plnotučný člen :) !!!

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

plnotučný člen :) !!!

Příspěvek od wzoras »

Táááááák, sice jsem tu zaregistrovanej již delší dobu abych z vás vymlátil potřebný informace k rozhodnutí o koupi Kupátka, ale až ted jsem si splnil svůj sen a už je domááááá, tak doufám že mě přijmete už jako plnotučnýho přeběhlýka z německa ke korejcům do vašich řad :twisted: :twisted:

Je nádherný, takže díky moc všem zaz rady ohledně něj.

Je to faceliftová verze 11/2005 2.0 kupovaná přímo od společnosti Hyundai (a ne z nějakýho bazaru od zlejch prodejců :? ) kde sloužilo do doby než vyšel novej model 2007 jako předváděcí, takže má najeto krásnejch 10000km a je jako nový a přitom za cenu staršího :-) !!!
Původně jsem chtěl taky furt černý, ale nakonec mě uchvátila tahle barva - vínová metalíza. Pokud se nemýlim, tak v tý se jich moc nedělalo takže o to míň je to "typický" vozítko. Mámn a tom sundaný všechny znáčky a popisky tak nikdo nemůže poznat co je to za auto - to se mě líbí :lol:

Bohužel už zítra budu muset ale volat prodejci a uplnatnit zárkuku, pže mě se mě tam něco rozklepalo od předního kola a mám podezření na tlumič :?

Takže ještě jednou dík zaz motivaci a přikládám pár fotek

ObrázekObrázek

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek
Naposledy upravil(a) wzoras dne 03 dub 2008, 12:07, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Příspěvek od vlastaFR »

hezkyy. konkurent Borka hehe. at slouzi :!:
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

vypada super!!! tahle kara je husta zrovna vcera sem na kladne videl jednu modrou a ridila to docela hooodne hooooodne blondata slecna:) stejne luxusni jak to auti ale asi provoz a udrzba bude horsi:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

V téhle barvě jsem ho na živo opravdu nikdy neviděl.Jak se dívám na fotky-i tahle faceliftovaná verze už nemá TCS :? ,což předfaceliftové varianty mají v základu všechny.Myslel jsem,že oškubali až tu současnou verzi. :wink:
Tak užívej sporťáčka. 8)
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Borek: Taktéž jsem si to myslel.

wzoras: I já gratuluji k autíčku. Luxusní barva. Ještě by to chtělo dozadu křídlo :wink:
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Tringi-v sobotu jsem něco potřeboval koupit v Baumaxu v Hradci Králové a na parkovišti stál tvůj typ v červené.Tak jsem hned vedle postavil svého rudého žraloka.Majitel musel čučet,že se mu během nákupu auto naklonovalo. :lol: Docela zajímavý pohled-sám jsem kolem té dvojice dost dlouho chodil a porovnával.Ale ať jsem se díval ze všech stran,naše verze se mě líbí víc(i manželce,i dcerám-a děti nelžou :lol: ).Jediné plus jsem našel ve tvaru koncovek výfuků-ty tvé jsou zajímavější a hezčí. :wink: Jinak žraločí tlama je pryč,žábry jsou pryč i světla dostala běžný tvar-jako-by se vytratila žraločí dravost :( .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tom.rockys »

nooo tak tahle barva je luxus .. vínový auta se mi jinak nějak moc extra nelíbili ale tohle vypadá pěkně ;-) a fakt je to na coupe nezvyklá barva :wink: tak gratuluju ke koupi
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

