vymena svetiel GK

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

vymena svetiel GK

Příspěvek od asimo »

mam coupe V6 2003 a mam tieto svetla na aute.. su standardne chromove s nastavenim sklonu stretavaciek a "bulvy" ale rad by som to vymenil za cierne ak ich niekto ma.. le tu niekto kto chce skor chromove ako svoje standardne cierne?

Obrázek

stav.. su ako nove. nic s nimi nieje, len chcem dat aj zadne cierne a tieto pdla mna nepasuju.. ale proti chuti neni.. sak viete ako to je.. heh :D

ak niekto chce tak aj doplatim za cierne.. dajte ponuku..
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Reklama
 

Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Re: vymena svetiel GK

Příspěvek od asimo »

AK MA NIEKTO ZAUJEM O NARAZNIK, JE TAKTEIZ NAPREDAJ.. KUPIL SOM NOVY OD ATH, TAKZE TENTO MI UZ NETREBA.. JE V SUPER STAVE S MALOU SMUHOU LEN DO LAKU.. neni problem opravit.naozaj je to len lak, vidno to aj na fotke.. tak ak je zaujem, dajte mi vediet.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

asimo, černé světla jsou ve výbavě k modelu 05-06 a pasují do verze 03,ale je nutné provést změny v kabelových přípojkách.Podle obrázků,které jsem viděl v DIY na jednom korejském webu to není tak komplikovaný zásah,ale zjisti si to raději předem.
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

Lado píše:asimo, černé světla jsou ve výbavě k modelu 05-06 a pasují do verze 03,ale je nutné provést změny v kabelových přípojkách.Podle obrázků,které jsem viděl v DIY na jednom korejském webu to není tak komplikovaný zásah,ale zjisti si to raději předem.
uff.. dobre, pokukam.. dufam,z e to bude len elektrika, a ked nie, tak staci vykuchat vnutro a elektriku nechat povodnu z 03.. sak sa este uvidi, ak niekto bude chciet, vymenim hned.. a aj priplatim, ak bude chciet nejaku tu korunku..
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

nevidel ste nekdo jak vypadaj ty cerny svetla na stribrnym coupe 2003+? Me by se ty co tam jsou puvodne i libili ale neladi tam proste ten zlutej kraj blinkru :) je fakt ze kupovat novy to je nejakych 9tacu mnoo , a mam pocit ze by ty tmavy chtelo vic lidi ze to asi jen tak nekdo nevymeni :D
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

DEDe píše:nevidel ste nekdo jak vypadaj ty cerny svetla na stribrnym coupe 2003+? Me by se ty co tam jsou puvodne i libili ale neladi tam proste ten zlutej kraj blinkru :) je fakt ze kupovat novy to je nejakych 9tacu mnoo , a mam pocit ze by ty tmavy chtelo vic lidi ze to asi jen tak nekdo nevymeni :D
ale nie.. najdu sa.. niekto ma rad chrom na aute, tak co.. ja chcem cierne.. a tie smerovky sa daju vybrat.. je to na nete aj navod.. dole svetlo, do pece s tym na 70stupnov na 10min.. rozlepis ho od skla a vyberies tu orandzovu smerovku a das tam orandzovu ziarovku.. a potom to zlepis, das to opet do pece nech sa to naspet zatavy a je to.. inac do pece, mzslim, fakt do pece.. ako do rury na pecenie.. uz som to robil so svetlami na moj eclipse.. :D :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Lado
*
Příspěvky: 58
Registrován: 21 led 2006, 23:15
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lado »

asimo, obrázky s přehozením kabelů při výměně světel z verze 03 na 06-07 F/L z korejského webu jsem ve své složce našel. Budeš-li chtít, dej mi tvůj e-mail a já se ti je pokusím odeslat.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mě se ta novější světla nelíbí.Zmizely oči(vypouklé sklo před každým reflektorem ve světle)a nahradilo ho jen rovné sklo.Naopak,co se mě líbí,ale bojím se světla rozlepit,aby tam potom netekla voda,je vyndat ze stávajících chromových světel,tu oranž.clonku blinkru.To je pro mě nejhezčí světlo na Tiburonu. :wink: Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Dede,teď se dívám,že jsi z České Třebové,tak to jsme dost blízko sebe.Tak ti zkusím jedno protekční stříbrné s černými světly. Obrázek Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

