xenony cena

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

xenony cena

Příspěvek od Erikozo »

idem si kupit tieto xenony co vy nato? cena dobra? hdam to nebude volaky podvod :D

http://www.minikamerky.com/catalog/prod ... cts_id=326
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Minimálně cena krásná si myslím ale otázkou je jestli od tohoto výrobce někdo má zkušenosti jak to je s kvalitou
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

nejnižší cena a nejvyšší cena nic neznamená. Někdy je kvalitnější to levnější a někdy je zase to dražší. Ne vždy platí pravidlo že za kvalitu se platí. Osobně když něco kupuju, tak nekoukám jen na cenu ale zajímá mě kvalita a poruchovost. Tzn. sice je ta sada nejlevnější snad ze všech, ale kvalitou se klidně může vyrovnat těm dražším. Zjisti si více o prodejci :wink:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Rasty píše:nejnižší cena a nejvyšší cena nic neznamená. Někdy je kvalitnější to levnější a někdy je zase to dražší. Ne vždy platí pravidlo že za kvalitu se platí. Osobně když něco kupuju, tak nekoukám jen na cenu ale zajímá mě kvalita a poruchovost. Tzn. sice je ta sada nejlevnější snad ze všech, ale kvalitou se klidně může vyrovnat těm dražším. Zjisti si více o prodejci :wink:
To by bylo fajn za tu cenu je to paráda asi bych také pořídil ale jak říkáš podstatná je kvalita protože jak jednou odejdou tak při koupy stejné tak levné bych utratil více než při koupy rovnou té dobré tak zjisti bude nás jistě více čekajících :P
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Rasty píše:nejnižší cena a nejvyšší cena nic neznamená. Někdy je kvalitnější to levnější a někdy je zase to dražší. Ne vždy platí pravidlo že za kvalitu se platí. Osobně když něco kupuju, tak nekoukám jen na cenu ale zajímá mě kvalita a poruchovost. Tzn. sice je ta sada nejlevnější snad ze všech, ale kvalitou se klidně může vyrovnat těm dražším. Zjisti si více o prodejci :wink:
Přesně napsané :!: Velká cena neznamená automaticky kvalitu a naopak. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

no tak skusim nieco zistit...
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Re: .

Příspěvek od asimo »

brasko, nerad buzerujem, ale mas na svojom FX naklapacky svetiel?ak nie, tak kup len xenonlook ziarovky ako philips cool blue alebo tak.. pretoze: problem s xenonami je, ez su proste az prilis silne, a hned ako ich niekto namontuje do auta, musi ich sklopot proste sokoro na doraz dole, inac budes tak osvetlovat protiiducich ze raz niekoho tan naseries, ze sa otoci pojde za tebou a ti tie svetla roztrepe.. a ak nemas naklapanie, tak je to problem.. mas ich v jednej polohe a presne do oci, a to este ked mas nejake cinske kopie.. to je zle.. rob ako chces, ale ja som si uz par dementov na renaultoch megane a inych nesklapackach s dokupenymi xenonami vybral a pekne im to spocitam.. chcem kupit svetla sigma sport tween.. tie co sa pouzivaju na downhill na bycikle brutalne to svieti.. a ked nejakeho dementa s takymi svetlami uvidim tak mu to zasvietim priamo do oci.. nech sa potesi tak ako ty, ktorym to robi on nevediacky.. hehehe :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

já už mám xenony namontovaný. První noc na mě pár aut zablikalo, že oslňuju. Tak druhej den jsem vyjel do temné klidné části města, tam jsme shodil sklon o něco níž. Pořád vidim dobře a auta už neblikaj.... Je potřeba to dobře nastavit. Je jasný, že na horizontu oslnim vždy, ale to skoro každý auto...

Erikozo, jen směle do nich, svítí to super a taky to vypadá super. Žárovky jsou o ničem, ty přemění 95% enerige na teplo, pouze 5% na světlo, fakt efektivní...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

ASPIM: neboj naklapanie tam je.
Tak ja som si uz objednal ked mi dojdu a nahodim to dam vam vedet co a ako
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Erikozo: hlavní je jestli máš na potkávačkách čočku nebo ne. Pokud ji tam nemáš tak je to už hned pro policajty jako pěst na oko že tam nemaj co dělat. Pokud čočku máš tak je to dobrý pač ty to světlo oříznou a není tak protivné pro protijedoucí a policajti by museli víc zkoumat
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Erikozo
**
Příspěvky: 223
Registrován: 04 lis 2007, 22:38
Bydliště: Slovakiaaaaaaaaa Piestany

.

Příspěvek od Erikozo »

ano ano mam aj cocku aj naklapacky mam secko nemajte strachy :DD
Coupe99 1.gen 2.0 16V
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Re: .

Příspěvek od asimo »

si robis srandu?cocka a naklapanie na 1gen coupe? :lol:

sa len pytam..
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

1. generace má čočky, to je ok, i to naklápění, ale není automatické, jako maj všechny vozy s xenony z výroby. To je hlavní rozdíl, důležitý. Motorický naklápění světel potenciometrem z kabiny má každý "novější" auto (od roku 90), to je kvůli zatížení kufru, když si tam důchodce na chatu hodí dva pytle cementu, tak sklon světla z kabiny sníží a jede se. Ovšem auta s xenonovými světlomety maj z výroby toto naklápění automatické. V garáži jsme takhle zmáčkly zadek Octávie RS (s xenony) a světla se automaticky sklopily níže. Auta s xenony maj i ostřikování světel, každý, důvod neznám.
Každopádně pokud ty světla byť jen manuálně motoricky hodíš o něco níž, auta tě problikávat nebudou a svítí to pořád super, jen na těch horiznotech to bude pořád pro protijedoucí řidiče tvrdý... Mě funguje ten motorek jen jeden, druhý světlo jsem nastavil růčo fedro přímo šroubem na světle, proto tady na inzerátu sháním ten funkční motorek....

Každopádně je fakt, že pro policajty byť dodatečně montovaný xenony na světla s čočkou nejsou tak na oko bijící, jako klasika čirá optika..
A když si koupíš teplotu hoření 8000K a výš, kdy to je fakt už modrý, tak to jejich pozornost připoutá taky, každý seriový xenony maj čistě bílý světlo, 4300-5000K, taky to nejvíc svítí, ale na bílý světlo jsou zvyklí..
Já měl 4300K, ted mám 6000K. Srovnání a poznatky v sekci xenony.

Adminovi navrhuji přesunout toto celé téma do tématu xenony, o ceně už se tu stejně nehovoří...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Odpovědět

Zpět na „COUPE“