taky velky gratulace a at hezky slape, evidentne bude pekne zajetej tak to bude drak :-) ta vinova je paradni, nekde jsem videl podobnou na coupe RD - myslim bloody red nebo tak nejak a taky parada, normalne jsem zavidel, protoze ta moje modra je takova jakasi nevyrazna :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Tringi-v sobotu jsem něco potřeboval koupit v Baumaxu v Hradci Králové a na parkovišti stál tvůj typ v červené.Tak jsem hned vedle postavil svého rudého žraloka.Majitel musel čučet,že se mu během nákupu auto naklonovalo. :lol: Docela zajímavý pohled-sám jsem kolem té dvojice dost dlouho chodil a porovnával.Ale ať jsem se díval ze všech stran,naše verze se mě líbí víc(i manželce,i dcerám-a děti nelžou :lol: ).Jediné plus jsem našel ve tvaru koncovek výfuků-ty tvé jsou zajímavější a hezčí. :wink: Jinak žraločí tlama je pryč,žábry jsou pryč i světla dostala běžný tvar-jako-by se vytratila žraločí dravost :( .
tohle borku znam, obvykle se Ti vic libi to, co mas doma, kdyz jsi s tim spokojenej a to i v pripade, ze to druhy bys jinak hodnotlil lip :-)
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

A mě osobně se tohle líbí nejví... asi zatim nejpovedenější verze, hlavně díky těm černým světlometům..... A že to nemá TCS, teď ho taky nemám, takže to bych klidně oželel :-)
Moc nádherný auti, jen to dát na kola, snížit, lehce okřídlit a je to exkluzivní....
Prozradíš cenu?
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

Děkuju všem za přání :)

Mno už s tim v pátek mastim do servisu,,, nějak mě vrklá levej tlumič a zdá se mě že nejde alarm. Naštěstí je to v záruce do 11/2011 ještě v tý původní, tak zaplatpánbůh za to :)

Jinak právě barva je nádherná, neokoukaná. Chtěl jsem černý z důvodu že vypadá luxusně, ale tahle barva mě fakt dostala, tak hezky to splývá a je na to prostě pěknej pohled :) FOtky jsou proti tomu nuda... přijedu na nějakej srazík "naživo" :twisted:

A co je to kua TCS ? :shock:
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

MartasZ píše:A mě osobně se tohle líbí nejví... asi zatim nejpovedenější verze, hlavně díky těm černým světlometům..... A že to nemá TCS, teď ho taky nemám, takže to bych klidně oželel :-)
Moc nádherný auti, jen to dát na kola, snížit, lehce okřídlit a je to exkluzivní....
Prozradíš cenu?
Mno měl jsem v plánu, začernit okna a nějaký decentní laďáčky tam dát, ale líbí se mě moc zvuk jakej to má teď, a okna taky nechám - jen at si lidi hezky všimnou kdo v tom dřepí skrčenej :lol: :lol: :lol:

Křidýlko nebude, líbí se mě jakou to má hezky uhlazenou prdelku :)

Snížit ?? mno hele po tom co sem strávil tenhle víkend s lopatou a betonem abych upravil vjezd na zahradu abych neurval přední nárazník,,, - ne děkuji :lol:

A kola ?? - mno popravdě se mě celkem líběj ty originální, rozhodně si nemyslim že by byli špatný. Věděl bych o lepších, ale při těch spláckách co mám na kola nezbyde,,,,, vono nezbyde ani na jídlo, ale sen je splněnej :?
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

naprostej souhlas, tohle je to nejhezci coupecko co kdy vyrabeli:-) a to TCS bych mozna ozelil taky ikdyz by me to mrzelo..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Jó, tak to je paráda. Ať Ti lítá. Jestli Ty jsi se za nápisy nestiděl, jako bývalý litofo fozíčkář? :twisted:
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
wzoras
*
Příspěvky: 36
Registrován: 04 úno 2008, 12:24

Příspěvek od wzoras »

macháček píše:Jó, tak to je paráda. Ať Ti lítá. Jestli Ty jsi se za nápisy nestiděl, jako bývalý litofo fozíčkář? :twisted:
COŽETO ?? :shock:

Jestli jsem se nestyděl za nápisy a znaky Hyundai máš na mysli ? :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „COUPE“