vymena_oleja, palivoveho a olejoveho filtra

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
switch
*
Příspěvky: 25
Registrován: 05 bře 2008, 16:23
Kontaktovat uživatele:

vymena_oleja, palivoveho a olejoveho filtra

Příspěvek od switch »

Zdravim vsetkych

Myslite ze menit olej a tieto filte je v pohode aj doma.

Na daewoo nexii sme to vimenili lahko ale teraz mam accenta 2005, 1,5 CRDi a neviem ani kde hladat tie filtre. Lebo nemam knizku od auta.

Neviete mi niekto poradit ved niekto musite mat aj tento tip accenta.

Dakujem.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mannice
**
Příspěvky: 137
Registrován: 05 bře 2008, 04:01
Bydliště: Decin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mannice »

ted jsem nedavno menil olej i filtr je to pohodicka,to by mel zvladnout kazdej snad,a tenhle vikend jdu vymenit palivovej filtr,svicky a doplnit prevodovej olej..Jenze jamam mnohem starsi vuz tak ti asi moc nepomuzu..Hledej pod motorem :lol: ,najdes tam vsechno :lol: ..Ne sranda jsi tu prirucku treba stahni a mas to,podle toho to pak udelas jasna paka :wink:..A jestli se necejtis nech si to vymenit,dit ona ta vymena nemuze stat ani tolik,je to tak max 2h prace se vsim vsudy
tvist
*
Příspěvky: 72
Registrován: 29 čer 2007, 23:12
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tvist »

mannice píše:ted jsem nedavno menil olej i filtr je to pohodicka,to by mel zvladnout kazdej snad,a tenhle vikend jdu vymenit palivovej filtr,svicky a doplnit prevodovej olej..Jenze jamam mnohem starsi vuz tak ti asi moc nepomuzu..Hledej pod motorem :lol: ,najdes tam vsechno :lol: ..Ne sranda jsi tu prirucku treba stahni a mas to,podle toho to pak udelas jasna paka :wink:..A jestli se necejtis nech si to vymenit,dit ona ta vymena nemuze stat ani tolik,je to tak max 2h prace se vsim vsudy
čusky busky....ty jde měnit olej v převodovce jo???jak na to???a hlavně jakej olej tam příjde???jak se dá vůbec zjistit,kolik ho tam je???a kudy se tam leje???díkes za odpověď:-)
Hyundai.........I love it

1,3i 12V r.v.1998
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=8619
z boku převodovky bude zádka (přístup z podauta) kterou když vyšroubuješ tak olej musí být po její okraj
to téma co jsem ti tam vložil se řešilo opravdu před nedávnem a je jen o kousek níž zkus si nejprve pročítat témata najdeš zde vše možné neříkám někdy se to nenajde jen tak protože se topic jmenuje jinak než by měl ale v tomto případě je to v pořádku "převodový olej" a hlavně jen o kousek níž než v tuto chvíli tento :roll:
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“