Co na nej rikate?

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Co na nej rikate?

Příspěvek od xpetan »

Ahoj borci shanim nejake coupatko ze zahranici, tak sem brouzdal po netu a celkem me zaujaly tyto:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

a

http://autoscout24.de/Details.aspx?id=vm2kzv2ggwjb

mohly byste prosim na to kouknout a kdyztak mi priblizit co se pise o nem v inzerate popr jakej je vas osobni nazor na to?Cena se mi totiz zda dost nizka, ale nemecky moc dobre neumim tak si to neprelozim...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ladis-CVVT
*
Příspěvky: 18
Registrován: 27 led 2008, 15:34
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Ladis-CVVT »

Ahoj, vypadá sice zajímavě, po pravdě nemám tucha, jak se oficiálně pohybují ceny, nicméně:
1) velmi silně pochybuji, že takřka po 11 letech bude mít 70.000km (pro představu, svoje auto mám od 08/07 a mám v tuhle chvíli 8.550km a jsem v Čechách, kde se jezdí rozhodné míň než v Reichu)
2) po zkušenostech kamarádů (tahačů aut), velmi neradi jezdí na privat nabídky, hrozí prý riziko okradení

Na můj vkus je sice drobet moc plastové, ale to je věc vkusu, já mám raději když něco, tak decentní.

Zkus tam zavolat a podle dojmu uvidíš, tohle je spíš takové rýpnutí, co všechno se stává, a že auto z ciziny nemusí být jen pocitvé (dneska je to tam spíš samej Arab, Turek apod.)
Uživatelský avatar
Ladis-CVVT
*
Příspěvky: 18
Registrován: 27 led 2008, 15:34
Bydliště: Havlíčkův Brod

Příspěvek od Ladis-CVVT »

Málem jsem si nevsiml toho druhého, to už vypadá věrohodněji.
Pistolník
*
Příspěvky: 49
Registrován: 08 led 2008, 10:57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pistolník »

No to první se mě nějak nezdá ale možná můj osobní názor, to druhý vypadá mnohem líp i když má 182.000Km což u auta z 96 není problém, ale ty ceny se mě zdají hodně nízký, sám jsem taky chtěl dotáhnout auto z německa, ale pokud chceš v dobrým stavu tak si boužel musíš připlatit i tam tak jsem po dvou měsících vybírání koupil u nás. no pokud to nemáš daleko tak bych se na to druhý zajel podívat
Hyundai Coupe 2.0
rok 1998
xpetan
*
Příspěvky: 33
Registrován: 07 úno 2008, 17:46
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpetan »

Prave ze se mi zdalo ze jsou nejake moc levne tak jestli nebylo v popisu neco o tom ze je tam neco spatnyho nebo tak....
Odpovědět

Zpět na „COUPE“