Coupe bez ABS

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
kentaur

Coupe bez ABS

Příspěvek od kentaur »

Zdravim vsechny priznivce techto krasnych kupatek.
Mam takovy dotaz. Uvazuji o koupi Hyundai Coupe 1.6 z roku 98. Podle popisu je v super stavu (samozremne si to chci jeste sam overit), ale docela me zarazi, ze nema ABS. Delaly se nejake verze bez ABS? Je to dovezene pred nekolika lety z Lucemburska.
Ani mi tak nejde o to ABS, ale spise jestli to nebylo bourane a cidla na ABS atd. zrusene.
Predem vsem diky moc za jakekoliv info.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe bez ABS

Příspěvek od Tiburon_FX »

to bude asi nějakej bastl, ještě sem neslyšel vo kupátku bez ABS, nicméně, když si vopíšeš VIN a zavoláš třeba do Auto Palace Butovice, tak ti tam řeknou jakou to auto má výbavu z výroby....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Conan
*
Příspěvky: 95
Registrován: 13 dub 2005, 15:33
Bydliště: kousek od Úval u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conan »

... a radši rovnou kup 2.0Litr ... :wink:
Měl jsem tři roky Hyundai Coupe 2.0i, 1. generace ...

Nyní mám:
Volvo XC 90 2.5T AWD, (154kW, MY 2005, LPG 14,5L / 100km)
Bylo:
Volvo V40 T4 (r.v. 1998)
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

a rovnou tam nech prdnout kompressor nebo TURBO! :wink:
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
jardaxyz
*
Příspěvky: 31
Registrován: 14 zář 2005, 15:26
Bydliště: F-M

Re: Coupe bez ABS

Příspěvek od jardaxyz »

Nemusíš mít obavy. zřejmě jde o verzi podobnou té, kterou popisuji v článku v tématu "Volant bez airbagu". Je to pouze ořezaná verze, nic víc. Tyhle se v západní evropě prodávaly běžně. To, že se do ČR dovážel pouze jeden typ v maximální výbavě ... jsme prostě malý trh, tady by se více verzí neuživilo...
Kentaur

Tak je to trochu jinak

Příspěvek od Kentaur »

Zjistil jsem si VIN cislo a pak jsem si v oficial hyundai servisu nechal vyjet informace. Podle nich ma mit ABS i klimu, coz podle prodavajiciho nema, a pak je taky rok starsi a od jinud dovezeno. Takze kdo vi co je to zac-asi si pockam na jiny kousek. Treba prave ten "dvoulitr". Tak diky moc za rady :wink:
jardaxyz
*
Příspěvky: 31
Registrován: 14 zář 2005, 15:26
Bydliště: F-M

Příspěvek od jardaxyz »

no jo, i takové jsou na trhu kousky. já vycházím ze své zkušenosti, čerpám z originál papírů a servisní knížky, tak asi tak :idea:
Uživatelský avatar
Mr.Scully
**
Příspěvky: 157
Registrován: 05 led 2006, 12:40
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Scully »

Mám Coupé z dovozu, r.v. 1998 a ABS tam bohužel také nemám - a ani to není uvedeno v databázi (podle zadaného VIN).
dříve Hyundai Coupé 1.6 / 84 kW [R.I.P.]
teď BMW E46 330i / 170 kW [mazec!]
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Je zajímavé,že v západní Evropě se prodávají většinou mnohem hůře vybavené modely.Drtivá většina dovezených nových modelů Coupé má manual.klima-u nás se prodávají POUZE s automat.klimou.Dovezená jsou na 16 kolách-tady se prodávají POUZE na 17 atd. :shock: Tady se prodávají výhradně v nejlepší vyráběné výbavě-venku i bez TCS..... :roll: Tak pozor na dovoz!
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

výbava coupe

Příspěvek od jandaxx »

Tohle je pravda jen částečně. V roce 2003 se i u nás oficiálně prodávala verze s manuální klimou a 16 koly. Byl to model původně určený pro Holandsko. V té době byl u nás Coupe nedostatek, takže dovozce rozhodl, že se dovezou právě z Holandska. Neprodalo se jich moc, ale byl to oficiální prodej přes importéra a cena byla o 50 000 nižší než u modelu určený výhradne pro náš trh. Sám jsem na tuto nabídku u prodejce narazil.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tak to slyším poprvé-u nás manual.klima a 16 kola. :roll: Možná to řešil ten konkrétní prodejce dovozem pár kousků z Hol.Ale tady se nikdy taková verze oficiálně nedovezla.V roce 2003 jsem si Coupátko koupil a to jsem měl od září 2002 přehled o všech prodejnách,cenách,barvách-aut byl více než dostatek jak v 2,0l i 2,7l a myslím tím s max. výbavou. :lol: Oficiální prodejci tady nikdy tyto osekané verze neprodávali a aut byl vždy dostatek!!!! :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
janda

coupe holandsko

Příspěvek od janda »

Nemáš pravdu, tato verze se zde oficiálně prodávala. Protože jsem pečlivka, mám dokonce založený oficiální ceník s touto nabídkou přímo od importéra. estli máš zájem, napiš mi sem tvůj e-mail, a já Ti to oskenuju a pošlu. Netvrdil bych něco, co by nebyla pravda a nemohl bych to dokázat.
Výbava byla takováto:
kód výbavy-CBCGS65
16 kola, pneu 205\55\16
mechanická klima, nemá protiprokluz, má pouze 2 airbagy, MÁ TEMPOMAT!!!!
CENA 599900 včetně metalízy.
označeno jako mimořádná nabídka Holandsko

Opsáno z ofic. letáku dovozce, včetně dovětku v letáku-dovozce si vyhrazuje právo změny cen a provedení bez předchozího upozornění.
Reaguji až dnes, posledních 10 jsem jezdil po celé republice a nebyl čas. Myslím že je to celkem jasné, na pozádání zašlu mailem.
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

coupe

Příspěvek od jandaxx »

Zapomenul jsem se zaregistrovat, a jako jandaxx mne to nechtělo pustit při odeslání. Takže ten přízpěvek je od jandaxx
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“