kurna ten cierny tiburon je nenormalne krasny cierna kombonovana so striebornou je nadhera aj tie disky podla mna najkrajsi aky som zatial videl
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

laxo18 píše:kurna ten cierny tiburon je nenormalne krasny cierna kombonovana so striebornou je nadhera aj tie disky podla mna najkrajsi aky som zatial videl
Že jsou ty stříbrný světla krásný?Kola taky pěkný.Tenhle má také moc,moc pěkná kola. Obrázek Obrázek Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Příspěvek od laxo18 »

prcic takto asi svoje nikdy nevylestiim :cry: ale tiez mooc kraasne
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

Lado píše:asimo, obrázky s přehozením kabelů při výměně světel z verze 03 na 06-07 F/L z korejského webu jsem ve své složce našel. Budeš-li chtít, dej mi tvůj e-mail a já se ti je pokusím odeslat.
the_end@centrum.sk

a bacha, v maili je podtrznik.. nezabudnut, lebo to posles niekam do prdele.. hehe :D a diiikes..

Ladolaxo18 píše: kurna ten cierny tiburon je nenormalne krasny cierna kombonovana so striebornou je nadhera aj tie disky podla mna najkrajsi aky som zatial videl


tie kolesa si audi R8.. najdes ich aj imitaciu od MAM na stranke www.alubazar.cz

skus pohladat... inac, moj najoblubenejsi je to tiez.. bodykit je widebody OUTLAW od ibherdesign.. paradna praca..


Ladolaxo18 píše: prcic takto asi svoje nikdy nevylestiim ale tiez mooc kraasne



preco by si nemal tak vylestit.. cinkni fotrovy vrtacku, kup si lestiaci nastavec, kup pastu na jemne brusenie a potom na vysoky lesk, a budes po dohlej makacke kukat na lak jak do zrkadla.. prisaham.. hoc je lak na hyundaioch asi ako na traktoroch, ale aj tak, ak sa dobre zakonzervuje, je prekrasny..

PS: o to, ze ti bude zatekat do svetiel sa neboj, ked to das zase do trubi, ta hmota sa opet rozleje a zatesni to vsetko.. ak nie, silikon je tvoj priatel..h eh.. ale aj tak to bude stacit par minut v trube.. potom tu poslem fotky, ako som to spravil ja.. a nezabudnut, orandzove smerovky, inac bude BU BU od policajtov.. heh
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To video a obrázky rozdělání světel v troubě tady bylo.Dělal to nějaký Amík a dost názorně :lol: .Co si vzpomínám,tak jsem o tom kdysi mluvil s Rastym.Ten se je snažil rozdělat a říkal,že i nahřáté světlo pořádně drží..........navíc jsou tam nějaké plastové packy zajišťující sklo.....a ty praskají :shock: .Takže to nechám jak to je. :lol:
Zkus to rozdělat-nauč se to na svém autě a potom přijedu k tobě a tvé trobě. :idea: :lol:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

Borek píše:To video a obrázky rozdělání světel v troubě tady bylo.Dělal to nějaký Amík a dost názorně :lol: .Co si vzpomínám,tak jsem o tom kdysi mluvil s Rastym.Ten se je snažil rozdělat a říkal,že i nahřáté světlo pořádně drží..........navíc jsou tam nějaké plastové packy zajišťující sklo.....a ty praskají :shock: .Takže to nechám jak to je. :lol:
Zkus to rozdělat-nauč se to na svém autě a potom přijedu k tobě a tvé trobě. :idea: :lol:
Presne moje rec sam se do toho hrnout nebudu, takze jak to bude nekdo umet muze si z toho udelat zivnost :D

Jojo jsme kousek od sebe koukal sem na to kdyz sem prisel na forum kdo je nejblizsi se stejnym autakem :) Delal si na svem aute nejake upravy?
Odpovědět

Zpět na „COUPE“