Autoservisy?

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Autoservisy?

Příspěvek od OGYN »

Ve mnoha příspěvcích jsou zde uváděné problémy s autoservisy.Po zjištění,že mi kolísají na Getzovi po startu otáčky a potřebuji přehrát software,jsem se musel na to objednat , do značkového servisu!Bláhově jsem si myslel,že je to záležitost na pár minut!Po sepsání zakázky,mi sdělil technik,ať si přijdu pro auto, až druhý den ráno.Na to jsem mu řekl,že jsem s tím nepočítal, nikdo mne na to neupozornil,a myslel jsem si,že to přehrají na počkání!To už se technik „rozzlobil“,a že prý jim nebudu říkat jak mají opravovat auta!Tak jsem ho upozornil,že auto je MOJE,a oni mi nebudou diktovat,jak se mám jako zákazník chovat,a kontrolu kolísání mohu ráno, provést sám!!Že jsem si na tomto foru přečetl,o jejich chování k zákazníkům, které není zrovna nejlepší,ať tedy klidně zakázku zruší,a já se objednám v jiném ,vstřícnějším servisu,kde to nebude trvat dva dny!Technika můj odpor zjevně překvapil,ale dosáhl jsem svého,za 30 min bylo vozidlo v záruce, zdarma opravené(vozidlo z druhé ruky) a já jel domů svým autem,a ne vlakem a ráno zpět! Manýry některých servisů,jsou v rozporu s úctou k zákazníkovi a jde jim jen o to, na nás vydělat,a naše problémy je absolutně nezajímají! Na nás zákaznících je ,se nedat!Nebo vstřícné, slušné zacházení si zaslouží jen majitelé aut od 1 mil.výše? :roll:
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Ted uz jenom napsat, kde to bylo :wink:
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vipe »

Pěkná zkušenost, oni to zkouší a když se nikdo neozve tak jim to projde.
Rád bych věděl kde jsou tak vstřícní. :lol:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
knorek
*
Příspěvky: 85
Registrován: 15 říj 2006, 16:38

Příspěvek od knorek »

Sice nevím v jakém zn. servisu to bylo ale já bych řekl že to je všude stejný. Prostě vědi že s autem v záruce jinam nemůžete a tak nejen že se chovaj arogantně ale navíc vás taky pěkně natáhnou, jak jen to jde. Já jezdíval do servisu v Butovicích a tam měli mimo jiné pravidlo nepřiznat chybu a neříct nevím. Třikrát jsem tam byl kvůli tomu že zlobil centrál a pokaždé přišli s novou závadou - myslím že vymyšlenou. O tom mě přesvědčila situace, kdy jsem bez vědomí dvou pracovníků tohoto servisu vyslech jejich rozhovor ohledně opravy nefunkčních stěračů. Bylo to asi tak: "hele pepo, jak je to s tim Accentem s těma stěračema pro Novákovou?". "No máš to tam vzadu hotový". "Dík, a co s tim bylo?". "Nevim, já to zkusil a začalo to fungovat". Super oprava, předpokládám, že s ní technik strávil aspoň hodinku či hodinku a půl a pokud auto nebylo v záruce tak si to nic samozřejmě nechali zaplatit. Tak to't moje zkušenost s pražským butovickým servisem ve kterém mě už nikdo neuvidí :?
Hyundai i40 wagon 1.7 CRDi 2015
Peugeot 5008 STYLE 2.0 BlueHDI 2016
ex. Hyundai i30 kombi 1.6 Trikolor Weekend 2015
ex. Hyundai Getz 1.3 2003
Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Příspěvek od OGYN »

