problém s prerušovačom smeroviek

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Odpovědět
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

problém s prerušovačom smeroviek

Příspěvek od Juraj »

... už asi druhý deň, pozorujeme že sa začína kaziť prerušovač smeroviek. Prejavuje sa to pri zopnutí smeroviek do ľava alebo prava, kedy sa ozve rýchle klikanie prerušovača a následne prestanú fungovať smerovky. Pri opätovnom zapnutí však všetko funguje v poriadku. Mal niekto podobný problém?
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Reklama
 

Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Mě to dělalo,ale na jiném autě,když se mi spálila žárovka od směrovek.Možná máš špatný kontakt na nějakou žárovku,anebo je vadný cyklovač.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Kamil píše:Mě to dělalo,ale na jiném autě,když se mi spálila žárovka od směrovek.Možná máš špatný kontakt na nějakou žárovku,anebo je vadný cyklovač.
To mas uplnou pravdu. Kdyz se spali zarovka, blikaji ty zbyle rychleji, ale Juraj pise, ze to po opetovnem zapnuti nedela - to je fakt divny...... Ja bych to spis videl na nemocne relatko. Asi bude nutne zajet do servisu. Konec koncu, je to v zaruce a tedy zadarmo, ne? :wink:
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Juraj
**
Příspěvky: 191
Registrován: 18 dub 2005, 20:42
Bydliště: Košice /Slovensko/
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Juraj »

...žiarovky mám všetky OK, takže tým to nebude. Ostáva už len prerušovač/relátko. :cry: Do servisu budem musieť veru zájsť. Som zvedavý čo to bude stáť, lebo záruka mi skončila v máji tohoto roku. BTW ale sranda je tá, že presne rovnaký problém sa mi vyskytol teraz aj na mojej Octavii. Ale u VW group je to vraj celkom bežné po 6 rokoch prevádzky a prerušovač stojí cca 700-800,-Skk, no na 3 ročného Getz je to priskoro :shock: :idea:
Hyundai Getz 1.1 5dv /VS celadon blue/
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Nediv se, tomu se rika zakon schvalonosti. Jakmile skonci zaruka, zacnou problemy :?
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
SKYOne
Příspěvky: 3
Registrován: 11 bře 2007, 19:34
Bydliště: Opava

Příspěvek od SKYOne »

Já mám teď podobný problém. Najednou mi přestanou směrovky blikat přerušovaně, ale jen svítí. Nezáleží na tom, jestli zapnu levé, pravé, nebo výstražné. Po vytáhnutí klíčku ze zapalováni se vše zase vrátí do normálu, ale po čase se stejný problém opakuje.
Hyundai Getz Dynamic 1.4 16V, Sky Blue
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

To máš ještě v záruce tak zajeď do servisu, pravděpodobně to bude přerušovač směrovek. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Odpovědět

Zpět na „GETZ“