Roudná 15. 6. - 17. 6. 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Roudná 15. 6. - 17. 6. 2007

Příspěvek od XMira »

Tak tady jsou prvni fotky primo z akce :D Jestli budete nekdo chtit vetsi rozliseni, napiste SZ.

http://xmira.rajce.idnes.cz/Sraz_Hyundai/

jmeno: hyundai
heslo: club
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

Fotečky super aspon se na vás můžu mrknout,když jsem nemohl dojet :)
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Jo, taky diky!

...skoda ze jsem se nemohl zucastnit :cry:
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

Tak uz jsem z akce zpatky doma.
Jeste ted me boli hlava ze vcerejsi noci :roll:
A letistatko bylo sice maly, ale i tak jsme se vyblbli :P :P
A nejlepsi bylo, kdyz nekdo po sprintu neovladl vcas vsechny svy kone a dobrzdil az na silnici, ktera letiste pretina :shock: :shock: :shock:

Doufam, ze mi to v zari vyjde i na Moravu. Takovyhle vikend si necham libit pravidelně :wink:
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Koukám, že se přijel pochlubit i majitel CEMA TRADE Sukorady svým Cupadlem. jinak pěkný fotečky :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

M.a.d.y píše:Koukám, že se přijel pochlubit i majitel CEMA TRADE Sukorady svým Cupadlem. jinak pěkný fotečky :wink:
Je to sem nevedel ze me patrej Sukorady! :lol: :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
hlobilp
****
Příspěvky: 1057
Registrován: 08 čer 2006, 17:17
Bydliště: Rychnov n. Kn.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hlobilp »

XMira: chce to po me nejaky hesla ci co.. :-(
Hujer: nemusis vedet, staci, ze Ti patri :lol: :lol:
jinac ja byl mooc spokojenej..... vse skvele..... jen by me zajimalo, co u Borka znamena jizda na krev, zpatky jsme jeli lazo plazo a v jednom kopci jsem na tachaku videl neco malo pres 90..... myslim ze tam byla jednicka, sedmicka a nula :lol: :lol: :lol: :lol:
H Tucson 1,6 T-GDI Go! od 10.5.2018
S Octavia combi SLX 2,0 od 3.5.2017 - 10.5.2018
H Genesis coupe 3,8 od 29.5.2014 - 22.3.2017
K Magentis 2,7 V6 EX+ od 8.5.2014 - 23.3.2016
H i30 1,4 Comfort+ESP od 25.8.2010 - 8.5.2014
H Sonata 2,5 V6 LPG - do 21.7.2010
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

hlobilp píše:XMira: chce to po me nejaky hesla ci co.. :-(
Hujer: nemusis vedet, staci, ze Ti patri :lol: :lol:
jinac ja byl mooc spokojenej..... vse skvele..... jen by me zajimalo, co u Borka znamena jizda na krev, zpatky jsme jeli lazo plazo a v jednom kopci jsem na tachaku videl neco malo pres 90..... myslim ze tam byla jednicka, sedmicka a nula :lol: :lol: :lol: :lol:
Zkus si ten muj prispevek precist az do konce :D :D :D
Asi je to blbost, ale tak nejak sem chtel, aby na to koukali hlavne clenove fora :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Roudná

Příspěvek od ivan »

No pánové a dámy srázek máme za sebou :cry:
Akce velmi dobrá ,počasí též také vyšlo sic to nevypadalo,ale na konec bylo přeci jen teploučko!! :lol: :lol:
Farmář jako vždy ,starostlivej táta všech :D všechno muselo být do puntíku splněno jinak bylo hudry,hudry :lol: :lol:
Chtěl bych zvlášť poděkovat Hujerovi za smazání airbagů u mýho miláčka,ale naštval mě ,když mi řekl ,že mám pryč lambíka :evil: (lambdu)
No nic ,jedem dál Víťovi za dvd(ještě jsem to neviděl) :wink:
Samozřejmě ze starý party Borečka, Jirku Admina ,Dráčka,Vipeho atd.atd :wink:
Rád jsem poznal nové tváře Hovoryse,hlobilpa,korálka(sic nevím kam potom zmizel :roll: Marťazse ,Karlose a Mirku samozřejmě taky :)
Sem si vzpoměl na Dvorlubora,samozřejmě zdravím doktora Macháčka :lol: :lol:
Jinak pasuji novou funkci vrchní grilovač Melkora a jeho krásnou pomocnici Simonu zvádly to suprově(Hanzi a Matesi máte velkou konkurenci na grilování :shock: )
A neposledně Radeho622 vtipný jako vždy :wink:
Srázek se fakt povedl,jen mě mrzí,že Vás přijelo míň :( než se čekalo no nic snad příště :wink:
Takže na Moravě 2007! Se doufám uvidíme již se těším!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
vipe

Příspěvek od vipe »

