shanim díly přední na coupe 01

1996 - 2002

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

shanim díly přední na coupe 01

Příspěvek od joshin »

shanim levý světlo, levou mlhovku, levej blinkr, výstuhu za naraznikem a pak naky dvě vodící lišty mezi naraznikem a blatnikem .. já to dneska brzo rano jak na kokota zbořil jak sviněěěě :((((( a to sem sem dal předevčirem inzerat že bych to prodal :D
Naposledy upravil(a) joshin dne 28 srp 2008, 21:09, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

:shock: :shock: Chlapi,co blázníte :?: Jeden během týdne naboří Accenta :? ,ty Coupe :( ,machři se SF se hrabou v 1cm závějích :lol: To už stačí.Už nikdo nepokračujte. :? Tak ti přeji alespoň rychlé sehnání dílů. :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

Příspěvek od joshin »

no mě se tohle auto dostalo pod ruce před měsícem a za tu dobu přísaham sem přišel o 9 bodů :D 5 za jizdu na červenou a 2 krat maly překročení rychlosti a to vše na kladně a vše kamery a radary :( a ted to zbořim.... takže to dam do kupy a pak přijdu určo o poslední 3 body :D fakt se mi tahle kara vyplatila :D
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jako rychlost to ještě beru, ale sprominutím jízdu na červenou to je už moc stejně jako jízda přez plnou natož přez dvě plné čáry :evil: Jinak auta je mi líto, ale zase to má tu výhodu že tím že je mimo provoz tak nepřijdeš o poslední body :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Rasty píše:Jako rychlost to ještě beru, ale sprominutím jízdu na červenou to je už moc stejně jako jízda přez plnou natož přez dvě plné čáry :evil: Jinak auta je mi líto, ale zase to má tu výhodu že tím že je mimo provoz tak nepřijdeš o poslední body :wink:
Přesně :!:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

Příspěvek od joshin »

no buch vi co mi ješte přijde... ja toho určitě udělal vic.. těch červenejch a radary sou fakt všude a každa třetí křižovatka kamera :( .. než sem naboural par dní předtim sem normalně se třema bodama se bal a ujel policajtum v hustym dešti a v šíleny mlze v pul 6 rano za uplny tmy..:D mezi vesnicema kde byl docela provoz :) já stim počitam že mi vemou brzo papiry :( když sem boural tak sem ujížděl tunerovi od křižovatky asi v kilu po kladně po dvouproudovce a vjel mi do cesty nakej šulin tak sem to strh do pravyho pruhu a tam jela typka asi 30 .. a bummmm :S
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

No, vzhledem k tomu, že přítelkyně jezdí s mým autem do práce a hned první den měla kolizi se zdí, tak asi brzo budu taky shánět nějaké díly:( :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

joshin píše:no buch vi co mi ješte přijde... ja toho určitě udělal vic.. těch červenejch a radary sou fakt všude a každa třetí křižovatka kamera :( .. než sem naboural par dní předtim sem normalně se třema bodama se bal a ujel policajtum v hustym dešti a v šíleny mlze v pul 6 rano za uplny tmy..:D mezi vesnicema kde byl docela provoz :) já stim počitam že mi vemou brzo papiry :( když sem boural tak sem ujížděl tunerovi od křižovatky asi v kilu po kladně po dvouproudovce a vjel mi do cesty nakej šulin tak sem to strh do pravyho pruhu a tam jela typka asi 30 .. a bummmm :S
Tak nějak nevím,co napsat.Snad,že jsem rád,že je Kladno daleko. :roll: Body za rychlost chápu,ale chlubit se jízdami na červenou.... :shock: to mě nějak rozum nebere. :? Podle mě je to prasárna nejhrubšího zrna :!: :!: Bylo mě líto tvého auta a že budeš mít spoustu starostí,ale teď vidím,že si za to můžeš sám a lituji tvé okolí a lidi,kterým jsi ZATÍM :!: jen nabořil auto.. :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

Příspěvek od joshin »

a co kdyby ste mi rači poradili kde sehnat ty díly :D ostatně kuli tomu sem ten topic založil :(
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

tak předně zkus sekci bazar
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

joshin píše:no buch vi co mi ješte přijde... ja toho určitě udělal vic.. těch červenejch a radary sou fakt všude a každa třetí křižovatka kamera :( .. než sem naboural par dní předtim sem normalně se třema bodama se bal a ujel policajtum v hustym dešti a v šíleny mlze v pul 6 rano za uplny tmy..:D mezi vesnicema kde byl docela provoz :) já stim počitam že mi vemou brzo papiry :( když sem boural tak sem ujížděl tunerovi od křižovatky asi v kilu po kladně po dvouproudovce a vjel mi do cesty nakej šulin tak sem to strh do pravyho pruhu a tam jela typka asi 30 .. a bummmm :S
ja jsem asi jeste opilej, nebo spatne ctu.... :roll:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Odpovědět

Zpět na „COUPE 1G“