Rozobratie palubnej dosky_

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
1989Dj.Fox
**
Příspěvky: 111
Registrován: 29 úno 2008, 15:12

Rozobratie palubnej dosky_

Příspěvek od 1989Dj.Fox »

Mam na vas taku prozbu. ked som kupil Moje coupe 99 nesvietili mi ziarovky Na ovladani kurenia ventilatora proste cely stredovy panel nato som kaslal ale postupom casu to bola Aj rucicka na palivo... atd. ale vcera vecer idem domov z prace a znicoho nic mi nesvietili uz ani otacky dnes som siel na to pozriet a nasiel som len dva srobiky nad pristrojovkou tak sa vas pytam ako sa to vlastne rozobera lebo nerad by som to vsetko polamal. Mohol by mi prosim niekto vyfotit palubovku a vyznacit kde mam co srubovat. a napisat postup budem vam velmi vdacny zatim diiiik



Mike Senica SK
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

taky me to ceka pac se mi vysroubovalo zevnitr to ovladani topeni... fakt divnyy jak se tohle muze stat? :lol:
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

jo, sundáš ty dva šroubky toho malýho plastu kapličky, pak odšroubuješ kompletně celej ten velkej plast pod volantem, opatrně vypáčíš šroubovákem regulaci jasu přístrojové desky. Pod ním je další šroubek, držící vrchní část přístrojové desky. Vyndáš rádio, Tahem sundáš ovládací kolečka ventilace, opatrně odchlípneš celej ten plast a uvidíš další šroubky, už si to přesně moc nepamatuju. Když jsem to odmontovával poprvé, taky jsem nevěděl, kde co je. To prostě vidíš, jak ten plast vede a ty úchytný místa se daj předpokládat.. Nezlomil jsem nic, to zvládneš.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

black_sheep píše:taky me to ceka pac se mi vysroubovalo zevnitr to ovladani topeni... fakt divnyy jak se tohle muze stat? :lol:
to je asik z toho jak to honis!!! a rezas zatacky:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

mirpie píše:jo, sundáš ty dva šroubky toho malýho plastu kapličky, pak odšroubuješ kompletně celej ten velkej plast pod volantem, opatrně vypáčíš šroubovákem regulaci jasu přístrojové desky. Pod ním je další šroubek, držící vrchní část přístrojové desky. Vyndáš rádio, Tahem sundáš ovládací kolečka ventilace, opatrně odchlípneš celej ten plast a uvidíš další šroubky, už si to přesně moc nepamatuju. Když jsem to odmontovával poprvé, taky jsem nevěděl, kde co je. To prostě vidíš, jak ten plast vede a ty úchytný místa se daj předpokládat.. Nezlomil jsem nic, to zvládneš.
koukam, to zni hooodne podobne jako na scoupku :) tam uz jsem to delal poslepu :-)

mrknu jeste na hmaservice a pustim se do toho az bude nekdy hezky.....
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

jaky tam jsou zarovky? Mne uz nesviti skoro nic mimo budiku :lol: Ale pripada mi, ze to asi vypadava diky kvalitnim silnicim? Kdyz to "poklepu" tak neco naskoci nez se vyhnu jedny dire a do druhy vletim :roll:
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

nevim jak tvoje novější Coupé, ale jednička generace má na budíkách klasický bezpaticový žárovky, stejný jako jsou na parkovačkách. Sundával jsem to, protože mi nesvítilo nic, ani budíky, ani středová konzole. Na vině byla vadná regulace jasu, nicméně někde mi stejně něco žere napětí. Od jedný žárovky budíků jsem natáhl dvoulinku na konektor regulace jasu, zachoval jsem polaritu + a - přemostil tak ten vadný potenciometr. časem možná koupim novej, ale je fakt, že ho nijak nepotřebuju. Budíky a vše okolo mi zas svítí.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
1989Dj.Fox
**
Příspěvky: 111
Registrován: 29 úno 2008, 15:12

Příspěvek od 1989Dj.Fox »

no uz to mam hotove a este aj vylepsene zohnal som si modre ziarovky :D . vecer ked tak pridam foto ale teraz to nemam kde odfotit. :( .... Vsetko bolo OK az na kurenie ten kokos co to auto mal predomnou zlomil ovladanie potom to prilepil a este prisrouboval... typek.... a este som aj ja nieco opravil
Air baguvu krabicku som zapojil do hmlovky a od vtedy mi svieti Airbag nuz co uz? ale som dobry majster este mi aj zostalo vela veci.... :oops:
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

Fox: ,,Air baguvu krabicku som zapojil do hmlovky a od vtedy mi svieti Airbag nuz co uz? ale som dobry majster este mi aj zostalo vela veci.... :oops:[/quote]

tím myslíš co??
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Tím asi myslí to,že připojil někde na něco co se nepatřilo.A teď bude muset jít na výmaz chyby v registru závad na Ř.J.,protože mu asi svítí kontrolka Airbagu. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

ještě že tam ten krám nemám :-)
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Já mám a už jsem chytřejší,než na začátku,,kdy jsem šáhnul na pojistky se zapnutým zapalováním,páč jsem nevěděl,která je která. :) :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
1989Dj.Fox
**
Příspěvky: 111
Registrován: 29 úno 2008, 15:12

Příspěvek od 1989Dj.Fox »

Jo jo Kamile myslel som to presne tak ale mozem sa na to vykaslat. ked svieti tak svieti. foto bohuzial zatial nepridam lebo som to vecer zabudol vyfotit a dnes neni kedy.
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

Já jsem na to taky kašlal.Vytáhnul jsem pojistku od airbagu,aby mi to nesvítilo,páč mě to rozčilovalo.Po půl roce jsem si řekl,že se jenom tak v servise zeptám,kolik by asi stal výmaz.Všude mi říkali,že kolem dvou stovek,tak jsem si řekl,že to není tak moc,že si to nechám vymazat.Jenomže jsem byl asi v pěti servisech,kde měli tu diagnostiku,ale ani v jednom mi to nedokázali vymazat.Mám tam ještě tu starou zásuvku,co mají ty auta do faceliftu.ALe že jsem byl už rozhodnutý,že to vymažu,zajel jsem do autorizovaného servisu a tam mi řekli,že to stojí 400 Kč.Tak jsem si nechal projet celé auto HI-SCANem,protože cena byla stejná a za 15 min bylo hotovo.A od té doby už si dávám bacha. :)
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
1989Dj.Fox
**
Příspěvky: 111
Registrován: 29 úno 2008, 15:12

Příspěvek od 1989Dj.Fox »

No jo u nas to stoji v Hyundai 450. chcel som sa este opytat kolko u vas vydu
folie so stitkami lebo u nas su bez stitkou ilegalne tu vydu tak 4000 ci sa oplati dat si to spravit u vas
Odpovědět

Zpět na „COUPE“