Co nadelil jezuch??

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Co nadelil jezuch??

Příspěvek od shotik »

doufam ze to tu nekde neni ale tak co vam nadelil jezuch

me trenky, nejakou kosmetiku for men :) , tricka mikinu, kalendar s nadhernou fotkou po kterym sem touzil, hodinky, lampu do obyvaku kterou sem si pral :) v neposlendi rade penizky a ja sem si nadelil DIGI zrdcadlovku a vylet na silvestra do Paříže :)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Reklama
 

zombyk
**
Příspěvky: 155
Registrován: 08 dub 2007, 12:03
Bydliště: Košice

Příspěvek od zombyk »

heh, to si mal pekneho jeziska :-) ja som nedostal nic podstatne, iba tiez take zakladne hluposti, a notebook :-) uz len program a kabliky a mozem cipovat hhahahahah , ale ne, najlepsie vianoce mala asi moja mama, dostala afticko, Hyundai Gets , krasny cerveny DOHC motor 16V uz som to skusal tak ako je to jedna pecka ako to ide,
H Getz 1.4
Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Já dostal novej telefoun,tričko,ponožky,trencle a kosmetiku.A nějaké to vínečko.To zas budou vánoce v lihu.Prostě klasika... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

jojo vino sem dostal taky :)
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

vino jsem nedostal:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

tak ja uz mam taky od jezucha noutbůček takze nebudu muset stehovat PCcko sem a tam z koleji domu a pisu vam ted hezky z pelechu :lol: akorat po svatcich pro mysku pac s touchpadem se moc nekamaradime a budu spokojenej :)

rikal tady nekdo kabel a chipovani?? :) ale takova diagnostika by se safra hodila, vedel by nekdo jak na to?? to uz je trosku offtopic, kdyztak technicka sekce... ;)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

LCD 19",Denon AVR 1508 z toho mám největčí radost, holicí strojek Philips,knižku Satan a smrt od Franka Schatzing, dál v krabičce zdráví na celí rok a prý dostanu ještě pár kil navic jestli sežeru všechen br.salát co je doma cca10kg :lol:
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
alík
*
Příspěvky: 39
Registrován: 12 kvě 2007, 16:32
Bydliště: Znojemsko

Příspěvek od alík »

Čau kucí, tak mě Ježa naježil rovněž trenky - fakt hezký - mikinu, Osudy dobrého vojáka Švejka a pro Atoska značkovou leštěnku, čistič vnitřních plastů a přísadu do motorového oleje - samozřejmě odskoušenou. Takže moje letošní Vánoce opět k mojí spokojenosti!!!!! Tož se všichni mějte ačus! :D
Obrázek
Hyundai Atos 1.0 1998
jerry
*
Příspěvky: 21
Registrován: 02 bře 2007, 14:55

Příspěvek od jerry »

U nás zase(jako už po několikáté zasebou) spáchal ježíšek těsně před našimi vrátky sebevraždu. Takže ani víno zbyla na mě pouze zas jen ta Veritas...
Uživatelský avatar
Joker
**
Příspěvky: 328
Registrován: 12 lis 2005, 14:05
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joker »

tak mě ježíšek donesl samý krásný věci a autíčko mi taky nadělilo dáreček. Dneska při odjezdu z křižovatky se ozvala obrovská rána (výbuch v sání) a autí chcíplo. Podařilo se ho nastartovat a jede to na tři válce, občas se chytne čtvrtej, ale výkon žádnej a na plyn to střílí do sání při každý otáčce motoru......holt prima takhle na vánoce....
Lantra Kombi GLS 1.6 16V DOHC G4GR- LPG *97
Suzuki GS500E nyní v úpravě od Š120L a 100m skluzu po asfaltu
Uživatelský avatar
kopir
Moderátor
Příspěvky: 207
Registrován: 22 črc 2006, 16:40
Bydliště: Senica-SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kopir »

Mno, mne priniesol bezkáblové handsfree aby som už konečne netelefonoval za volantom jednou rukou, dáky parfém, kozmetiku, knihu domáceho majstra, ponožky, manželku v spodnom prádle a značkovú kozmetiku pre moje autíčko :D
Obrázek
Chrysler pt cruiser 2,0 16V
Hyundai Lantra combi 1,6 16V GLS G4CR/84kw-predané
Hyundai Lantra 1,5 GLSi -predané
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďa »

No já sem si nadělil pár dní před ježíškem Getze (ojetého), jinak sem dostal židli k PC a nějaký drobnosti.
alík
*
Příspěvky: 39
Registrován: 12 kvě 2007, 16:32
Bydliště: Znojemsko

Příspěvek od alík »

Kruci Jokere, tak tomu se poudá pech :shock: , hlavně, že to nebylo nějaké BUM, to by bylo inčí kafe... No, ale i tak n vánoce, holt smůůůůůla. Přej brzké "uzdravení" autíčka :) , ale hlavně to zdravíčko!!! (Myslím jako Tobě :D )
Hyundai Atos 1.0 1998
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Joker píše:tak mě ježíšek donesl samý krásný věci a autíčko mi taky nadělilo dáreček. Dneska při odjezdu z křižovatky se ozvala obrovská rána (výbuch v sání) a autí chcíplo. Podařilo se ho nastartovat a jede to na tři válce, občas se chytne čtvrtej, ale výkon žádnej a na plyn to střílí do sání při každý otáčce motoru......holt prima takhle na vánoce....
Jej... toz jako plynar stebou soucitim a preju brzke vyreseni problemu.

PS: Tatkovi dnes totalne zdechla baterka ;) ...aby sis nemyslel, ze jsi sam :D
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tak jelikoz jsem nedostal vino, alespon jsem dostal byt...taky pispevek na auta a notebook...auto jsem pod stromecek nezaparkoval, byt se do nej rovnez nevesel a ntb pouzivam uz 3 mesice a balit se mi ho nectelo. Takze jsem pod stromeckem nasel trenky, mikinu, termotriko a vonafku.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Pokec“