vrzani od praveho airbagu

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
ivson
*
Příspěvky: 12
Registrován: 31 říj 2006, 17:33
Bydliště: Praha

vrzani od praveho airbagu

Příspěvek od ivson »

Ahoj lidi, posledni dobou me stale vic a vic vrze tolikrat uz zminovany krehky plast z mist od airbagu pred spolujezdcem. Mate nekdo nejake zkusenosti jak to odstranit, nevim jestli muzu odendat ten plastovy kryt, ktery je v palubce.Vim, ze se zde uz probiralo vrzani z prave strany atd., ale me to jde urcite od toho krytu airbagu. Dekuji predem za help a hodne stastnych km.
Santa Fe,stribrna met.,elegance,2.2 D,manual
Reklama
 

master
*
Příspěvky: 52
Registrován: 22 úno 2008, 11:42
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od master »

Tiež som mal ten problém, neskôr to samo prestalo. Kamarát mi radil strieknuť na miesto vrzania kokpit spray
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

vrzga aj mne

Příspěvek od tomki »

chalani tomu sa asi nevyhneme, mne tiaz zacina vrzgat kade tade, skratka tvrde plasty, com ale stve ze sa objavuje take akoby pukanie zo sedadiel ako sa otriasaju pri jazde. Vsimol si to niekto??
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

mne se na nerovnostech otrasa operadlo spolujezdce. Klepavy zvuk z prave strany je od spony bezpecnostniho pasu. Pokud se pri odepnuti pretoci a spatne navine tak na kazde nerovnosti klepe o B sloupek.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Příspěvek od tomki »

Zamo píše:mne se na nerovnostech otrasa operadlo spolujezdce. Klepavy zvuk z prave strany je od spony bezpecnostniho pasu. Pokud se pri odepnuti pretoci a spatne navine tak na kazde nerovnosti klepe o B sloupek.
ja ma to iste s tym operadlom a privadza ma to do sialenstva!!!!!!!!
Mate nejaky tip ako to odstranit???
Uživatelský avatar
santafe007
**
Příspěvky: 122
Registrován: 06 bře 2007, 16:52
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pasy:

Příspěvek od santafe007 »

Zamo píše:mne se na nerovnostech otrasa operadlo spolujezdce. Klepavy zvuk z prave strany je od spony bezpecnostniho pasu. Pokud se pri odepnuti pretoci a spatne navine tak na kazde nerovnosti klepe o B sloupek.
pasy:
nechal jsem si na to pridat drzak pasu, jako u treti rady sedadel. a mam po problemu.
jiny problem s pasy je, ze drnci, kdyz jsou zapnute. Treba detska sedacka na sedadle spolujezdce, to je horor. Nen treba dalsiho chrastitka...
casto se to reklamuje, ale je to stejne to same... MAji to vsechny Hyundaie, koukal jsem se i na i30, a taky to po zapnuti drni...
Santa FE 2.2CRDi VGT Elegance AT
http://www.cydonia.cz
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

To tedy čučím :shock: .Tiburon je několikanásobně tvrdší a jízda po kostkách je masážním zážitkem,ale v autě absolutně nic nevrže,neskřípe,nebouchá......prostě ticho. 8) U SF bych čekal to stejné.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
tomki
**
Příspěvky: 282
Registrován: 05 srp 2006, 17:13

Příspěvek od tomki »

Borek píše:To tedy čučím :shock: .Tiburon je několikanásobně tvrdší a jízda po kostkách je masážním zážitkem,ale v autě absolutně nic nevrže,neskřípe,nebouchá......prostě ticho. 8) U SF bych čekal to stejné.
mne tiez kadeco drnci a k tomu som bol vykradnuty a davali mi novu palubku takze to uz tak netesni a sem tam sripe, ale co je najhorsie tak to su asi tie sedacky ked na nich nikto nesedi pri jazde sa otriasaju a pukaju. Je to asi tym ze santa je velke auto a skratka tie otrasy karoserie je pocut pretoze ta kasna pracuje asi viac nez v tiborone ktory je prilepeny na zemi
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“