Já svou zkušenost získal v Brně ,o servisech tam , je zde dost zmínek třeba v komentech o garančkách a já s nimi souhlasím.
Nepsal jem to z důvodu pranýřovat určitý servis,ale spíš jako zamyšlení nad vztahem ,servis-zákazník.Bohužel některé servisy provozují bývalý veksláci,kteří mají jen zájem o tržbu,ale aby naučili své techniky nebo mechaniky slušnému přístupu to nehrozí.Byl jsem nedávno svědkem příprav na kontrolu servisu ŠKODA.Všude se uklízelo,leštilo,vybírali i nedopalky z oblázků,vše bylo "špíglnýgl"! Někteří prodejci si více hledí vzhledu servisu,než jeho výsledného produktu! Zajímalo by mne,má-li někdo nějakou zkušenost se ztížností na postup servisu u oficiálního dovozce!Kamarád si přivezl novou Vitaru z Rakouska(ušetřil 70tis+lepší výbava)V servisu mu chtěli dělat problémy,tak pohrozil ,stížností u oficiálního dovozce a to zabralo!
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Náš servis

Příspěvek od haryk »

Tak já jmenovitě uvedu náš servis U Hilárie v Chebu. Jsem sice teprve v čekání na 3.garanci (9/2008) ale kdykoli se mi něco nezdálo, a zastavil u nich se slovy: Houstone, mám problém... :D .... vždy se mi věnovali se slušností. Snad že se mi to tam jeví,jako takové rodinné..nu, uvidíme,až začnou dosluhovat různé věcičky na autě, co to začne koštovat...
Taky u vás chlapi dělají dny otevřených dveří, s bezplatnou kontrolou a pohoštěním,jak v Chebu?...Zrovna tuto sobotu bude..pokud se tam prodereme sněhem,ale ten snad už sakra roztaje a začne vytoužené jaro....
Getz UG 1341
pavel11
*
Příspěvky: 49
Registrován: 03 led 2007, 16:34
Bydliště: Č.B.

Příspěvek od pavel11 »

Plně souhlasím s Haryk-em. Jednou jsem tam musel, protože mě zlobily trošku světla a přestože nebyl jsem zdejší, tak mne hned vzali, za pár minut jsem byl hotovej a ani nic nechtěli. Jen tak mimochodem nabízí službu, že si přijedou pro vaše auto domů, provedou kontrolu (např. garančku, atd.) a zase ho přivezou zpět. S tímhle jsem se nikde nesetkal. Já osobně si na servis a prodejnu u nás doma nemohu stěžovat, jsou dobrý a profíci, ale tahle služba by se mi moc líbila.
Matrix CHAMPION, 1,5CRDi VGT, rok 9/2006
Getz 1,3, rok 3/2003
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: Náš servis

Příspěvek od vipe »

haryk píše:Tak já jmenovitě uvedu náš servis U Hilárie v Chebu. Jsem sice teprve v čekání na 3.garanci (9/2008) ale kdykoli se mi něco nezdálo, a zastavil u nich se slovy: Houstone, mám problém... :D .... vždy se mi věnovali se slušností. Snad že se mi to tam jeví,jako takové rodinné..nu, uvidíme,až začnou dosluhovat různé věcičky na autě, co to začne koštovat...
Taky u vás chlapi dělají dny otevřených dveří, s bezplatnou kontrolou a pohoštěním,jak v Chebu?...Zrovna tuto sobotu bude..pokud se tam prodereme sněhem,ale ten snad už sakra roztaje a začne vytoužené jaro....
Proč nemám takový servis po ruce, to opravdu nevím. :roll:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od haryk »

Tak jsme si udělali v chebským servisu bezplatnou kontrolu našich miláčků, vypili kafíčko a pokecali.... Obrázek
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
OGYN
**
Příspěvky: 322
Registrován: 26 led 2008, 16:32
Bydliště: Blansko

Příspěvek od OGYN »

haryk píše:Tak jsme si udělali v chebským servisu bezplatnou kontrolu našich miláčků, vypili kafíčko a pokecali.... Obrázek
Zřejmě ten servis nevlastní žádný " Vekslák" :lol: ale z čisté lásky k bližnímu to asi také nedělaj,doufám,že sis nechal alespoň něco vyměnit za peníze,aby měli příště důvod,zase majitele pozvat na "bezplatnou" prohlídku ! :D
Hyundai i30 1,6i Trikolor Komfort Agua blue met.2013
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Náš servis

