turbo v Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

turbo v Scoupe

Příspěvek od blaazn »

Ty jo, to tady fakt nikdo nevi proc mi porad jede to turbo ikdyz pustim plyn a jedu s zarazenym kvaltem? To se to jeste nikomu nestalo? To se mi nejak nezda ze sem prvni, komu by se to mohlo stat. Ja bych to typoval na spatny omezovat tlaku. Ma nekdo jiny nazor?
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Rozepiš se o tom více nechápu :oops: jak nevypíná,řekni nám co to dělá :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: turbo v Scoupe

Příspěvek od Vita »

blaazn píše:Ty jo, to tady fakt nikdo nevi proc mi porad jede to turbo ikdyz pustim plyn a jedu s zarazenym kvaltem? To se to jeste nikomu nestalo? To se mi nejak nezda ze sem prvni, komu by se to mohlo stat. Ja bych to typoval na spatny omezovat tlaku. Ma nekdo jiny nazor?
A ja nechapu, proc zakladas dalsi tema, kdyz uz o tom pises tady ... https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=5310
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

turbo v Scoupe

Příspěvek od blaazn »

zalozil jsem ho protoze mi na to prvni mi chodily odpovedi jenom co se tyce termostatu tak sem zalozil nove. No proste mi trvale sviti jedna dioda na turbu.Na volnobeh, kdyz jedu se zarazenou rychlosti a pustenym plynem a tak.proste jede porad.
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: turbo v Scoupe

Příspěvek od ivan »

blaazn píše:zalozil jsem ho protoze mi na to prvni mi chodily odpovedi jenom co se tyce termostatu tak sem zalozil nove. No proste mi trvale sviti jedna dioda na turbu.Na volnobeh, kdyz jedu se zarazenou rychlosti a pustenym plynem a tak.proste jede porad.
Zkus vyměnit by pass,vypadá to ,že ve výfukovém potrubí se nevrací záklopka. :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

turbo v Scoupe

Příspěvek od blaazn »

Tak dneska sem mluvil s jednim kamosem ktery mel taky Scoupe v turbu a rikal ze mu trvale svitily bud jedna nebo dve diody za jakehokoliv stavu.Ozvete se nekdo kdo ma taky motor s turbinou a dejte vedet jak to je u vasich aut jestli sviti nekomu porad ta dioda.diky
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: turbo v Scoupe

Příspěvek od ivan »

blaazn píše:Tak dneska sem mluvil s jednim kamosem ktery mel taky Scoupe v turbu a rikal ze mu trvale svitily bud jedna nebo dve diody za jakehokoliv stavu.Ozvete se nekdo kdo ma taky motor s turbinou a dejte vedet jak to je u vasich aut jestli sviti nekomu porad ta dioda.diky
Si matně vzpomínám,že u PenerJacka sem to viděl to samé,že mu to tak svítilo,možná,že to má tak být nevím já Gt neměl jen Ls verzi. :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

ja mam turbinu, kdyz sundas nohu z plynu tak museji zhasnout jen pri startovani dve bliknou
pener_jack
**
Příspěvky: 281
Registrován: 24 črc 2006, 16:45
Bydliště: Praga
Kontaktovat uživatele:

Re: turbo v Scoupe

Příspěvek od pener_jack »

ivan píše:
blaazn píše:Tak dneska sem mluvil s jednim kamosem ktery mel taky Scoupe v turbu a rikal ze mu trvale svitily bud jedna nebo dve diody za jakehokoliv stavu.Ozvete se nekdo kdo ma taky motor s turbinou a dejte vedet jak to je u vasich aut jestli sviti nekomu porad ta dioda.diky
Si matně vzpomínám,že u PenerJacka sem to viděl to samé,že mu to tak svítilo,možná,že to má tak být nevím já Gt neměl jen Ls verzi. :wink:
To bylo jen pri kvuli tomu ze byl motor po GO, po projeti to preci zhaslo :D
jak rika petr, rozsviti se pri startu a pak zhasnou
Hyundai scoupe 93 N/A prekopany a ma ted turbo moturek.
Catback Exaust
Denso Iridium Sparks
K&N cold air intake
blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

turbo v Scoupe

Příspěvek od blaazn »

Tak to by me teda zajimalo proc to teda sviti porad. Zacalo to z niceho nic. Zkontroloval sem uz i ty podtlakovy hadicky a sou dobry a i kontakty jsou v pohode. Nemam nekde nejakej napad co by to mohlo byt?
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mne taky sviti dve jen pri startovani.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
blaazn
*
Příspěvky: 89
Registrován: 06 bře 2007, 21:46
Bydliště: Opava

turbo v Scoupe

Příspěvek od blaazn »

Tak uz teda vim cim to bylo ze mi porad svitila ta dioda od turba. Byla vypadnuta hadicka od podtlaku ze sani. A uz to opet vali jako pred tim!!
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“