info Coupe

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
keeno
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 lis 2005, 06:07
Bydliště: Usti nad Labem

info Coupe

Příspěvek od keeno »

zdárek všem...mám Coupe 2.0 16V r.v. 97a rád bych pár informací pokud by to bylo možné-kapacita nádrže benzínu a zvlášt rezervy,běžná spotreba nehledě na velký TP pokud možno důležité info o tomto typu...díky všem
Hyundai Coupe 2.0-16 V...r.v.97...guuut autíčko
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

ty seš nenáročnej :) fakt nemám představu kolik má zvlášť rezerva v nádrži, a kolik mi žere 2 litr radši nezjišťuju, protože by mě asi ranila mrtvice, po praze bych to viděl něco přez 10l , na dálnici jsem klidnou jízdou pod 8l nešel, když sem jel přes 200 tak bych řek že to bumbá přez 15...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Kufr
*
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2005, 13:10
Bydliště: Na Padělcích 804
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kufr »

Já jezdím za 10L,rezerva je dost malá,od prvního bliknutí hladového oka jsem najel 47km než ma došlel benál :oops: .Jel jsem svižněj! :twisted: Naštěstí vozím 5L v kanďáku :P .Nádrž je tuším podle prospektu 55L,ale nevím to přesně.
Uživatelský avatar
keeno
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 lis 2005, 06:07
Bydliště: Usti nad Labem

Příspěvek od keeno »

Tiburon_FX píše:ty seš nenáročnej :) fakt nemám představu kolik má zvlášť rezerva v nádrži, a kolik mi žere 2 litr radši nezjišťuju, protože by mě asi ranila mrtvice, po praze bych to viděl něco přez 10l , na dálnici jsem klidnou jízdou pod 8l nešel, když sem jel přes 200 tak bych řek že to bumbá přez 15...
no snažím se zjistit co nejvíc věcí aby mě v ničem nezastihlo nepřipraveného. :wink:
Hyundai Coupe 2.0-16 V...r.v.97...guuut autíčko
Uživatelský avatar
keeno
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 lis 2005, 06:07
Bydliště: Usti nad Labem

...

Příspěvek od keeno »

Tiburon_FX píše:ty seš nenáročnej :) fakt nemám představu kolik má zvlášť rezerva v nádrži, a kolik mi žere 2 litr radši nezjišťuju, protože by mě asi ranila mrtvice, po praze bych to viděl něco přez 10l , na dálnici jsem klidnou jízdou pod 8l nešel, když sem jel přes 200 tak bych řek že to bumbá přez 15...
no snažím se zjistit co nejvíc věcí aby mě v ničem nezastihlo nepřipraveného. :wink:
Hyundai Coupe 2.0-16 V...r.v.97...guuut autíčko
Uživatelský avatar
keeno
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 lis 2005, 06:07
Bydliště: Usti nad Labem

.

Příspěvek od keeno »

Před Coupe jsem mel asi rok VW Scirocco 18 GTi...Mos slušně jezdící autíško na svou kubatůru.Lehké,hbité a dobře ovladatelné.Bohužel ho dostihlo stáří a ujeté Km takže šlo do sveta(pravdepodobne k poslednímu majiteli)Byl jsem s ním naprosto spokojen až na pár detajlů!interier v zakladu atd)v průměru si bralo 7-8 l/100 km...samo že při rychlejší jízdě si popapalo ale porád v míře :wink:U Coupečka je spotreba docela znát.At se snažím jak chci tak zatím se mi nedaří...za cca 600 kč jsem najel asi 270 km což nejni dvakrát moc ale na 2.0 je to zatím si myslím průmer :wink:
Hyundai Coupe 2.0-16 V...r.v.97...guuut autíčko
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Roční průměr spotřeby mám 7,8 l.A že se neloudám. :lol: Při předpisové jízdě má kupátko slušnou spotřebu.Cesta do Itálie a zpět - průměr 7,9 l-2dosp.+2děti,celou cestu klima,kolony u Vídně a 2 hodinové popojíždění k terminálu z dálnice u Benátek,plně naložený kufr.SPOKOJENOST!Když mu šlapu na krk-je úchvatný pohled na měřák okamžité spotřeby,když ručička blázní okolo 25l :shock: :shock: .Ale za tu jízdu to stojí. :lol: Kontrolka rezervy se rozsvítí u 4l + indikace na pal.počítači+- 50-60km.Přeju ti hodně km za málo benzínu.(Konečně už začala klesat-tady kolem 29 Kč.) :twisted:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kdybych za 600Kc ujel 270km, to bych snad usporadal malou oslavu, jsem rad, kdyz je to pres 200km...to Ti spotreba vychazi docela slusna, kolem 7.5 litru, kdyz pocitam N95 za 29.5Kc
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
keeno
*
Příspěvky: 39
Registrován: 09 lis 2005, 06:07
Bydliště: Usti nad Labem

.

Příspěvek od keeno »

Hardcam píše:Kdybych za 600Kc ujel 270km, to bych snad usporadal malou oslavu, jsem rad, kdyz je to pres 200km...to Ti spotreba vychazi docela slusna, kolem 7.5 litru, kdyz pocitam N95 za 29.5Kc
ta cena z litr by i sedela.Ono tady na severu to nijak moc neklesá.Jinak s tou spotrebou je to myslím jen prozatimní než se s ním seznámím.Pak to určitě stoupne díky agresivnější jízdě,honičkám :twisted: a podobne.Zatím to spíš jen lechtám a sem tam ho potrápím s nějakym tim rádoby tuuunerem
Hyundai Coupe 2.0-16 V...r.v.97...guuut autíčko
Uživatelský avatar
davidek
*
Příspěvky: 22
Registrován: 07 led 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

spotreba

Příspěvek od davidek »

do italie sem se vlekl,spotreba necelych 7l na 100km,zpatky uz sem to radsi nepocital,coupe 2,0l,rok98
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“