Elektricke naklapeni světel

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Necasek
Příspěvky: 8
Registrován: 10 črc 2007, 22:45
Bydliště: Plana u Mar.Lazní
Kontaktovat uživatele:

Elektricke naklapeni světel

Příspěvek od Necasek »

:?: Zdravím všechny majitelé hyndai. Mám tady první závadu. Jel jsem s plnym kufrem tak jsem si sklopil svetla, vse fungovalo normalně do té doby než jsem vyložil kufr a vratil svetla do polohy 0. Moturky se nevypnuli a stale cvakali a dojiiždeli. Auto je v zaruce to je to nejmensí.Nemel z vas nekdo podobny problem? Diky za odpoved.
Necasek
Reklama
 

Bodo
*
Příspěvky: 10
Registrován: 06 úno 2007, 22:37
Bydliště: Ostravsko

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od Bodo »

Necasek píše::?: Zdravím všechny majitelé hyndai. Mám tady první závadu. Jel jsem s plnym kufrem tak jsem si sklopil svetla, vse fungovalo normalně do té doby než jsem vyložil kufr a vratil svetla do polohy 0. Moturky se nevypnuli a stale cvakali a dojiiždeli. Auto je v zaruce to je to nejmensí.Nemel z vas nekdo podobny problem? Diky za odpoved.
Pravý motorek jede furt. Už jsem s tím byl na servise, ale asi to odflákli. Vlítnu tam na ně znova.
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Re: Elektricke sklapeni světel

Příspěvek od jaara »

Bodo píše:Pravý motorek jede furt. Už jsem s tím byl na servise, ale asi to odflákli. Vlítnu tam na ně znova.
Jo taky mi to blbne a taky mi to neopravili. Objednali nějakej díl, to nepomohlo, tak objednali neco jinýho... Na díl se čeká tak tři týdny... Servis neschopnej, jsou to jenom vyměňovači dílu, že by u těch oprav taky přemýšleli, to ani náhodou. Jestli to neopraví ani teď, tak je trochu postraším vrácením auta (3x stejná závada), ať se hoši trochu snaží.
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Aj mne motorček stále "nastavoval" svetlá, tak som skúšal a teraz ho mám v polohe 1 a prestalo to. :wink:
jaara
**
Příspěvky: 107
Registrován: 25 črc 2007, 15:03

Příspěvek od jaara »

palčo píše:Aj mne motorček stále "nastavoval" svetlá, tak som skúšal a teraz ho mám v polohe 1 a prestalo to. :wink:
Tohle mi to taky dělalo až do opravy (po opravě už to blbne i v jiných polohách :!:), nicméně to není správné chování, běž jim to omlátit o hlavu. Soudruzi v Korei někde udělali chybu, tak ať to vyřeší.
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Viem, že to tak nemá byť, ale zatiaľ to vydržím a keď pôjdem okolo servisu (mám ho cca 60km od domu), tak sa tam ohlásim. Takisto aj to "cukanie" studeného motora. Je síce pravda, že jeden servis mám aj u nás v meste, ale ako písal peter1205 vo svojej recenzii http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html ani mne sa ten servis nepáči, preto som kupoval v BB. Nemám na mysli servis ako taký, ale obsluhu a jednanie v ňom.
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Palčo, ďakujem, že si si všimol postreh v mojej recenzii. Skutočne som mal z pánov v ružomberskom servise nepríjemný pocit. Správali sa povýšenecky, akoby boli majstri sveta.
Myslím, že fakt, že služby sú u nás na veľmi nízkej úrovni, nepostihuje iba Hyundai servis ale aj celý automobilový priemysel a ani jedna značka sa nemôže pochváliť servisom s drvivou prevahou spokojných zákazníkov.
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Uživatelský avatar
palčo
**
Příspěvky: 306
Registrován: 15 lis 2007, 17:41
Bydliště: RK

Příspěvek od palčo »

Peter1205-všimol som si a len som sa pousmial, že sa mi potvrdilo, čo sme skonštatovali aj s manželkou o tej obsluhe. Nechcem robiť reklamu, ale v predajni H-M v BB som bol naozaj spokojný. No uvidíme ako to bude v servise, ale po rozhovore s predajcom, dúfam, že OK. :lol:
Uživatelský avatar
peter1205
*
Příspěvky: 69
Registrován: 03 zář 2007, 22:45
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peter1205 »

