ANTENA

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

ANTENA

Příspěvek od PINGYO »

AHOJ MAM ACENTA PUL ROKU AZ TED SEM DOSTAL AUTURADIO ALE MAM PROBLEM ANTENA JE NA PRAVEM BLATNIKU ALE SAMA SE NEVYSUNE A ANI RUCNE S NI NEJDE ANI HNOUT NEMATE NEKDO PODOBNOU ZKUSENOST DIK ZA RADY
Reklama
 

Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

To je nějak divný,antena na pravém ve směru jízdy?Máš rádio zapojené přes orig.konektor?
Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od PINGYO »

antek píše:To je nějak divný,antena na pravém ve směru jízdy?Máš rádio zapojené přes orig.konektor?
No byla tam uz priprava na iso konektor a antenu a je fakt na pravo kdyz sednes do auta tak na prave strane
Naposledy upravil(a) PINGYO dne 01 led 2008, 12:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Nu dobrá,přechodku z ISO na Hyundaikonektor máš?Bez toho ti to asi nepůjde.
Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od PINGYO »

antek píše:Nu dobrá,přechodku z ISO na Hyundaikonektor máš?Bez toho ti to asi nepůjde.
jasne ze mam vse je zapojeny a kdyz polozis neco na antenu tak normalne chytam stanice jen proste nejde vytahnout
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Nastříkej tam WD čko a ono to povolí. Máš na anténě bambulku/u ručních anten/ a nebo je zcela zalezla do roviny/pak je to elektrická/
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
PINGYO
**
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2007, 16:29
Bydliště: PRAHA

Příspěvek od PINGYO »

Bruno píše:Nastříkej tam WD čko a ono to povolí. Máš na anténě bambulku/u ručních anten/ a nebo je zcela zalezla do roviny/pak je to elektrická/
je tam bambulka tak to zkusim poradne prostriknout diky
Bruno
***
Příspěvky: 684
Registrován: 21 led 2006, 14:56
Bydliště: Šlapanice 664 51

Příspěvek od Bruno »

Bacha všechno dělej s citem i to tahání té antény !!!!Tahej to po kousíčkách a zase to zastrč taky aby se tam to WD dostalo. Chce to čas a cit!!!!Pro jistotu to dělej při zaplým radiu, kdyby to byla přece jen elektrická, tak ať ti to neblokuje motorek.Myslím ale,že to bude mechanika. Prostě dělej to s citem!!!!
Lantra 1,6 16V G4GR r.v.96 zelená metal.
Uživatelský avatar
antek
***
Příspěvky: 695
Registrován: 22 dub 2007, 19:29
Bydliště: pomoraví

Příspěvek od antek »

Máš na anténě bambulku/u ručních anten/ a nebo je zcela zalezla do roviny/pak je to elektrická/[/quote]

Já mám bambulku a anténa se vysouvá sama.
Uživatelský avatar
TechGen
**
Příspěvky: 217
Registrován: 28 lis 2007, 18:58
Bydliště: SVK, Big Šariš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TechGen »

Ja tiez a mam elektricku. Pred nejakym casom sa mi stalo, ze sa nechcela zasunut naspat, hoci bolo pocut, ze motorcek bezi. Tak som ju jemne pootacal okolo vlastnej osi a odvtedy funguje.
Červené superžihadlo Accent 1,5 12V 1996 (audio drvič okien - 1390 W)
http://www.hitechweb.genezis.eu/?page=_fcc1.htm
Uživatelský avatar
mireceks
***
Příspěvky: 501
Registrován: 16 led 2008, 16:22
Bydliště: Uherské Hradiště

Příspěvek od mireceks »

Pokud ji mas motorovou, tak se jest podivej, jestli mas zapojene konentory hned za pruchodkou anteny do interieru. Kdyz u spolujezdcovy prave nohy oddelas ten plast pravo pod odkladaci schrankou, tak tam je ten konektor. Je tam ISO se signalem a tak takovy bily konektor, tak se mrkni, jestli je to spojene. Ja jsem to pri koupi mel na aute rozpojene (asi predchozi majitel nechtel, aby jezdila) A jakmile jsem to spojil, tak to dostavalo ty signaly pro vysunuti nebo zasunuti. Zkus i to. A jinak se daji sehnat anteny na vrakacich. Mam i nejake kontatky primo na vrakace jen s Hyundaiema;)
:hyu: i30cw 1,6 Style 2010 :hyu: Santa Fe 2,2 CRDi 2010 :hyu: Accent 1,4i, 2010 Ford Mondeo 1,6 16V, 1999

Bylo: :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997 :hyu: Elantra 1,6 FIFA Edition, 2002 :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997
Uživatelský avatar
Lucík
*
Příspěvky: 21
Registrován: 04 úno 2008, 10:23
Bydliště: Brno

ANTENA

Příspěvek od Lucík »

Mám taky anténu napravo - je to tak u všech starších Accentů. Pokud se zastrčenou anténou chytáš rádio - nechala bych to tak. Já ji mám nefungující, nevysunuje se (rádio mi hraje) a jsem ráda. S vystrčenou anténou to vypadá, no, ne moc dobře. Nejlepší zavařit. Navíc se vždy najde nějakej chytráček, kterej ti ji bude chtít ulomit. Nebo aspoň ohnout. :wink:
Lepší živý nebo pod kapotou?
Obrázek

Hyundai Accent 1,3i 12V 62kW, 1997, 3-dv.
Uživatelský avatar
mirec
**
Příspěvky: 439
Registrován: 01 úno 2006, 23:09
Bydliště: Košice, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mirec »

No mne jak sa zasekla tak som to ani neriesil :D radio nepocuvam vkuse tam mam cd s mp3 takze asi tak...ale hraje to aj ked je dnu ta antena....a tiez som rad ze sa zasekla lebo to fakt nie moc dobre vyzera :D
Sonata 2,4 2006 Elegance
Accent GLS 1996 1,5 12V 5dv.
Uživatelský avatar
icozv
*
Příspěvky: 97
Registrován: 24 kvě 2006, 22:07
Bydliště: Zvolen,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od icozv »

Nazdar,
prestala sa mi vysúvať anténa, je počut len slabe cuknutie v motorčeku a dost.Už som ju aj vyčistil a premazal, ale nepomohlo. Vie niekto poradiť co to može bit za problém?
ACCENT 1,5 12V 95
LA 5-FN 1943
Uživatelský avatar
dzakobo
**
Příspěvky: 269
Registrován: 24 úno 2008, 22:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dzakobo »

Asi budes mit stejnen problem jako jsem mel ja..:o)taky kdyz jsem koupil accenta,tak tam byla elektricka antena a nevysouvala se..pak po nejakem case..cca 3 dny z niceho nic sama vyjela..udelala to asi tak 3x a pak zase ne..tak jsem koupil novou a uz to slape tak jak ma..:)
Hyundai TUCSON r.v. 2021, 1.6T-GDI HEV 169Kw
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“