Nový facelift Matrixe!

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Líbí se nový design uvedený v Ženevě?

Ano, design je konečně evropštější...
10
53%
Ne, takto Matrix zapadne do motoristické šedi...
9
47%
 
Celkem hlasů: 19

kaspi
**
Příspěvky: 127
Registrován: 20 úno 2008, 14:35
Bydliště: Vsetín

Nový facelift Matrixe!

Příspěvek od kaspi »

Tak jsem si koupil před 14 dny Matrixe a oni ohlásí nový facelift ;-).
Možná proto ta akce Premium...

http://www.novinky.cz/clanek/134730-hyu ... zmena.html
Reklama
 

ivos
*
Příspěvky: 27
Registrován: 08 úno 2008, 09:44

nový matrix facelift

Příspěvek od ivos »

Jestli jsi ho požádně prohlídl jedná se vlastně pouze o změnu přidě. Interiér, zadní partie včetně světel je stejná , stejně tak motory. Polepku na zadní boční okno si nakonec můžeme dát taky. Nehledě na to , že ten předek vypadá dost těžkopádně , vkaždém případě čelní odpor bude asi větší. Jak znám cenovou politiku Hyundaie, tak cena za tuto změnu bude dost vysoká. U Hyundaie se vyplatí počkat až model trochu zestárne , protože pak jsou ceny výrazně nižší. Matrix CRDi se ještě v roce 2006 prakticky v té samé výbavě jako PREMIUM prodával za 460000,- a dnes za 330000,-. Stejně tak jsem dříve kupoval Elantru těsně před faceliftem s cenou o 140000,- méně naž byla startovací. Myslím si že cena Faceliftu nepůjde pod 400000,-.
matejicek
*
Příspěvky: 46
Registrován: 15 srp 2006, 10:05
Bydliště: Příbram

Příspěvek od matejicek »

Pan Honza Čech si sice v článku bublá do ovaru nad novými změnami, ale u mne to moc neboduje. Je to věc vkusu, ale nejvíc se mi líbí Matrix úplně první, co byl na trhu. Již po prvním faceliftu(změnilo se minimum věcí-pokud vím přední nárazník, mlhovky a gril) to nějak nebylo ono. Hodně lidí nevstřebalo boční linku oken....nevím proč. Myslím, že u Pininfariny věděli, co dělají.
Uvidíme, jak to bude vypadat na krámu-teď to na mne trochu působí násilným pokusem o lepenici s maskou řady"I".
Pavel
Santa Fe 2,0 CRDi VGT Elegance
Matrix 1,6i
behe
**
Příspěvky: 186
Registrován: 21 úno 2008, 08:13
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od behe »

matejicek píše: Je to věc vkusu,
Presne tak. Mne ten starsi takisto plne vyhovuje. Dnes mozno posobi trochu nevyrazne, ale z mojho pohladu je to iba plus. Nemam potrebu ohurovat dizajnom auta, decentna konzervativna klasika je pre mna to prave.
Hodně lidí nevstřebalo boční linku oken....nevím proč. Myslím, že u Pininfariny věděli, co dělají.
To je opat vec vkusu. Z hladiska dizajnu prave toto bolo momentom, ktory ma zaujal a kvoli ktoremu som mal zazitok pohladu na krasu.

Inak neviem co sa prave na Matrixe tolko odbavuju, vsak Roomster alebo Citroen C2 to maju s bocnymi oknami ovela "odvaznejsie", ba priam az katastrofalne. A takisto stare trojdverove Clio ma taky precudny prechod medzi prednymi dverami a pokracovanim bocneho presklenia.
Uvidíme, jak to bude vypadat na krámu-teď to na mne trochu působí násilným pokusem o lepenici s maskou řady"I".
Ono je to logicke. Ak sa Elantra zmenila na i30 (ako kde), musi aj Matrix ako ista "Elantra combi" drzat liniu.
Matrix Premium 1.6
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Tak jsem si prohlédl fotky. Jsem trošku v rozpacích. Zadek nezměnili vůbec a to dle mého soudu měli, protože není moc hezkej zvláště u světlých barev :cry: . A předek předělali v dnešním nabouhnutém duchu, který se mi vůbec nelíbí. Mám radši čistější linie. Není v tom nic nadčasového, takže až tato vlna (doufejme, že rychle) opadne, tak budou dělat další verzi :?: . Jinak se tvarem více přiblížil k Getzíkovi, zvláště je to vidět na A sloupku. Ale jsem optimistou, protože mám takovou zkušenost. Hyundaie na fotkách vypadají o mnohem hůře než v reálu (viz. nová Sonáta, Tuscon, Santa Fe). Zatím jsem hlasoval, že se mi nelíbí, ale na konečné rozhodnutí si počkám, až bude na prodejně. :wink:
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
Odpovědět

Zpět na „MATRIX“