mlhovka

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

mlhovka

Příspěvek od cypisek »

nema někdo na prodej mlhovku na sonatu ? popř. kolik stoji na vrakačí ?? ja na vrakáč to mám 120 km v jednu stranu :cry: ...
Obrázek[/list]
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

mlhovka

Příspěvek od Bruce Lee »

Vypadá to na origo Hella COMET 300(1NB007 360-021).Je rozlišený na levý a pravý.13.1.2004 stál 1.661,-Kč.Což je dost!To sklo je kompaktní se zadním tělesem.Z vrakáče je riziko,že zadní část bude prohnitá...???
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

mlhovka

Příspěvek od cypisek »

Bruce Lee : díky za tip myslím že na skle bylo něco o made in austria, kuknu na druhou ta je v poho, to mam totiž z druheho auta na ND, a dneska jsem se ptal u Prokeše - což víš kde je :) a řekli mi že prej na můj typ neexistuje jedině na novší ročník za 2100 kč bez DPH jedna ... tož víš asi kde je můžu poslat :wink: ale kdybys měl cestu kolem Olomouce můžeš se mi zeptat v autoladu, jinak přemýšlím tam narvat
http://dt-autostyle.com/pd339948014.htm?categoryId=8
jen jsem ještě nekoukal na přesný rozměr
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

mlhovka

Příspěvek od Bruce Lee »

Vypadá zajímavě a snad bude kvalitní a výkonná.Taky jsem tehdy navštívil Prokeše a"snažil"se mi tam vnutit mlhovky z nových modelů za nekřestanské peníze...Ta Hella sice není až tak levná ale je kvalitní a má tradici.Mám katalogy sortimentu(dělají jak pro Škodu,BMW,...).Bohužel na Olomouc nepojedu.Není "love"není muzika.A momentálně ani čas.Jsem zvědavý a budu sledovat jak tě uvidím s těma mlhovkama...Už mám takový tik na značku Hyundai a cestou vždy sleduji Hyundaiky v okolí.
Bývalý kamarád tu má bílou Lantru-sedan se střešním oknem.A jeden taky bývalý kolega z práce zase bílou Sonátu.
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

mlhovka

Příspěvek od cypisek »

Bruce Lee
: no nevím jestli moje auto znáš, ale tak brzo mně s mlhovkama asi neuvidíš, je moc mala ta původní je na šířku 14,5 cm a ta jen 9,8 ... což je trošku rozdíl tak nevím jak by to vypadalo :roll:
no ja moc po ostatních sonatach nekoukam bo po Těšíně jezdí jen 3, + jedna bíla starší .... ale Tvůj vůz je nepřehnutelny :lol:
Odpovědět

Zpět na „SONATA“