Tak už jsem taky doma. Výbornej víkend, balzám na duši. Farmář se vytáhnul všechna čest. Fotečky budou asi zítra.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Tak ještě jednou napíšu sem, prvně jsem si tématu nevšimnul. Bude to kratší ale víc času není. Farmáři moc dík, zorganizoval si to skvěle, ještě že tě máme. všechny ostatní zdravím Ivana, MartasZe, Hujera, Mirku, Melkora s přítelkyní, Vipeho, Karlose, Borka, Radeho622, Macháčka, atd atd, nebudu vzpomínat stejně někoho zapomenu.
Bylo to super, ještě že jsem překonal nemoc a jel. Kdo nebyl může litovat. Díky všem a Moravě zdar
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Farmářovi kluci, příjezd OKej :wink:
Poděkování patří všem zůčastněným človíčkům a také za kladný přístup k pořádané akci.
Díky děti moje :wink:
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Farmář píše:Farmářovi kluci, příjezd OKej :wink:
Poděkování patří všem zůčastněným človíčkům a také za kladný přístup k pořádané akci.
Díky děti moje :wink:
Nemáš zač ty svůdníku
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Mnoo.. Já jsem se prospal a už na to koukám :-)
Sraz byl supr, fakt se mi to líbilo, pokecal jsem skoro se všema, poznal další nový lid a ehm.. aspoň sem si připoměl že některý už dávno znám :D No jo.. moje paměť..
Jinak díky Víťovi za dývka.. taky sem je ještě neviděl :-)
Jo.. moc rád jsem pomoh Jiřímu s muzikou, nezapomeň na to chlazení, myslim že Víťa i přes omezené možnosti jeho papíráků je taky spokojen.. jo holt plus, mínus :D
A Farmáři.. takže už jen LPF a bude to hrát ještě líp ;)
Mno.. Sprinty taky supr, i když se nedařily starty, ale docela mě zklamala 2.7.. je to prostě těžký auto.. ale nechal bych si líbit..
Jídla sme měli požehnaně a konečně sem měl tu čest a dal si aspoň k snídani legendární Borkův šnicl a jako fakt... už chápu.. byl výbornej..
No tím pádem díky Borku za to a za pokec, rozhodně budu přemejšlet o tom, co sme se bavili..
Pak taky díky Ivanovi, i ten měl pro mě spoustu dobrých rad..
A Víťa a druhá baterka.. víme :wink:
A samozřejmě všichni musíme poděkovat Farmářovi, protože zpunktoval bezvadnej sraz za pět minut dvanáct a říkám každýmu kdo tam nebyl.. udělali ste chybu!!!
Nechci na nikoho zapomenout.. takže Hujer a jeho ochota.. fakt si cenim že i na srazu kde bys chtěl mít klid si mi pomáhal s autem a vyměnil ty svíčky a Mirka a Karlos.. taky v pohodě.
Melkor a Simča.. vaše grilování nemělo chybu, jen nějak to neubejvalo i když se furt jedlo.. takže fakt s náma musíte i na Moravu, abysme netrpěli hlady :D Hujere.. teda ty opravdu nejdeš přeslechnout...
Dráček.. to se mi líbí.. pro něco se rozhodneš a jdeš za tim.. to se cení.. ale příště na leštění radši v montérkách ;)
Rade 622 a jeho radar, jeho vtip a inteligence.. na to že jsem si tě dycky představoval zhruba stejně starýho jako jsem já a takovej šok.. ale fakt jsem tě rád poznal ;)
Prostě díky všem, bylo to supr a už se moc těšim na Moravu.. teď už ji snad konečně opravdu stihnu :P
A nakonec.. ještě jednou díky všem za to, jak mi asistovali při leštění :D :D :twisted: :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jooo.. já věděl že sem zapoměl.. Macháčku.. mno.. vypadalo to blbě, ale nakonec si nám tam přeci jen to dobrý počasí na sprinty nechal, takže díkes a můžeš s náma na Moravu :D :D
A Vipe.. to je zajímavý, paměť mám blbou, ale že mám na křižovatce nechat telefon v kapse, to si pamatuju :D
A XMira má u mě ubrousky na sklo..
Teď už sem snad fakt na nikoho nezapoměl...
Jooooo.. Hovorys.. nedej na Hujera.. zbav se toho a jdi do Coupe, je to fakt supr autíčko.. vim ne :P
Ještě Hlobilp a jeho LPG Sonáta.. nejni co dodat, pohodlí a ještě výkon.. prostě paráda..
A Ostraváci s černou Sonátou, bohužel si nevzpomínám na nick.. ale je to ukázka toho, že když se chce, jde všechno.. týden členem a hned na sraz a takovou dálku ;)
Já už se tady nebudu rozepisovat..
Prostě VŠICHNI byli supr a díky vám byl sraz taky supr, tak :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“