Zapojeni autoradia

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Husky55
Příspěvky: 7
Registrován: 11 dub 2008, 10:01
Kontaktovat uživatele:

Zapojeni autoradia

Příspěvek od Husky55 »

Zdravim, nedavno jsem si koupil Hyundai Sonatu 2.0 16v r.v. 1996 a od predchoziho majitele byl v kastliku na radio jen svazek zhruba 13ti dratu, ze to pry mel prez zesik, ja potrebuju napojit radio,aby slo spustit a pak hned budu resit zesilovac,vim ze je snad potreba jen 3 nebo 4 dratu, ale ktere to z nich jsou? To je zahada :) pokavad mi poradite (vem si zkousecku) tak fajn, tu mam, ale jak to poznam kterej je na co atd ........ jsem uplne v koncich pac elektrice moc nerozumim, v podstate vubec nerozumim,ale mam koupeny ISO konektor,tak snad to vy machri nejak vykoumate a poradite mi, ale musite to psat fakt jak pro deb ... a, abych to pochopil,predem DIKY moc !!!! :?:
Hyundai Sonata 2.0 16v r.v. 1996
Reklama
 

Uživatelský avatar
TechGen
**
Příspěvky: 217
Registrován: 28 lis 2007, 18:58
Bydliště: SVK, Big Šariš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TechGen »

Ak by to bola seriovka, tak sa hadam este da poradit. Ale ked uz niekto do toho babral, tak je takmer nemozne dat Ti odpoved. To iste aj s mojim autom - ak by som ho niekomu predal, tak ten chudak nema sancu prist na to, kde som natiahol aky kabel a ako to dohromady poprepajal. Jedine vsetko rozobrat, preskusat co kde konci a zacina a nanovo zapojit.
Červené superžihadlo Accent 1,5 12V 1996 (audio drvič okien - 1390 W)
http://www.hitechweb.genezis.eu/?page=_fcc1.htm
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“