Kravinka

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Kravinka

Příspěvek od Davepic »

Měnil jsem žarovičku v palubovce a já "Rýpal" jsem si vytahl z palubovky to čim předělavate jestli chcete at vzuch fouka na okna nebo na nohy atd to kolečko prostě...at ted nejde zpatky ono se vraci zpatky pač se da promačknout když jedu do kopečka tak to samovolně vypadne sere mě to jak cip..nestkal se s tim nekdo?? jak to tam zarazit??
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Reklama
 

Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Obrázek
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

no pokud vim, tak bez sundání těch ovládacích koleček by ses k žárovce stejně nedostal. Já když jsem to měl rozhozené, tak jsem měl podobný problém s kolečkem ovládání teploty vzduchu vytápění, ale chtělo to prostě jen znovu opatrně rozebrat, pečlivě nasadit zezadu. To kolečko by tam nemělo být zatlačený nějakou extra silou. Chybu hledej z opačné strany.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

mirpie píše:no pokud vim, tak bez sundání těch ovládacích koleček by ses k žárovce stejně nedostal. Já když jsem to měl rozhozené, tak jsem měl podobný problém s kolečkem ovládání teploty vzduchu vytápění, ale chtělo to prostě jen znovu opatrně rozebrat, pečlivě nasadit zezadu. To kolečko by tam nemělo být zatlačený nějakou extra silou. Chybu hledej z opačné strany.
Jako ja měl rozdělanou Celou palubovku měl jsem to venku žarovička byla praskla u toho jak je osvětleno kolečko kde měníš teplotu...jak jsem to smontoval tak jsem zkusil to kolecko vytahnout a vytahl jsem ho a ted ho nemužu nasadit zpatky...jako nasadim ho ale moc tam nedrží...jak jsem řikal to se promačkne a vratí zpatky ale kolečko tam nedrží...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Mildy
*
Příspěvky: 42
Registrován: 25 pro 2007, 17:30
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mildy »

Dawe- stav se stím ke mě, ja tu palubku už měl rozdělanou snad 20krát. tak mužem na to mrknout.
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Mildy píše:Dawe- stav se stím ke mě, ja tu palubku už měl rozdělanou snad 20krát. tak mužem na to mrknout.
čus no jde jen o ten čudl víš?? že nejde zastrčit že se to vždy promačkne...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Mildy
*
Příspěvky: 42
Registrován: 25 pro 2007, 17:30
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mildy »

kdyby jsi měl zitra čas, tak by mohl dojed k tobě, a mužem se na to podivat, návic ted máme nahradní coupé, tak by jsme to nějak vyřešili myslím to je prkotina.
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Máš to zezadu pořádně nacvaklé. U lantry jsem měl to podobné že jsem celej ten vehement vzadu nedocvakl a pak mi to kolečko nedrželo pač nedojelo až do konce tej osičky :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Mildy píše:kdyby jsi měl zitra čas, tak by mohl dojed k tobě, a mužem se na to podivat, návic ted máme nahradní coupé, tak by jsme to nějak vyřešili myslím to je prkotina.
ve středu by se mi to hodilo jak mužeš ty Mildy? ja klidně přijedu...
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Rasty píše:Máš to zezadu pořádně nacvaklé. U lantry jsem měl to podobné že jsem celej ten vehement vzadu nedocvakl a pak mi to kolečko nedrželo pač nedojelo až do konce tej osičky :wink:
Dík za radu, ale ze zadu je to v nějake krabičce a nejde se k tomu dostat...ze zadu s tim nejde nic udělat :cry:
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Pierek
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2006, 01:44
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pierek »

Jsou stejný žárovky v osvětlení těch přepínačů i v osvětlení tachometru? Nesvítí mi asi tři žárovky u tachometru a rád bych je vyměnil jenom nevím jaký typ tam má být. Můžete poradit?
Hyndai Coupe 2.0 r.v. 1997
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

čau v přístrojové desce jsou ty to žarovky ..ted jsem jendu měnil jak jsem psal..a k posvíceni budíku nevim ale asi budou stejné jako ty to ještě jsem to pravě nikdy tam nerozebíral tak nevim ale asi to budou ty to viz.Obrazek
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Obrázek
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

A jinak už jsem na to přišel jak to tam dát..To ovladaci kolečko je na takove hřídelce a na te hřídelce je takovy plíšek ten jsem vyndal a nasadil na ovladací kolečko a pak to tam jednoduše zamačkl a je to Jupííí :lol: ani nevite jak jsem rád že jsem vyřešil takovou kravinku ono to hodně sere taky mě hned třeba sere když nesvítí najednou nějaka ta žarovička v přistrojovce hned prostě opravit...Takže Mildy už je to ok, ale zeptam se měl si někdy vydělané Budíky?? chci tam vyměnit to plexi pokud to pujde... :roll:
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Mildy
*
Příspěvky: 42
Registrován: 25 pro 2007, 17:30
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mildy »

jo měl jsem to už rozdělané, chtěl jsem měnit totiž papirky podsvicené misto tech origo co tam jsou, takže se klidně ve středu na to mrknem je to rychlovka.
Odpovědět

Zpět na „COUPE“