Vymenene filtre+sviecky

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od Samuel »

No takze auto je z nepodarenej vymeny palivoveho filtra uz doma..........stalo to 860 sk bez papierov cisto len praca lebo filter som im dal..........aby ste boli v obraze.......vymienal som palivovy filter a skrutil som privodnu trubku takze to uz riesil servis........pred vymenou filtrov motor v nizkych otackac trhal........ale teraz s novymi filtrami a svieckami je to vazne jiiiiiiiizdaaa 8) ide pekne a ma aj lepsi tah,.........a ako dalsiu vec odporucam vymenit kabinovy filter.........to menili v servise lebo keby rozoberiem palubovku tak ju nedam do kopy ale kuranie uz neprepusta taky smrad ako pred tym..........takze osobna skusenost..........sviecky, olej, olejovy filter menit doma........palivovy a kabinovy radsej servis :D
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Reklama
 

tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od tvist »

Samuel píše:No takze auto je z nepodarenej vymeny palivoveho filtra uz doma..........stalo to 860 sk bez papierov cisto len praca lebo filter som im dal..........aby ste boli v obraze.......vymienal som palivovy filter a skrutil som privodnu trubku takze to uz riesil servis........pred vymenou filtrov motor v nizkych otackac trhal........ale teraz s novymi filtrami a svieckami je to vazne jiiiiiiiizdaaa 8) ide pekne a ma aj lepsi tah,.........a ako dalsiu vec odporucam vymenit kabinovy filter.........to menili v servise lebo keby rozoberiem palubovku tak ju nedam do kopy ale kuranie uz neprepusta taky smrad ako pred tym..........takze osobna skusenost..........sviecky, olej, olejovy filter menit doma........palivovy a kabinovy radsej servis :D

hele a kde je ten kabinovej filtr??když otevřu víko,tak tam mám tu černou škatuli a tam je filtr
to je on????
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od Kamil »

tvist píše:hele a kde je ten kabinovej filtr??když otevřu víko,tak tam mám tu černou škatuli a tam je filtr
to je on????
Kabinový,nebo taky se mu říká pylový filtr je v kabině.Když oddělš přihrádku od spolujezdceTak tam mezi větrákem je kabinový filtr.Ale ten v pohodě zvládneš sám,na to není třeba servis.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od tvist »

Kamil píše:
tvist píše:hele a kde je ten kabinovej filtr??když otevřu víko,tak tam mám tu černou škatuli a tam je filtr
to je on????
Kabinový,nebo taky se mu říká pylový filtr je v kabině.Když oddělš přihrádku od spolujezdceTak tam mezi větrákem je kabinový filtr.Ale ten v pohodě zvládneš sám,na to není třeba servis.

na co příjde takovej filtr????já mám hyundai accdent r.v.98 a nikdy sem nezaslech,že to tam je :lol: Hele a kde teda přesně je???????
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Kamil
***
Příspěvky: 634
Registrován: 22 čer 2007, 16:25
Bydliště: Ostrava a předtím Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil »

No,napřed je se třeba podívat,jestli to tam vůbec je.Já ho tam třeba nemám.A nevím,jestli to tam ty starší Accenty mají.Myslím,že to stojí od 600 Kč do 1000 Kč.
Hyundai Accent 1,5 12V r.v. 96
Obrázek
Uživatelský avatar
Samuel
**
Příspěvky: 169
Registrován: 12 bře 2008, 19:07
Bydliště: Nitra, Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od Samuel »

Kamil píše:
tvist píše:hele a kde je ten kabinovej filtr??když otevřu víko,tak tam mám tu černou škatuli a tam je filtr
to je on????
Kabinový,nebo taky se mu říká pylový filtr je v kabině.Když oddělš přihrádku od spolujezdceTak tam mezi větrákem je kabinový filtr.Ale ten v pohodě zvládneš sám,na to není třeba servis.
Jo len mne sa tam nejako nedalo dostat.........po skusenosti s palivovym som to nechcel riskovat :lol: ........cosa tyka ceny.....stal 750.......pod pult.........inac okolo 1000.......cize ako si ty pisal :wink:
Hyundai Accent 96 1,5 12V HB
Obrázek
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Jak píše Kamil-mrkni jestli ho tam vůbec máš a jinak ho koupíš běžně třeba v Autokelly(Nipparts za 659,-Kč),E-cat....a dalších obchodech.
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Elvisario
*
Příspěvky: 10
Registrován: 19 bře 2008, 10:41
Bydliště: Brno

