Lepidlo na plasty/kyt) Scoupe

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Łarkin
*
Příspěvky: 46
Registrován: 20 čer 2007, 12:50
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Lepidlo na plasty/kyt) Scoupe

Příspěvek od Łarkin »

Prosím nevíte někdo jaké je nejlepší lepidlo(kyt) na plasty kolem dveří dole na Scoupátko??Ty co tam jsou se odlepujou :cry: Obrázek
Scoupe 1.5 65Kw rv.93
Reklama
 

Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

zkusil bych oboustrannou lepici pasku od 3M nebo jineho kvalitniho vyrobce.
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Łarkin
*
Příspěvky: 46
Registrován: 20 čer 2007, 12:50
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Łarkin »

Felotron píše:zkusil bych oboustrannou lepici pasku od 3M nebo jineho kvalitniho vyrobce.
jj dekuji za radu,ale bude mi pod ten plast zatíkat voda,ješte by chtělo tohle vychytat
Scoupe 1.5 65Kw rv.93
vipe

Příspěvek od vipe »

Łarkin píše:
Felotron píše:zkusil bych oboustrannou lepici pasku od 3M nebo jineho kvalitniho vyrobce.
jj dekuji za radu,ale bude mi pod ten plast zatíkat voda,ješte by chtělo tohle vychytat
Origo je to taky lepený, pokud nechceš aby ti tam zatejkalo tak to musíš lepit po celém obvodu ne jenom bodama. Nebo to podmázni nějakým dobrým bezbarvým silikonem. Hlavně pořádně očistit a odmastit. Jo a jestli máš ty plasty pokroucený tak ti to stejně nebude držet (jedině tam dej nejt a nech to bejt :lol: ), aby to drželo tak to musí přesně kopírovat zakřivení dveří.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Mne se taky svině odlepujou ale já je tam nechci, až najdu někoho kdo bude schopnej mi zavařit ty díry kterejma sou ve dveřích chycený, tak je všecny sundám a zahodim to je nejlepší řešení. :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Gardovič
**
Příspěvky: 177
Registrován: 15 led 2006, 17:48
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gardovič »

Pouzij polyrethanove lepidlo, taky sem tim lepil listy na aute. Drzet to bude dokonale protoze tim lepi i spaci nastavby na kamiony.
Hyundai Accent r.v. 98, 1.3i, 12V, socka verze-prodáno, ale sloužil perfektně.
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Yurii píše:Mne se taky svině odlepujou ale já je tam nechci, až najdu někoho kdo bude schopnej mi zavařit ty díry kterejma sou ve dveřích chycený, tak je všecny sundám a zahodim to je nejlepší řešení. :lol:
tohle byl vecnej boj u scoupecka, resil jsem to i tak, ze jsem koupil uplne novy plasty(!) za pet tisic a stejne to bylo nahouby po chvili, nevim kterej korejec to vymyslel ale chytit ho pod ruku vzdycky kdyz jsem otevrel dvere, odloupl se ten plast na dverich a jeste sebou vzal ten pred nim na narazniku 8)

me se na to osvedcilo dvouslozkovy lepidlo podobny chemoprenu, prilepit, dve hodiny sedet oprenej o auto a pak to tak rok vydrzi zase :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE“