Drážkový/klínový řemen

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Odpovědět
Morpheus11
*
Příspěvky: 60
Registrován: 30 led 2006, 13:17
Bydliště: Jirkov u Chomutova

Drážkový/klínový řemen

Příspěvek od Morpheus11 »

Hello,
mám dotaz na řemeny na Lantře 1.6 (r.v.1999). Nechal jsem dělat rozvody a přitom se mi podíval mechanik na další věci a u řemenů říkal, že by chtěly vyměnit všechny 3 klínové řemeny. Takže je chci zítra koupit, ale teď jsem koukal do Kelly a mají tam uvedený i drážkový řemen. Takže nevím, jestli mám koupit 3 klínové nebo je z toho něco drážkový řemen.
Může mi to někdo objasnit, abych pak něco zase nevracel...

M
Lantra 1.6, r.v. 1999
Reklama
 

trucker100
*
Příspěvky: 14
Registrován: 12 kvě 2007, 18:11
Bydliště: Ježkovice u RK

Příspěvek od trucker100 »

Čauky.Já teda mám Lantřičku z 96.ale myslím že to bude stejný.Mám tam dva drážkový a jeden klínák,ale rozměry ti ted z fleku neřeknu.Jeden drážkovej je ke kompresoru klimošky,druhej k altíku a klínák je k servu.J.
H.L.1.6 J2 G4GR 16V r.v.96
kibut

Příspěvek od kibut »

Ten drazkovy je na servo....
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Joo?? Já mám na servo taky klíňák :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
kibut

Příspěvek od kibut »

Oprava, :oops: tak, ako pise trucker100, dvoje drazkove remene (alternator a klima) a jeden ozubeny remen taky kratsi...(servo) 8)
kibut

Příspěvek od kibut »

Pardooon, dnes uz nechcem o remenoch ani pocut, robil som rozvody a bol to pôrod... Kto mi vie vysvetlit, ze na mojej Lantre J1 nie je maly rozvodovy remen (pre vyrovnavaci hriadel)?!!!!
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

kibut píše:Pardooon, dnes uz nechcem o remenoch ani pocut, robil som rozvody a bol to pôrod... Kto mi vie vysvetlit, ze na mojej Lantre J1 nie je maly rozvodovy remen (pre vyrovnavaci hriadel)?!!!!
Lantry 1,6 rocniku 91-93 ho nemely.1,8 vsak jo.Do 1,6 se zacal montovat az napodzim v 93 do modelu po faceliftu. :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
kibut

Příspěvek od kibut »

Ach jaj, keby som to vedel vcera, :roll: mal by som dnes o sto vlasov vlasov viac.... :cry:
Dik HUJER.... si manik :shock:
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Motory“