zadní lemy

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

p-sca-p
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2008, 13:11

zadní lemy

Příspěvek od p-sca-p »

Zdravím pánové ;) měl bych takový prostý dotaz. Koupil jsem si accenta a jsem s ním nadmíru spokojený. Je to spolehlivé auto, které mě ještě nikdy nezklamalo. Jedná se o 1,3i, výkon má 62kW a uveden do provozu byl v 96 roce. Jedíný problém je šílená koroze zadních lemů a to na obouch stranách vozu. Jako chudý student jsem šetřil kde se dalo abych mohl tomu svému Háčku dát nějakou tu péči. Bohužel odešla spojka takže jsem z 16 000kč dal na její výměnu 6 000. Zbylo mi tedy 10 000 a chtěl bych požádat o radu zkušenější jak se nejlépe s problémem v podobě koroze vypořádat, ale abych se zároveň vešel do 10 000. Původně jsem to chtěl řešit plastovejma lištama, ale když jsem si tu přečetl, že by to všechno bylo ještě horší tak jsem od toho ustoupil. Tak mi prosím poraďte nějaké rozumné řešení. Díky moc za všechny rozumné návrhy.

ps: nevíte někdo kde by se dali sehnat levné nové tlumiče na accenta? Protože všude v obchodech se mi zdáli tlumiče na Háčko nějak podezřele drahý oproti jiným značkám.
Naposledy upravil(a) p-sca-p dne 03 úno 2008, 14:30, celkem upraveno 2 x.
Reklama
 

Michal.M
*
Příspěvky: 63
Registrován: 23 říj 2007, 17:33
Bydliště: Vrbice

Re: zadní lemy

Příspěvek od Michal.M »

p-sca-p píše:Zdravím pánové ;) měl bych takový prostý dotaz. Koupil jsem si accenta a jsem s ním nadmíru spokojený. Je to spolehlivé auto, které mě ještě nikdy nezklamalo. Jedná se o 1,3i, výkon má 62kW a uveden do provozu byl v 96 roce. Jedíný problém je šílená koroze zadních lemů a to na obouch stranách vozu. Jako chudý student jsem šetřil kde se dalo abych mohl tomu svému Háčku dát nějakou tu péči. Bohužel odešla spojka takže jsem z 16 000kč dal na její výměnu 6 000. Zbylo mi tedy 10 000 a chtěl bych požádat o radu zkušenější jak se nejlépe s problémem v podobě koroze vypořádat, ale abych se zároveň vešel do 10 000. Původně jsem to chtěl řešit plastovejma lištama, ale když jsem si tu přečetl, že by to všechno bylo ještě horší tak jsem od toho ustoupil. Tak mi prosím poraďte nějaké rozumné řešení. Díky moc za všechny rozumné návrhy.

ps: nahrál bych sem fotku těch lemů ale nějak se to né a né načíst :(
zdarec, s timto problemem bych ti mozna pomohl ale jde o to odkud jsi ja mam taky jeden blatnik chytnuty rezí a taky mi to vadi a ja udelal takove reseni ze jsem zajel za kamosem ktery tyhle veci dela a jak budou kacaky tak mu to tam dam a udela mi to i do barvy vozu a bude mi s tim zaroven lakovat i prahy do barvy i se zrcatkama a klikama u dveri takze cely auto v jedne barve a nic plastovyho cernyho na nem nebude.. :D :lol: pak az to bude hotovy hodim foto sem na forum...
Hyundai Accent 1.5i GLS r.v.95
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Já mám taky úplně shnilé lemy.Tam už asi nepomůže nic jiného,než koupit nové lemy(1 ks asi 1000 Kč)a nechat to vyvařit.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
p-sca-p
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2008, 13:11

Re: zadní lemy

Příspěvek od p-sca-p »

Michal.M píše:
p-sca-p píše:Zdravím pánové ;) měl bych takový prostý dotaz. Koupil jsem si accenta a jsem s ním nadmíru spokojený. Je to spolehlivé auto, které mě ještě nikdy nezklamalo. Jedná se o 1,3i, výkon má 62kW a uveden do provozu byl v 96 roce. Jedíný problém je šílená koroze zadních lemů a to na obouch stranách vozu. Jako chudý student jsem šetřil kde se dalo abych mohl tomu svému Háčku dát nějakou tu péči. Bohužel odešla spojka takže jsem z 16 000kč dal na její výměnu 6 000. Zbylo mi tedy 10 000 a chtěl bych požádat o radu zkušenější jak se nejlépe s problémem v podobě koroze vypořádat, ale abych se zároveň vešel do 10 000. Původně jsem to chtěl řešit plastovejma lištama, ale když jsem si tu přečetl, že by to všechno bylo ještě horší tak jsem od toho ustoupil. Tak mi prosím poraďte nějaké rozumné řešení. Díky moc za všechny rozumné návrhy.

