Prosba hadice sání na Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Prosba hadice sání na Scoupe

Příspěvek od LoTuSe »

!
Naposledy upravil(a) LoTuSe dne 16 srp 2007, 22:49, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Je to omyl na obou stranách

Příspěvek od LoTuSe »

Pánové všem děkuji za tyhle příspěvky asi jsem se opravdu unáhlil ale v tom rozhořčení které mnou projelo při otevření balíku jsem s horou hlavou napsal co jsem napsal asi už to nikdy nevrátím zpět ale je pravda že jsem to s ním měl vyřešit osobně tudíš se Michaelsovi předevšemi tak trochu omlouvám ale představte si trochu i moji situaci jak mě to dokázalo naštvat ono schovaná prasklina pod stahovací páskou nic nevyřeší taky jsem tak koupil auto s prasklinou na té trubce a už vím co to dělá za svinstvo teď mám v autě novou trubku stála mě 2004korun a už to neřeším a tu trubku co mi michaels poslal jsem také využil takže předevšemi MichyaelSi sorry a ten nadpisek bude co nejdříve zrušen vím jaký to pro tebe je!! Už to nechci nějak řešit pětikilo je tak vesměs využito a doufejme že se to vše dá nějak dopořádku !!Už teď vím že řešit něco s horkou hlavou nemá celkem smysl!! Doufám tedy že mě za tohle unáhlení nějak neodsoudíte a budu moci dále zůstat členem tohoto fora!! A ještě jednou sorry za to co jsem v tom fofru a nasrání sem pustil do oběhu !!
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: Je to omyl na obou stranách

Příspěvek od ivan »

:lol: :lol: Tys to našel :shock: sem jen změnil název jaksi jsem se do toho zamotal :oops: :lol: :lol:

No jak tak to čtu už řešit nic nemusíš já jsem se o to postaral sic krkolomným způsobem ,ale už je to . :D :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Hyundaiforever
Příspěvky: 1
Registrován: 16 srp 2007, 22:55

Příspěvek od Hyundaiforever »

Z toho co píšeš,je možné usoudit,že ten co ti to prodal vůbec nemusel vědět že posílá vadnej díl,protože závada byla zalepená tak aby vidět NEBYLA od toho,kdo mu to prodával,ne?Takže když nic nehledal a závadu nečekal, nemusel taky nic najít."Tak trochu omluva" asi nestačí,když člověka označíš za svini co se obohacuje na úkor druhých.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Hyundaiforever: To ses registroval jen proto, abys napsal tohle? To tema se prejmenovalo proto, aby se to dal nepitvalo, pokud mas s Lotusem problem, res to pres SZ
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hardcam píše:Hyundaiforever: To ses registroval jen proto, abys napsal tohle? To tema se prejmenovalo proto, aby se to dal nepitvalo, pokud mas s Lotusem problem, res to pres SZ
Přesně, tohle taky nechápu, že má někdo potřebu se k tomu vyjadřovat, a ještě místo aby se ostatním představil, nebo si minimálně pořádně vyplnil údaje, tak se se.e do věcí, po kterejch mu nic neni....jako Hyundaiforever první příspěvek fakt bomba! :roll:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
MichaelS
**
Příspěvky: 396
Registrován: 05 úno 2007, 22:27
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MichaelS »

Omluvu přijímám a jsem rád že aspoň k něčemu byla je mi to opravdu líto a budu rád když to touhle zprávou skončí. vše je za námi MichaelS
S Coupe GT-TURBO - prodáno , TURBO VLÁDNE SVĚTU
Mitsubishi Eclipse GSX 260hp - nová hračka
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Příspěvek od LoTuSe »

Jsem ráýd že jsi přijal omluvu!! Také doufám že to vše touhle zprávou končí a udíš vše dobré trubku jsem využil jinak a tak i tak bude sloužit až to dodělám tak pošlu foto jak jsem si motorový prostor pořešil teď mám až moc starostí s brzdama takže není vůbec na nic čas takže ještě jodnou sorry a doufejme že zase všechno dobrý mezi náma!! LoTuSe
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

A žili šťastně až do smrti :wink:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“