Prodám motor z Hyudai Coupe FX 2,7i V6 - 2002 - 28tkm

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
sharpino
Příspěvky: 5
Registrován: 25 črc 2007, 12:52
Kontaktovat uživatele:

Prodám motor z Hyudai Coupe FX 2,7i V6 - 2002 - 28tkm

Příspěvek od sharpino »

Dobrý den přátelé,

prodám motor z vozu Hyundai Coupe FX 2,7i V6 viz. nadpis.

- první registrace - 2002
- první majitel - švýcarský dědeček, ročník 1928 - viz. fotodokumentace... já jsem vůz zakoupil jako třetí majitel od majitele originální prodejny a servisu Hyundai, Mistubishi, který měl vůz jen jako hobby car (pravděpodobně stejně jako děda :))
- tachometr - 28 000 Km
- výkon 123 kW / 167 HP
- spotřeba - 14,2/8,0/10,3
- lokace motoru - Praha
- cena - 75 000 Kč

Pokud mám správné informace, tak se stejné motory montují i do Hyundai Tucson, takže by ho mohli využít i majitelé těchto vozů.

Vůz se mi podařilo nabourat, ale motor pěkně šlapal i po nárazu, protože ten šel kompletně na zadek. Je tedy v naprostém pořádku.

Zájemci nechť se mi ozývají formou sms na telefon 732 109 902 a já vám zavolám zpět. Cizí čísla nezvedám. Nebo na email reinberger@gmail.com
Obrázek
Hyundai Coupe Tiburon :: 2.7i FX :: 2002
Reklama
 

mptri
*
Příspěvky: 19
Registrován: 28 pro 2007, 09:40

Příspěvek od mptri »

nechcem ti tu nejako kazit biznis,ale ta cena je podla mna riadne prehnana.ja som zohnal presne tento motor pred 4 mesiacmi.mal nabehanych okolo 60 000km a r.v.bol 2003.dal som zan 45 tis SK cize nejakych 37 tis CZ co je polovica z tvojej ceny a to som este nadaval,ze tak draho,ale bral som ho,lebo som ho surne potreboval.ak ho chces predat skor,ako ti zhrdzavie,tak by si mal ist s cenou dole.neber to v zlom,len taka mala rada :wink:
Uživatelský avatar
sharpino
Příspěvky: 5
Registrován: 25 črc 2007, 12:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sharpino »

mptri píše:nechcem ti tu nejako kazit biznis,ale ta cena je podla mna riadne prehnana.ja som zohnal presne tento motor pred 4 mesiacmi.mal nabehanych okolo 60 000km a r.v.bol 2003.dal som zan 45 tis SK cize nejakych 37 tis CZ co je polovica z tvojej ceny a to som este nadaval,ze tak draho,ale bral som ho,lebo som ho surne potreboval.ak ho chces predat skor,ako ti zhrdzavie,tak by si mal ist s cenou dole.neber to v zlom,len taka mala rada :wink:
Tak zaprvé jsi mi příšerně skazil business :) A za druhé já jsem minulý měsíc kontaktoval člověka, který měl přesně opačný problém než já. Měl Coupé, ale neměl do něj motor. Jenže v době, kdy jsem mu zavolal, už bylo coupé pryč, tak jsem se ho aspoň ptal na shánění motoru a on mi řekl, že se o to neúspěšně snažil asi 3 měsíce a že nejlevnější, na který narazil byl za 3100 euro.

Upřímně řečeno, mě se ta cena nějak extra přehnaná nezdá, protože motor je na tomhle autě bez debat to absolutně nejdražší, protože zbytek dílů žádné ultraextra materiály nejsou.

Podle mě je ta cena tedy naprosto v pořádku, když ještě navíc vezmeš v úvahu, že se jedná o v podstatě zánovní motor.
Hyundai Coupe Tiburon :: 2.7i FX :: 2002
mptri
*
Příspěvky: 19
Registrován: 28 pro 2007, 09:40

Příspěvek od mptri »

tak neviem ako sa ten clovek snazil,ked zhanal motor 3 mesiace.mne to trvalo menej ako tyzden...ale to je jedno.len daj vediet,ked ho predas.schvalne-som zvedavy ako dlho ti bude zaberat miesto v garazi...
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Za 3100,-E sezenes cele nabourane auto.Me se to zda taky dost.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
sharpino
Příspěvky: 5
Registrován: 25 črc 2007, 12:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sharpino »

Aha, tak do teď jsem měl jen jeden názor toho chlapíka... kde jsi sehnal ten motor? Že bych se poohlidnul po strankách, kde se tyhle věci nabízí... sám jsem to totiž nikde nějak nenašel.

Díky
Hyundai Coupe Tiburon :: 2.7i FX :: 2002
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Staci si obvolat par vrakovist a udelat si predstavu o skutecne cene. :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
mptri
*
Příspěvky: 19
Registrován: 28 pro 2007, 09:40

Příspěvek od mptri »

pocuj,po tej buracke ti neostalo este auto doma?mas uz len motor?potreboval by som zadne loziska,ak su v poriadku...
joshin
*
Příspěvky: 44
Registrován: 30 pro 2007, 00:07

Příspěvek od joshin »

já bych do svyho coupatka 1,6 2001 silnější prej nenarval :( řekli mi to na technický protože ten chlap nemoch najít čislo motoru... takže všichni zaměstanci STK hledali čislo motoru a když nenašli usoudili že by tam někdo nic silnejšího stejně nenarval! a vyprdli se pak na mě :D
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

mptri píše:pocuj,po tej buracke ti neostalo este auto doma?mas uz len motor?potreboval by som zadne loziska,ak su v poriadku...
aj ja lavy homokineticky klb.. heh :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Odpovědět

Zpět na „COUPE“