ps: nahrál bych sem fotku těch lemů ale nějak se to né a né načíst :(
zdarec, s timto problemem bych ti mozna pomohl ale jde o to odkud jsi ja mam taky jeden blatnik chytnuty rezí a taky mi to vadi a ja udelal takove reseni ze jsem zajel za kamosem ktery tyhle veci dela a jak budou kacaky tak mu to tam dam a udela mi to i do barvy vozu a bude mi s tim zaroven lakovat i prahy do barvy i se zrcatkama a klikama u dveri takze cely auto v jedne barve a nic plastovyho cernyho na nem nebude.. :D :lol: pak az to bude hotovy hodim foto sem na forum...
JJ dík za odpověď, pak sem hoď určitě to foto, já to zkouknu a kdyžtak se dohodneme do práglu to mám co by accentem dojel takže asi 90 km.
p-sca-p
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2008, 13:11

Příspěvek od p-sca-p »

Kamil píše:Já mám taky úplně shnilé lemy.Tam už asi nepomůže nic jiného,než koupit nové lemy(1 ks asi 1000 Kč)a nechat to vyvařit.
Díky za radu. To víš mám to svoje vozítko v lásce a nechci aby vypadalo tak zbědovaně.
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

To nechce asi nikdo. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
p-sca-p
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2008, 13:11

Příspěvek od p-sca-p »

[quote="Kamil"]To nechce asi nikdo. :)[/


No to je fakt, ale mě to trhá srdce. :o))) Navíc peněz nemám na zbyt, takže žádný velký úpravy dělat nehodlám jen to chci dát trošku do pucu. :o)
Uživatelský avatar
Tony
**
Příspěvky: 102
Registrován: 03 pro 2006, 21:09
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tony »

Nechal jsem si dělat lemy minulý rok v září v Hradci.Lem stojí např.v Elitu 1125,- ka kus.Pán byl docela ochotný a já potřeboval ,aby mi udělal i spodky obou předních dveří.Za materiál ,práci,barvy atd. jsem dal 11 000,-.Tak jsem snad nepřeplatil.Zatím spokojenost a snad mi vydrží. :lol:
Naposledy upravil(a) Tony dne 03 úno 2008, 15:37, celkem upraveno 1 x.
Accent 1,5 12V 65 kW/88 HP,1996
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Když to je udělané kvalitně,tak si myslím,že nepřeplatil.Jde to udělat levněji,ale to musí být po známosti.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
DarkManX
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 říj 2007, 11:49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DarkManX »

do 10 000 jo? :lol: za 10 000 mas celolak! oba lemy se vejdes v klidu do 5000 :-) pokud to teda nehodlas delat v hyundai nebo v takovejchle servisech.
Uživatelský avatar
jandax
*
Příspěvky: 43
Registrován: 03 říj 2007, 22:54
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek od jandax »

zdar tady posilam jednu celkem dobrou stranku,je tam spousta dílů.Snad tam budou i t tlumiče
http://www.e-cat.cz/c-1382_148239_20106 ... 01-00.html
lobsty
*
Příspěvky: 84
Registrován: 14 led 2008, 15:05

Příspěvek od lobsty »

za 10.000,- budeš mít nové lemy jak nic :lol:
Accent 1.3, 12V, 63kW, typ limusine, r.v.2002, 5 dv., zlatá metalíza, zesilovač Blaster 500W, subwoofer Blaster 500W
p-sca-p
Příspěvky: 7
Registrován: 03 úno 2008, 13:11

Příspěvek od p-sca-p »

jandax píše:zdar tady posilam jednu celkem dobrou stranku,je tam spousta dílů.Snad tam budou i t tlumiče
http://www.e-cat.cz/c-1382_148239_20106 ... 01-00.html
Ďík moc! Parádní stránka, už přemýšlím co kde koupím.
Uživatelský avatar
jandax
*
Příspěvky: 43
Registrován: 03 říj 2007, 22:54
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Příspěvek od jandax »

David9
Příspěvky: 3
Registrován: 23 kvě 2008, 12:51

Příspěvek od David9 »

Také jsem si nechal dělat nové zadní lemy a se vším všudy mě to stálo cca 5.500,-
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“