,které jsou přiletované k objímce ty jsou strašně malinké!
Zatím jsem je nesehnal!!!
Budíky svítí celé pak svítí panel topení,pak popelník a zapalovač!!
Kaslík též svítí,ale jen při zapnutém zapalování v pozici před startem!!!
Musí svítit olej baterka!!Ty žárovky koupíš všude v mototechnách!!
Bud si koupíš barevné žárovičky nebo slídy na ně dělají různé barvy!!
Já mám modre podsvícení!
Já mám též Ls 1.5i 12V,ale standartně centrál nemají!! :!:
Já jsem si ho dodatečně namontoval!
Jo abych nezapomněl řízení sklonu světel nesvítí bohužel,taky jsem byl
překvapen!!
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Super super!Tak casem udelam asi zeleno-cerveny podsvetleni,nebo jenom cerveny/zeleny,podle me se to k modry metalize hodi :) Modry to by uz asi bylo moc modry...vseho moc skodi!Dobry takze me nesviti jen zapalovac mam za to,pak na 100% nesviti otevreni kufru od ridice,a potenciometr intenzity(ale ten tedy nesviti v zadnym,tak to je dobre-aspon nebudu hledat chybu).
S tim centralem sem si nebyl jistej,takze taky musim domontovat...
Zatim diky,a urcite sem pár...set příspěvků napíšu,protoze toho bude jeste.... :twisted:
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Romcis »

Super super!Tak casem udelam asi zeleno-cerveny podsvetleni,nebo jenom cerveny/zeleny,podle me se to k modry metalize hodi :) Modry to by uz asi bylo moc modry...vseho moc skodi!Dobry takze me nesviti jen zapalovac mam za to,pak na 100% nesviti otevreni kufru od ridice,a potenciometr intenzity(ale ten tedy nesviti v zadnym,tak to je dobre-aspon nebudu hledat chybu).
S tim centralem sem si nebyl jistej,takze taky musim domontovat...
Zatim diky,a urcite sem pár...set příspěvků napíšu,protoze toho bude jeste.... :twisted:
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Romcis píše:Super super!Tak casem udelam asi zeleno-cerveny podsvetleni,nebo jenom cerveny/zeleny,podle me se to k modry metalize hodi :) Modry to by uz asi bylo moc modry...vseho moc skodi!Dobry takze me nesviti jen zapalovac mam za to,pak na 100% nesviti otevreni kufru od ridice,a potenciometr intenzity(ale ten tedy nesviti v zadnym,tak to je dobre-aspon nebudu hledat chybu).
S tim centralem sem si nebyl jistej,takze taky musim domontovat...
Zatim diky,a urcite sem pár...set příspěvků napíšu,protoze toho bude jeste.... :twisted:
taky mi nak dosvitil zapalovac... sakris :) od ty doby co jsem byl u Dordy v Lipe a delali me topeni... :( nechce se mi to zasejc ozdelavat, si radsi rozsvitim stropni svetlo :)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Podsvícení

Příspěvek od ivan »

Pánové! Začalo Mi svítit ovládání na polohy světel!!
Tak,abyste to věděli,že taky svítí!! :idea:
Uživatelský avatar
Romcis
**
Příspěvky: 259
Registrován: 25 srp 2005, 20:45
Bydliště: Prysk village
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvícení

Příspěvek od Romcis »

ivan.raffai@seznam.cz píše:Pánové! Začalo Mi svítit ovládání na polohy světel!!
Tak,abyste to věděli,že taky svítí!! :idea:
Tak to je fajn,ja az vychytam ty dulezitejsi veci ,tak se zacnu zabivat asi tim co nesviti :D Pac treba poloha svetel mi sviti,ale zase mi nesviti zapalovac,pak tlacitko kufru,a kolecko urovne osvetleni pristrojovky...sviti nekomu?
Hyundai SCoupe - 1.5 12V ECFi 65kW 94' - KI Bright Aqua
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od black_sheep »

tohle se taky hodne zlepsilo u coupe, tam s tim problemy nejsou.. kdezto u scoupe to byl boj, aby to vsecko svitilo... pritom zarovicky, bych tipoval, ze budou ty samy ne? :mrgreen:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Piskotkiller »

Zdravím všechny :hyu:
Mám problém na svém Skupáči už delší dobu s podsvícením palubovky.Při zapnutí světel mi poklesne napětí a podsvícení na palubovce zeslábne,že není skoro téměř vidět.Včera jsem chtěl osadit kontolku Check Engine,jenže ta nesvítí.Žárovka už tam byla,na pohled vypadala ok,ale vyměnil jsem ji za novou preventivně,pač předtím nesvítila říkal jsem si,tak těď už musí,a ono velký hov**.To samé i kontrolka zapnutí pásu-->nic.Akorát kontrolka otevřených dveří,kufru svití silně,ani ti blinkry tolik nesvítí...atd.Baterku mám Bosch,a pokaždé mi na ni chytne auto,je to prostě hned,nikdy se mi nestalo,že by nešlo nenastartovat.(jen když mi došel benzín :D :mrgreen: ).
Díky za odpověď
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Piskotkiller
Moderátor
Příspěvky: 679
Registrován: 25 črc 2009, 21:26
Bydliště: Fidži

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Piskotkiller »

Tak Check Engine už faká,akorát to podsvícení zbylích kontrolek je minimální...baterka,olej,pásy-(ty stále nejdou)....na max akorát kufr,otevřený dveře a teď už Check....
Hyundai Scoupe GT
Uživatelský avatar
Tomson-tr
***
Příspěvky: 536
Registrován: 11 bře 2008, 18:30
Bydliště: Slovensko-TR

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Tomson-tr »

mne pri budikoch svieti iba,vedla tachometra-olej,rucna brzda a baterka a pri otackomeri mi svieti otvorene dvere a otvoreny kufor....chyba mi tam nieco?
BLACK HYUNDAI SCOUPE TURBO - pink wheels ,znížený ,blow-off ,podložky pod kolami ,white introš ,celkom dobra muzika......

V najbližšej dobe IC ,lepšia music a kopu dalších vecí ak budu peniažky
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Kull »

Při rozsvícení světel se automaticky ztlumí jas podsvícení palubky a všech? většiny? kontrolek. Také jsem Yuriimu říkal, že nejdou hodiny... vypnul světla a ejhle, hodny byly vidět :lol: Jedná se o to, že v /-/ nepočítali s tím, že by nějaký debilnavrhl svícení i za slunečních dní. Takže se počítá se svícením za soumraku a v noci, proto se osvit ztlumuje, aby neoslňoval řžidiče. Počkej si na noc a vyzkoušej to. Uvidíš, že ve tmě to vše bude svítit akorát.

P.S: SCoupe MKI, s Mitsu motorizací tuhle "vychytávku" neměla :wink: Ta je až na pofaceliftovských SCoupáčích :wink:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Yurii »

No teoreticky by moh bejt vadnej reostat... ale to by nevysvětlovalo proč mu nesvítí check protože ten by měl společně s blinkrama snad svítit furt stejně :-k
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Kull »

Píše tohle: "Při zapnutí světel mi poklesne napětí a podsvícení na palubovce zeslábne,že není skoro téměř vidět.", takže bych to fakt spíš tipnul an tu automatickou regulaci jasu za tmy :wink:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Podsvětlení budiku tlacitek v interieru SCoupe ???

Příspěvek od Yurii »

No to jo to je ono... ale to nejni chyba, to je normální :) Já jen že se mnou včera řešil proč mu nejde ten check :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“