Příspěvek od haryk »

Ahoj Ogyne, já mám prd najeto, jak v penzi nejde kor jezdit daleko a kupovat čím dál ražší benzín,takže náš Getzík je stále skoro nový. Ale sledoval jsem kolegy , těm našli třeba už sjetý brzdový destičky, málo oleje, sem tam slepnoucí žárovky, ba i načatej výfuk, takže ano, oni si takhle kšeftík najdou. Ale v globále je to o dobrém pocitu,že si nás co jsme si autíčka koupili u nich,jejich zákazníky, přece jen trochu hýčkají.
Přidám jednu hezkou barevnou sestavu čekajících Getzíků s jedním Atosem... Obrázek
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

ja som bol teraz na 1. garancnej vo Vista Car Hodonin.. a je to oproti brnenskym servisom nebe :lol: ochota personalu (nielen servisneho), dobre ceny a neuctuju kazdy psouk do vody - ako v Autostyle
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
x-plode
*
Příspěvky: 95
Registrován: 29 lis 2008, 21:40

Re: Autoservisy?

Příspěvek od x-plode »

Mate nekdo zkusenost se servisem GMP mix v Ostrave?pac jsem byl minule v Autolaros speed a tam me vyzdimali jak vyprane pradlo 5500.kc za garancku :oops:
getz 1.1l dynamic,space silver mica,2006
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od Uzi77 »

OGYN píše:Já svou zkušenost získal v Brně ,o servisech tam , je zde dost zmínek třeba v komentech o garančkách a já s nimi souhlasím.
Nepsal jem to z důvodu pranýřovat určitý servis,ale spíš jako zamyšlení nad vztahem ,servis-zákazník.

OGYN nejde o to pranýřovat určitý servis, ale z techto zkuseností si mohou udelat zaver ostatní a být pripravení na jednání s timto servisem. Taky si myslím že by tyto stranky mely číst i majitele servisu, protože pak mohou sjednat napravu, jde prece o zakazníky a tím i o zisky.
Takže tě prosím pověz nam všem ktery servis s tebou takto jednal. :idea:

Slysel sem od mechaniku ze nektery servisy delají výmenu oleje tak ze nalejou 1/2 oleje novýho a zbytek staryho. A pak ušetřený olej prodavají z autorizovanych opraven do různých opravárenskych garáží.

Můžu vám říct že mam strach z techto garancek přece si nebudu menit olej jeste po garancce aby sem mel jistotu kvality.
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Re:

Příspěvek od Mexican »

Uzi77 píše:
OGYN píše:Já svou zkušenost získal v Brně ,o servisech tam , je zde dost zmínek třeba v komentech o garančkách a já s nimi souhlasím.
Nepsal jem to z důvodu pranýřovat určitý servis,ale spíš jako zamyšlení nad vztahem ,servis-zákazník.

OGYN nejde o to pranýřovat určitý servis, ale z techto zkuseností si mohou udelat zaver ostatní a být pripravení na jednání s timto servisem. Taky si myslím že by tyto stranky mely číst i majitele servisu, protože pak mohou sjednat napravu, jde prece o zakazníky a tím i o zisky.
Takže tě prosím pověz nam všem ktery servis s tebou takto jednal. :idea:

Slysel sem od mechaniku ze nektery servisy delají výmenu oleje tak ze nalejou 1/2 oleje novýho a zbytek staryho. A pak ušetřený olej prodavají z autorizovanych opraven do různých opravárenskych garáží.

Můžu vám říct že mam strach z techto garancek přece si nebudu menit olej jeste po garancce aby sem mel jistotu kvality.
najdi si servis, kde ti umoznia postavit sa vedla mechanika ked bude robit garancku... pocitaj s tym ze ti zauctuju 30 minut navyse, ale odstrani to pochybnosti.. par servisov ma okno cez ktore vidis jak mechanici srobuju, nalievaju a odlievaju
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Odpovědět

Zpět na „GETZ“