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od Elvisario »

Samuel píše:No takze auto je z nepodarenej vymeny palivoveho filtra uz doma..........stalo to 860 sk bez papierov cisto len praca lebo filter som im dal..........aby ste boli v obraze.......vymienal som palivovy filter a skrutil som privodnu trubku takze to uz riesil servis........pred vymenou filtrov motor v nizkych otackac trhal........ale teraz s novymi filtrami a svieckami je to vazne jiiiiiiiizdaaa 8) ide pekne a ma aj lepsi tah,.........a ako dalsiu vec odporucam vymenit kabinovy filter.........to menili v servise lebo keby rozoberiem palubovku tak ju nedam do kopy ale kuranie uz neprepusta taky smrad ako pred tym..........takze osobna skusenost..........sviecky, olej, olejovy filter menit doma........palivovy a kabinovy radsej servis :D
O víkendu jsem se chystal měnit filtry (palivový a olejový), abych měl do budoucna klid. Mám to radši nechat odborníkovi nebo to průměrně zručný člověk (jako já :roll: ) klidně zvládne? Koupil jsem i nový olej atd.
Hyundai Accent 2000 1,3 12V
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Selshig »

kdyžměnil olejovy filtr je celkem dobre koupit i olej no:D tim myslim jako že je to samozřejmost....
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
Elvisario
*
Příspěvky: 10
Registrován: 19 bře 2008, 10:41
Bydliště: Brno

Příspěvek od Elvisario »

Selshig píše:kdyžměnil olejovy filtr je celkem dobre koupit i olej no:D tim myslim jako že je to samozřejmost....
Skutečně dobrá rada, hned vím jak na to. Výrazně jsi mi pomohl.
Hyundai Accent 2000 1,3 12V
Burža
**
Příspěvky: 174
Registrován: 08 srp 2005, 21:22
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Burža »

Zalezi na tve zrucnosti zda to zvladnes. Nevim jak se meni palivovy filtr, ale olej urcite vymenis sam. Jen se musis dostat zespodu k vypoustecimu sroubu a filtru - na mem starem modelu 98 to bylo bez problemu, ted mam 04 a je tam nejaky kryt, kteri mi tam vadi v pristupu k filtru, takze pri vymene musim auto zvednout :-(
Accent 1,3 63kw 2004
suzi11
Příspěvky: 4
Registrován: 28 zář 2011, 22:52

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od suzi11 »

zdravim,nevedel by mi niekto napisat rozmery olej. filtra do hyudai accent 96,1,5,12V 65kw?dakujem,kupila som v predajni a dali mi iny,potrebujem vedet rozmery aby som tam nechodila 3 krat este lebo tieto sluzby su genialne v tomto state :) dakujem
zulyk
**
Příspěvky: 328
Registrován: 31 srp 2010, 07:57
Bydliště: VT

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od zulyk »

tu su napr. rozmery:

http://www.filtron.pl/cz/index.php?idp= ... 8#idn13381

+ klikni na olejovy filter (OP617)
HYUNDAI I30 FASTBACK, 1,4 TGDI
suzi11
Příspěvky: 4
Registrován: 28 zář 2011, 22:52

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od suzi11 »

dakujem ti velmi pekne :)
Uživatelský avatar
rudolf.tomka
**
Příspěvky: 344
Registrován: 19 čer 2011, 18:12
Bydliště: Zborov -Slovensko

Re: Vymenene filtre+sviecky

Příspěvek od rudolf.tomka »

KIA SOUL 1,6 CVVT tomato red
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“