autorádio

Úpravy od motoru až po plasty

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

autorádio

Příspěvek od macháček »

Zdar přátelé, poraďte jak vymontovat originální autorádio z Lantry Combi
1,5 GLS r. v. 2000. Právě jsem se zaregistroval a koukám je to tu super. Těším se na spolupráci. Kdo chce může poslat mail na machpet@tiscali.cz.
Díky moc. Čauky.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

Pekne vitam dalsiho Lantraka:) ale tady se resi vse tak nejak verejne, tak tech emailu moc nedostanes :D :wink:

s tim radiem se to tady resi uz nekolik mesicu, dobre to popsal Benji v technicky sekci taky Conan na svejch strankach to ma i s foteckama a dalsi a dalsi jen si najdi cas a procitej forum :wink: :arrow:

P.S. nezapomen sem co nevidet hodit fotecky sve Avante
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Vyki píše:Pekne vitam dalsiho Lantraka:) ale tady se resi vse tak nejak verejne, tak tech emailu moc nedostanes :D :wink:

s tim radiem se to tady resi uz nekolik mesicu, dobre to popsal Benji v technicky sekci taky Conan na svejch strankach to ma i s foteckama a dalsi a dalsi jen si najdi cas a procitej forum :wink: :arrow:

P.S. nezapomen sem co nevidet hodit fotecky sve Avante
Moudrej z toho nejsem, v tech. sekci je posanej Getz. Neříkej, že mě čeká taky taková pakárna s rozebráním půl auta. Abych nebyl jak Hanzlík v Slavnostech sněženek s tím trabantem :D .
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

je to zapeklita situace, protoze original autoradia drzi ze vsech nejlip a v dost pripadech jsou uchyceny sroubkama z druhe strany, to znamena z vnitrni strany palubovky, tudiz je demontaz tezsi nez nasledna montaz... vsechny auto radia drzi uz ve vlastnim suplicku a to je pak pohoda... jinak preju pevne nervy s palubovkou:) a jeji kompletni demontazi :D
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

No, potěš mě plameny pekelné. Jinak dík Vyki.
zzzema
*
Příspěvky: 11
Registrován: 04 pro 2005, 11:35
Bydliště: osek

Příspěvek od zzzema »

ty voe skus to auto nechat otevřený někde před obchodákem se vzkazem daruji rádio.
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

zzzema píše:ty voe skus to auto nechat otevřený někde před obchodákem se vzkazem daruji rádio.
Jo, to by bylo hustý :D :D . Už vidim toho zloděje :shock: . Jinak mi takle odborně vybrali Favorita v Praze, zamknutýho a bez vzkazu :D :D .
zzzema
*
Příspěvky: 11
Registrován: 04 pro 2005, 11:35
Bydliště: osek

Příspěvek od zzzema »

Já měl v lantře blaupunkta normálně v šupliku a to bys koukal jak byl rychle venku když začal hořet :D
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

He,he...no ja kdyz v Sonate (r.v. 94) chtel svepomoci vymenit autoradio tak me malem trefil slak...Zvyklost z ostatnich aut,ze clovek zatahne a je venku i s kabelama tady jaksi nefungovala...Tak jsem se ptal po znamejch co s tim a prevazoval nazor,ze rozdelat pul pristrojovky a pak se tam uz da dostat.To se mi ovsem nechtelo a tak jsem si jednou takhle sedl a premyslel...a premyslel a najednou me to trklo...Odendat kryt pod radickou,tam se nachazel sroub ktery drzel ramecek stredovyho panelu,ten odsroubovat a pak uz jen vesele (a opatrne) vycvakat ten ramecek a hle,na svet vykouklo autoradio prisroubovane 4 vruty ke str. panelu a jeste jako sychr ze spoda prisroubovane k mini kasliku (ktery je tez 2 vruty prisroubovan do panelu).Pln radosti,jak jsem sikovny a chytry jsem se vrhl na demontaz a naslednou montaz noveho JVC ale razem prisla dalsi studena sprska...Hle ty konektory nejak nesedi...Hyundai zrejme asi nema rad ISO konektory tak si tam soupnul vlastni.Takze rychle nasednout do auta,sjet pro redukci ale tu jsem nesehnal...Tak jsem jednoduse prestrihal draty,vzal do ruky zkousecku a vesele udelal Sonate ISO konektory jako by je mela uz od vyroby... 8) A jak ted hraje...Pres vsechny trable musim uznat,ze to ma vyhodu..jen tak nam z Hyundaiu autoradio neukradnou a kdyz,tak i s celou palubovkou...Potesitelne... Doufam,ze si tohle neprecte nejaky zlodejicek... :wink:
Felotron

Příspěvek od Felotron »

jo... slysel jsem, ze stary Sonaty mely radio pridelany dost betelne ;-)

Ale treba u Accenta tomu tak neni... otazka je, jestli jo to dobre, nebo spatne. Kdyz to zacne zlodej pacit... :-/
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

Ale aspon byla sranda...Horsi je kdyz se to zlodejickovi opravdu zalibi a ma velkou vydrz...to pak zmizi nejen radio ale i penize za novou palubku...No pristi tyden budu kupovat Lantru teze roku vyroby 94 (1.6 16v) tak by me zajimalo jestli je to tam taktez takto provedeny ci nejak standartneji.A vubec,,,nejake zkusenosti s timto mezitipem by se taky hodily...
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Lepsi zlodej by mohl vedet ;-)
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Jo, o těch konektorech vim, koukal jsem do šuplíku u kámoše kterej tam autorádio neměl. To bude další pakárna která mě čeká. Nechám to ale až bude pěkné počasí. Kdyby mi doma nelezel skoro novej Panasonic za desítku tak bych se na to asi vykašlal. Jinak díky za rady, kterých neni nikdy dost.
Uživatelský avatar
g-test
*
Příspěvky: 83
Registrován: 25 lis 2005, 15:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-test »

S tema konektorama to neni zas tak hrozny,urcite jsi k autoradiu dostal i kabely takze jen staci odstrihnout original a naletoval tam ISO...Schema zapojeni je urcite nekde tady na foru nebo za pomoci zkousecky totaky zvladnes.Tak hodne zdaru a at Ti to pekne hraje.
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

g-test píše:S tema konektorama to neni zas tak hrozny,urcite jsi k autoradiu dostal i kabely takze jen staci odstrihnout original a naletoval tam ISO...Schema zapojeni je urcite nekde tady na foru nebo za pomoci zkousecky totaky zvladnes.Tak hodne zdaru a at Ti to pekne hraje.
Jo jasný. Já jen, že je od toho člověk pak hrbatej jak stará bába :D . Montoval jsem už ISO do Favotita a do Fiatu Tipo a stačilo mi :D .
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Tuning & Styling“