Ja by som mohol aspoň zatiaľ urobiť pozitívnu reklamu Hyundai Trenčín. Ale uvidíme po prvom servise.
A čo ostatní, komu môžete urobiť pozitívne resp. negatívnu reklamu ?
Obrázek
Hyundai Accent 1.4i - Elegance - Leaf green - 2007
recenzia môjho auta: http://moje.auto.cz/peter1205/hyundai-a ... nce-1.html
Necasek
Příspěvky: 8
Registrován: 10 črc 2007, 22:45
Bydliště: Plana u Mar.Lazní
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Necasek »

TAK to mam opravene :D Vymenily mi oba moturky. Sice jsem cekal 2 tydny na objednavku,ale pak to byla otazka hodiny,HYUNDAI SMUCLER.Jo a aby mi to nedelalo tak jswm je normalne odpojil.Ted mam dalsi probem.Klepani v levem prednim kole ale jen pri rychlosti cca 20kmh.Udajne povolene stabilizatory=lepsi varinta.Ta horsi vypada na moznou vymenu tlumicu.Chybna serie.Cekam na vyjadrení.Zdravim vsecny benzinaky Necasek 8)
Necasek
Uživatelský avatar
Andy4
***
Příspěvky: 674
Registrován: 31 črc 2006, 18:28
Bydliště: ke/ks

Příspěvek od Andy4 »

Necasek píše:Udajne povolene stabilizatory=lepsi varinta.Ta horsi vypada na moznou vymenu tlumicu.Chybna serie.Cekam na vyjadrení.Zdravim vsecny benzinaky Necasek 8)
I keď si prdel vozím v CRDi, ten moj je ako po výmene stabilizátora tak aj tlmiča... (vraj výrobná vada)
mx5/swiftsport/santafe/accent
Uživatelský avatar
majco
**
Příspěvky: 137
Registrován: 20 črc 2007, 23:13
Bydliště: Dunajská Streda

Příspěvek od majco »

peter1205 píše:Ja by som mohol aspoň zatiaľ urobiť pozitívnu reklamu Hyundai Trenčín. Ale uvidíme po prvom servise.
A čo ostatní, komu môžete urobiť pozitívne resp. negatívnu reklamu ?
No ja servis "našťastie" zatiaľ posúdiť v DS neviem, ale predajca Hyundai v DS je skvelý. Servis budem vedieť posúdiť dúfam len pri prvej servisnej prehliadke.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT Elegance
Celadon Blue
07/2007
radiology
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2007, 21:52

Příspěvek od radiology »

Čaute. Ked už sa bavíte o servisoch Hyundai, tak čo sa týka NR, nič moc. To jednanie, prístup.. Kiež by som mal nejaký iný servis Hyundai bližšie.
Accent 2005 1,3 Black
Accent 2006 1,4 Gold beige
Accent 2007 CRDi Space silver
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

radiology píše:Čaute. Ked už sa bavíte o servisoch Hyundai, tak čo sa týka NR, nič moc. To jednanie, prístup.. Kiež by som mal nejaký iný servis Hyundai bližšie.
Já jezdim do servisu 80km ačkoli mám servis kousek od domova cca 12km.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Necasek
Příspěvky: 8
Registrován: 10 črc 2007, 22:45
Bydliště: Plana u Mar.Lazní
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Necasek »

:twisted: Tak jsem po prehrani softveru kvuli nepravidelnemu chodu motoru o satrtovani. tato zavada je uspesne odstanena. Horsi to je s tim klepanim v levem prednim kole. Tlumice i stabilizatory jsou utazene dobre tak nemuzou byt pry spatny.vyjadreni servisu.Klepani neni slyset na zvedaku, coz je podle mne logicky ,kdyz jsou kola sveseny a nic nevezou. Klepani(cvakani) je slyset jen za jizdy jak jsem psal pri cca 20kmh. V servise si mysli ze by to mohla byt spatna poloosa coz mne fakt docela prekvapilo(rozcililo).Auto mam pul roku. jsem zvedavy jak se k tomu HYUNDAI postavi.Ahoj Zdenek :shock:
Necasek
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“