Zapojení el. obvodů v pojistkové skříňce.

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Pethan
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 lis 2005, 21:59
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Zapojení el. obvodů v pojistkové skříňce.

Příspěvek od Pethan »

Ahojte vespolek. Koupil jsem Accentíka z r. 98 teprve minulý týden a už narážím na zádrhele. V německé příručce, kterou jsem dostal, moc informací věru není a když jsem se pídíl po českém manuálu ve značkové prodejně v Brně, tak krčili rameny, že není a nebude... Takže aspoň to nejdůležitější: nemáte prosím někdo el. schéma zapojení pojistek a jejich hodnoty? A pokud možno v češtině? A dá se někde zjistit třeba podle VIN víc informací o tom modelu, který mám? Dopředu moc díky.
Hyundai Accent 1,3 r.v. 1998/03
Reklama
 

Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Re: Zapojení el. obvodů v pojistkové skříňce.

Příspěvek od Jirka »

Ahoj v českým manuálu to taky nenajdeš, to už spíš chce sehnat nějakou servisní příručku..Ale v knihkupectví nic neseženeš, jedině v autorizovaným servisu..Pochybuju že bez známostí ti někdo něco dá..A podle VIN zjistíš vše, , já zjistil i co bylo na autě měněno..Každopádně v elektrice bych se nehrabal
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Pethan
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 lis 2005, 21:59
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Pethan »

V elektrice se hrabat nechci, ale vědět která pojistka je na co bývá užitečné :-)
A kde jsi ty informace podle VINu zjišťoval?
Hyundai Accent 1,3 r.v. 1998/03
Uživatelský avatar
HJugo
*
Příspěvky: 89
Registrován: 20 zář 2005, 14:33
Bydliště: Šaľa, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HJugo »

Ak ti ide len o zapojenie poistiek, tak na www.hmaservice.com to urcite najdes, ale iba po anglicky, co v pripade poistiek nebude az taky problem. Velky vykon, nizku spotrebu a ziadne poruchy. :shock:
Hyundai Accent 1,3 12V '04, H&R, BitPower Technology, 195/50R15 Rainsport1 (plechace R15 6J), K&N in Box, NGK Iridium IX
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ty nemáš u pojistek samolepku s legendou? V knížce k auto to stejně není. Buď na netu nebo přímo v nějaký servisní příručce kterou ale asi neseženeš..No já to sháněl ty informace přes známýho v autosalonu.. Myslím že ale základní info dle čísla VIN ti řeknou v každým autosalonu Hyundai.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Pethan
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 lis 2005, 21:59
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pethan »

Ahojte, tak už jsem sehnal schéma zapojení pojistek a relátek v obou pojistkových skříních. Pokud by někdo měl zájem (je to na Accenta r.v. 98 ), tak to můžu naskenovat a poslat mailem.
Hyundai Accent 1,3 r.v. 1998/03
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Pethan píše:Ahojte, tak už jsem sehnal schéma zapojení pojistek a relátek v obou pojistkových skříních. Pokud by někdo měl zájem (je to na Accenta r.v. 98 ), tak to můžu naskenovat a poslat mailem.
Jak se rika cert nikdy nespi :twisted: co kdyby nahodou... a bude se hodit
mel bych zajem ...kontakt viz nize
diky Farmář
Návštěvník

Re: Zapojení el. obvodů v pojistkové skříňce.

Příspěvek od Návštěvník »

Pethan píše:Ahojte vespolek. Koupil jsem Accentíka z r. 98 teprve minulý týden a už narážím na zádrhele. V německé příručce, kterou jsem dostal, moc informací věru není a když jsem se pídíl po českém manuálu ve značkové prodejně v Brně, tak krčili rameny, že není a nebude... Takže aspoň to nejdůležitější: nemáte prosím někdo el. schéma zapojení pojistek a jejich hodnoty? A pokud možno v češtině? A dá se někde zjistit třeba podle VIN víc informací o tom modelu, který mám? Dopředu moc díky.
T_O_R
*
Příspěvky: 53
Registrován: 29 led 2006, 22:07
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od T_O_R »

Pethan píše:Ahojte, tak už jsem sehnal schéma zapojení pojistek a relátek v obou pojistkových skříních. Pokud by někdo měl zájem (je to na Accenta r.v. 98 ), tak to můžu naskenovat a poslat mailem.
ahoj ja bych mel take zajem o to schema, a jestli by jsi mi ho poslal na e-mail byl bych ti vdecny , mam totiz v aute nekde skrat a nevim ktera pojistka je na co ..... popripade muj e-mail je T_O_R@centrum.cz dekuji ;)
Zdenek Pridal
*
Příspěvky: 10
Registrován: 09 říj 2006, 14:18

El.schema Accent98 3dv

Příspěvek od Zdenek Pridal »

Ahoj, mohl by jsi mi poslat to schéma ?

Předem ti děkuji a přeji hodně šťastných Km s Accentem

Zdenek
Uživatelský avatar
Pida
*
Příspěvky: 71
Registrován: 15 pro 2006, 15:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Schema

Příspěvek od Pida »

Nemyslis, ze by bylo fajn dat to schema sem, nez-li to posilat kazdemu zvlast?
Accent 96 1,3 55 kW 5dv. zelena metal.
Uživatelský avatar
Pethan
*
Příspěvky: 10
Registrován: 14 lis 2005, 21:59
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Schema

Příspěvek od Pethan »

Pida píše:Nemyslis, ze by bylo fajn dat to schema sem, nez-li to posilat kazdemu zvlast?
To bych docela rád, ale nevím kam, tady žádný archív pro download souborů nevidím... je to v pdf..ne obrázek
Hyundai Accent 1,3 r.v. 1998/03
Uživatelský avatar
Pida
*
Příspěvky: 71
Registrován: 15 pro 2006, 15:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Schema

Příspěvek od Pida »

Pethan píše:
Pida píše:Nemyslis, ze by bylo fajn dat to schema sem, nez-li to posilat kazdemu zvlast?
To bych docela rád, ale nevím kam, tady žádný archív pro download souborů nevidím... je to v pdf..ne obrázek
Tak puzij http://rapidshare.com/ nebo neco jemu podobnyho. 8)
Accent 96 1,3 55 kW 5dv. zelena metal.
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

Pethan píše:Ahojte, tak už jsem sehnal schéma zapojení pojistek a relátek v obou pojistkových skříních. Pokud by někdo měl zájem (je to na Accenta r.v. 98 ), tak to můžu naskenovat a poslat mailem.
Ahoj posli mi to schema prosím taky na kizby@seznam.cz, hodim ho na net a sem dam odkaz. Díky
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
kizby
*
Příspěvky: 60
Registrován: 11 říj 2006, 11:57
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kizby »

Ahoj hodil jsem odkaz na net, najdete ho ve fóru/accent/schema pojistek
Accent 1,3i 12V do provozu 12/1995
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“