Scháním pár informací o coupé fx 1.generace

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mxs
*
Příspěvky: 23
Registrován: 05 srp 2007, 22:38
Bydliště: Liberec

Scháním pár informací o coupé fx 1.generace

Příspěvek od mxs »

Zdravim lidi,
právě jsem se stal nadšeným držitelem "kupátka" 1. generace, ale protože mě totálně dostala ochota v autorizovaných servisech, chtěl bych se zeptat na pár věci tady. Chystam se na dlouhou cestu do zahraničí cca 10-12 tis. km. Je něco na co si mám dát pozor? Taky jsem se chtěl zeptat, jak jste na tom se spotřebou. Mám 2-litr a myslim si, že do 8 bych se měl vejít.
Dík za každý info.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kleskojot
**
Příspěvky: 149
Registrován: 21 pro 2006, 02:21
Bydliště: chvaletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kleskojot »

no na tak dlouhou cestu bych se urcite nevidal bez vymneny oleje a popripade i rozvodaku. ale kdybych mel to auto cca tejden az mesic to bych se bal co to kde udela. a 8mi litru dosahnes kdyz pojedes vetsinou po dalnici tak do 120-140 jinak pocitej prumer 10litru
HYUNDAI coupe 2.0 r.97 zlutasek lepsi nez 120ka))) seru kref
HYUNDAI Lantra 1.6 r.95 opet lepsi nez 120cka)))
Uživatelský avatar
mxs
*
Příspěvky: 23
Registrován: 05 srp 2007, 22:38
Bydliště: Liberec

Dík za info

Příspěvek od mxs »

Zdravím a děkuju za info. Co se týče běžných věcí, tak to je jasný. Dělal jsem nějakou dobu v servisu (ne hyundai). Spíš mě zajímalo, jestli se něco pravidelně nesere a tak. S tou spotřebou jsem si to už taky skoro vyzkoušel, ale jsem trochu zklamanej, protože spousta lidí na internetu uváděla spotřebu do 8 litrů a to i lidi, kteří to nechtěli prodat. No co, s tim se nějak poperu. Tak ještě jednou díky... 8)
Uživatelský avatar
FARAON.S
*
Příspěvky: 14
Registrován: 15 črc 2007, 15:35

Příspěvek od FARAON.S »

muze se ti taky stat ze po dlouhe jizde ti budou kolisat otacky,ale toho si nevsimej to uz se stalo peti lidem a vzdy pri cestach a po napichnuti na kompl to nevyhazovalo nejak zvlast chybne sektory.Jo a pri prumerne rychlosti mezi 90 az 110 by si se mel oravdu vejit do 9l spotreby
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Pokud kolísají otáčky po dlouhý, nebo ostrý jízdě.. taky sem to tu řešil a nejjednodušší je prostříkat konektor Kontaktolem.. problém je, že už si nepamatuju kterej :D Ale tak nic se nezkazí tim, když se prostříkaj všechny v okolí toho ECFI :-) Já.. respektive Hujer to udělal a od tý doby je po kolísání.. fakt.. nekecám :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
mxs
*
Příspěvky: 23
Registrován: 05 srp 2007, 22:38
Bydliště: Liberec

Příspěvek od mxs »

Dík za rady, takhle to vypadá, že je to auto bez problémů, což mě samozřejmě těší. Doufám, že si užiju kilometry bez problémů a taky bez nehody :wink:
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“