Shanim par veci na sonatu 2.0 16V 1996

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Majkl69
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 dub 2008, 19:01

Shanim par veci na sonatu 2.0 16V 1996

Příspěvek od Majkl69 »

Zdravim vas.. Otec mi po koupy noveho vozu venoval sonatu :) Jsem s ni moc spokojen jen me stve par veci.. Auto uz toho ma hodne za sebou,byl menen motor,celkem velke investice v poslednim roce.. Ale na neco se zapomnelo tak se chci zeptat..

Nevi nekdo jak na el. ovladani oken? Jde mi pouze stahovani u spolujezdce.. ASi to bude el.motorkem,tak se chci zeptat zda ho nekdo nema,popripadne za kolik.. Staci mi jen u ridice..

A potom dotaz ,obcas se mi zamlzuje predni sklo,tak se chci zeptat zda nevite jak na to...

Diky :)
Reklama
 

Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

Tak motorek funkční bych snad mohl mít (na sonatu 94, ale dveře by měly být stejné), ale jestli to je motorkem nebo zbytkem mechnaiky ??? .. nebo zavada vy vypinači sdruženem ve dveřích řidičových .. a odkuď vubec jsi
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Majkl69
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 dub 2008, 19:01

Příspěvek od Majkl69 »

Jsem z Prahy.. Odkud ty? Jinak myslim ze je to motorkem protoze si vzpominam ze pred par lety prestaly jit v zadnich dverich a pak u ridice.. Funguje jen jedno.. Jakej je tvuj nazor na to? tlacitka sviti vsude takze tam stava je..
RaKo
Příspěvky: 4
Registrován: 09 úno 2008, 20:26

Příspěvek od RaKo »

mně nejde stahování okýnek u spolujezdce. napadlo mě, že kdyby to bylo motorkem, vyměním ho z levých zadních dveří, kde stejně nikdo nesedává. myslíte, že je to možné, že motorky jsou ve všech dveřích stejné?
Hyundai Sonata, 2.0 16V, 1999
Majkl69
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 dub 2008, 19:01

Příspěvek od Majkl69 »

No taaak lidi nikdo nema na prodej ? :) Nebo nejakou radu...
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

Tak motorek jsem našel, přední řidičove dveře, odzkoušeny, jede ... za 500 je na prodej
Obrázek Obrázek
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
BigHead
Příspěvky: 5
Registrován: 06 dub 2008, 00:26

Příspěvek od BigHead »

Nehledej hned závadu v tom, že je vadný motorek. Pokud by ti odešel motorek, tak by jsi to někdy musel cítit ve voze, protože motorek odejde většinou tak, že něco shoří a to je sakra cítit. To, že ti svítí vypínače, neznamená, že ti tam jde šťáva. Osvětlení má jiné vedení než ovládání motorku. Měl jsem podobné problémy s okny. U jednoho jsem to vyřešil tak, že jsem sundal čalounění ze dveří a tahal jsem za dráty až k motorku a ejhle, najednou začalo okno chodit.
Další a asi ta pravá závada bude to, že okno, které delší dobu nechodí nebo se dlouho neotvíralo, se ti přilepí na těsnící gumu kolem okna a motorek to neutáhne, protože elektronika ho stále při přetížení vypíná. Je to to samé, jako když ti okno dojede do horní pozice, na chvilku se motorek přetíží a vypne.
Mě pomohla voda se saponátem a štětec, umít pořádně gumu kolem okna a potom nějaký pomocník. Jeden bude mačkat vypínač a druhý bude rukama pomáhat to okno ztáhnout dolů.
Mluvím z vlastních zkušeností, nikdy to nebyl vadný motorek. :D
Majkl69
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 dub 2008, 19:01

Příspěvek od Majkl69 »

cypisek- diky moc,dneska na to mrknu,rozeberu to a dam ti vedet prez soukromou zpravu nebo na mail jestli ho beru,cena je ok,takze myslim ze se domluvime..





Bighead-diky za rady,dneska to zkusim rozchodit,a napisu to sem..

Diky vsem :) Dam vedet..
Majkl69
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 dub 2008, 19:01

Příspěvek od Majkl69 »

Mno takze rozebral jsem dvere a kdyz stisknu ovladani tak to je chrapti,i kdyz to pustim tak to jeste chvili chrapti a po par minutach je ten motorrek celkem zahraty.. Dodam sem zitra video kde je ten zvuk natocenej,jde mi jen o jistotu jestli je v haji ten motorek :)
Majkl69
*
Příspěvky: 15
Registrován: 08 dub 2008, 19:01

Příspěvek od Majkl69 »

tak tady je to vydejko,prosim odborniky o shlednuti,spise poslechnuti zvuku..


http://megaupload.cz/Dg8hP1m7hHsAAGLN9Q ... 4-mp4.html
Odpovědět

Zpět na „SONATA“