Zadny stierac a vyhrievanie zadneho okna

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
pexobb
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2007, 19:35
Bydliště: Banská Bystrica

Zadny stierac a vyhrievanie zadneho okna

Příspěvek od pexobb »

Cavte, vcera mi dosiel novy accent (1,4 16V - ebony black) a zistil som ze na zadnom okne nemam stierac, a kedze vcera prsalo dost tazko sa mi cuvalo. Ako cuvate vy pri dazdi?? A este som sa docital v navode, ze vyhrievanie zadneho okna ma ist uz ked mam kluc v polohe ON ale mne v tejto polohe ide vsetko spustit len to vyhrievanie okna mi ide az po nastartovani motora. Tak mi napiste ci to mate aj vy tak alebo to treba ist dat vyreklamovat. DIKY :shock:
Reklama
 

Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

K tomu couvání, já couvám zásadně na zrcátka / boční/, takže k čemu stěrač zadního okna, pro couvání určitě ne.
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
PaoloS
*
Příspěvky: 28
Registrován: 03 zář 2007, 21:49

Cuvanie a zadny stierac

Příspěvek od PaoloS »

Tiez ma to prekvapilo, ze nemam stierac vzadu. Ale vdaka celkom ucinnemu vyhrievaniu zadneho okna mi to az tak nevadi.
Pokial ide o cuvanie, naucil som sa cuvat najma podla zrkadiel a otacam hlavu uz ovela menej ako kedysi. Da sa na to zvyknut. Nevadi mi to.
Hyundai Accent 1.4
Elegance - Space Silver
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Vyhřívání jde až po nastartování motoru zřejmě z důvodu relativně velkého odběru... (aby to šlo z alternátoru a né z baterie.)
...Stěrač nemá žádný sedan...
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
pexobb
*
Příspěvky: 47
Registrován: 24 říj 2007, 19:35
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od pexobb »

tom píše:Vyhřívání jde až po nastartování motoru zřejmě z důvodu relativně velkého odběru... (aby to šlo z alternátoru a né z baterie.)
...Stěrač nemá žádný sedan...
Takze vam vsetkym ide to vyhrievanie zadneho skla az po nastartovani motora???
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

pexobb píše:
tom píše:Vyhřívání jde až po nastartování motoru zřejmě z důvodu relativně velkého odběru... (aby to šlo z alternátoru a né z baterie.)
...Stěrač nemá žádný sedan...
Takze vam vsetkym ide to vyhrievanie zadneho skla az po nastartovani motora???
Mě ano, a mám tušení že to bude tak u všech.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7919
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zadny stierac a vyhrievanie zadneho okna

Příspěvek od Mexican »

pexobb píše:Cavte, vcera mi dosiel novy accent (1,4 16V - ebony black) a zistil som ze na zadnom okne nemam stierac, a kedze vcera prsalo dost tazko sa mi cuvalo. Ako cuvate vy pri dazdi?? A este som sa docital v navode, ze vyhrievanie zadneho okna ma ist uz ked mam kluc v polohe ON ale mne v tejto polohe ide vsetko spustit len to vyhrievanie okna mi ide az po nastartovani motora. Tak mi napiste ci to mate aj vy tak alebo to treba ist dat vyreklamovat. DIKY :shock:
ja zasadne v dazdi necuvam :P ono vlastne necuvam ani ked je slnecno, cuvaju len psimisti, ja stale idem vpred za svetlymi zajtrajskami

no ale vazne - na sedane by ten stierac vyzeral fakt zle, navyse mas velikanske zrkadla podla ktorcyh sa cuva uplne pohodovo. Vyhrievanie zadneho skla som este neskusal, takze neriesim..a beztak ak by bola velka zima, tak by som nastartoval a siel si odhrnut skla. a az potom zapol odmrazovanie
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
radiology
Příspěvky: 9
Registrován: 28 lis 2007, 21:52

Příspěvek od radiology »

Presne tak, žiadny sedan nemá zadný stierač a aj keby mal tak to musí vyzerať dosť hrozne. Ja cúvam tiež na spatné zrkadlá. Čo sa týka rozmrazovania, tak ho zapínam ked beží motor. Nikdy ma nenapadlo to zapínať bez naštartovania motora :shock:
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“