Lakovani svetel na cerno

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Lakovani svetel na cerno

Příspěvek od Predy84 »

tento tyden delam u milacka svetla na cerno bo ta stribrna je hrozna.dam aji pric ten kousek oranzovi.delat to uz nekdo nebo budu prvni blbec ktery se stim bude srat.uz to mam u kamose bude mi to strikat ja to musim jen vycistit a znova nechat pekne zalepit. :D
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Reklama
 

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

napis pak vysledek :) ja mam stribrny coupe tam to neni tak markantni , ten oranzovej kraj me taky stve ale skoro sem si rikal jestli nekoupit rovnou ty tmavy predni svetla pac to nastrikat oddelat ten oranzovej kousek asi to bude docela sr... a kdo vi jestli to clovek nejak nepodela :) good luck a pak se hlavne pochlub se zkusenostma :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

DEDe píše:napis pak vysledek :) ja mam stribrny coupe tam to neni tak markantni , ten oranzovej kraj me taky stve ale skoro sem si rikal jestli nekoupit rovnou ty tmavy predni svetla pac to nastrikat oddelat ten oranzovej kousek asi to bude docela sr... a kdo vi jestli to clovek nejak nepodela :) good luck a pak se hlavne pochlub se zkusenostma :)
taky jsem si rek novi ale 400 euro za jedny je trochu moc je ze to je cerny.odlepit to neni problem.potrebujes jen horky vzduch nebo jak se to jmenuje ale ted zrovna to cistim abych to pozdeji mohl slepit to je pakarna ale pustil jsem si poluzaky tak to jde lechce :lol:. ale pri lakovani si musis dat pozor co budes lakovat vse navotim az to bude hotovi a prilepim to tu.
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

už se to tu řešilo, někde v tom daným vlákne byl i odkaz na video od zahraničního kolegy, co to dělal. Tak hledejte kucíí
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

tak zitra jsi je du vyzvednout uz je to nalakovany to oranzovi jde odsroubovat tak jako vsechno ve vnitr.jen ten hlavni kryt se musi odlepit a potom vsechno ocistit a pekne znovat zalepit silikonem.
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

Predy84 píše:tak zitra jsi je du vyzvednout uz je to nalakovany to oranzovi jde odsroubovat tak jako vsechno ve vnitr.jen ten hlavni kryt se musi odlepit a potom vsechno ocistit a pekne znovat zalepit silikonem.
posli nejake fotky.. !! ja som to robil na eclipse.. nezabudni navod.. najprv do rury na 70-80stupnov.. fakt.. do normalnej elektrickej rury.. tak na 10min. potom sa roztavi ta tesniaca a lepiaca hmota ktora spaja zadna cast s celnym sklom.. ale aj tak to bude tazko roztazitelne.. potom ked to budes skladat dohromady.. poriadne stlacit.. zase do rury a potom este raz stlacit.. ak sa da este raz zatesnit mozno silikonom.. malo by to byt v poriadku.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DEDe »

asimo píše:
Predy84 píše:tak zitra jsi je du vyzvednout uz je to nalakovany to oranzovi jde odsroubovat tak jako vsechno ve vnitr.jen ten hlavni kryt se musi odlepit a potom vsechno ocistit a pekne znovat zalepit silikonem.
posli nejake fotky.. !! ja som to robil na eclipse.. nezabudni navod.. najprv do rury na 70-80stupnov.. fakt.. do normalnej elektrickej rury.. tak na 10min. potom sa roztavi ta tesniaca a lepiaca hmota ktora spaja zadna cast s celnym sklom.. ale aj tak to bude tazko roztazitelne.. potom ked to budes skladat dohromady.. poriadne stlacit.. zase do rury a potom este raz stlacit.. ak sa da este raz zatesnit mozno silikonom.. malo by to byt v poriadku.. :D
no a pokud se to nepovede tak mit pripravenych 9 tacu na novy tmavy svetla a hura do toho :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Příspěvek od zdenek76 »

Predy84 píše:tak zitra jsi je du vyzvednout uz je to nalakovany to oranzovi jde odsroubovat tak jako vsechno ve vnitr.jen ten hlavni kryt se musi odlepit a potom vsechno ocistit a pekne znovat zalepit silikonem.
Místo silikonem to zkus přilepit zpátky lepidlem na autoskla
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

DEDe píše:
asimo píše:
Predy84 píše:tak zitra jsi je du vyzvednout uz je to nalakovany to oranzovi jde odsroubovat tak jako vsechno ve vnitr.jen ten hlavni kryt se musi odlepit a potom vsechno ocistit a pekne znovat zalepit silikonem.
posli nejake fotky.. !! ja som to robil na eclipse.. nezabudni navod.. najprv do rury na 70-80stupnov.. fakt.. do normalnej elektrickej rury.. tak na 10min. potom sa roztavi ta tesniaca a lepiaca hmota ktora spaja zadna cast s celnym sklom.. ale aj tak to bude tazko roztazitelne.. potom ked to budes skladat dohromady.. poriadne stlacit.. zase do rury a potom este raz stlacit.. ak sa da este raz zatesnit mozno silikonom.. malo by to byt v poriadku.. :D
no a pokud se to nepovede tak mit pripravenych 9 tacu na novy tmavy svetla a hura do toho :)
no mi povec, co by nemalo vyjst??

a presne tak.. lepidlo na okna.. cierna to zamaskuje... dobry napad.. :D
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

lepidlem to neni dobre muze to popraskat to svetlo se porad pohybuje proto silikon zase zpet.budu posilat fotky jak je to rozebrany ale jeste to neni na cerno az v sobotu doufam :D
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

Obrázek Obrázek Obrázek
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

Mám tady fotky všech provedení i tuningů předních světel a musím napsat,že nejvíc by se mě líbila celostříbrná světla(stříbrná světla z Tiburona 2003-ještě s žraločíma očima-tvarované sklo před parabolama,ne ta pofaceliftová-s rovným sklem :roll: -upravená vyndáním oranž.vložky na blinkrech). Obrázek
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
asimo
**
Příspěvky: 151
Registrován: 05 dub 2006, 19:59

Příspěvek od asimo »

ale to nieje normalne lepidlo bratu.. to je na sklo.. tym sa upevnuje sklo na karoseriu.. lepia tym aj plasty na auto.. yo jr pohyblivr jak silikon a este k tomu je to cierne.. heh :D

inac.. ako si to rozlepoval??? dal si to nahriat alebo len surova sila?
"mess with the best.. ..die with the rest"

http://www.youtube.com/asimoVT

hyundai coupe 2003 V6 GT
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

[quote="asimo"]ale to nieje normalne lepidlo bratu.. to je na sklo.. tym sa upevnuje sklo na karoseriu.. lepia tym aj plasty na auto.. yo jr pohyblivr jak silikon a este k tomu je to cierne.. heh :D

inac.. ako si to rozlepoval??? dal si to nahriat alebo len surova sila?

dal jsem to nahrat ale ne do trouby :D.no ja budu mit taky cerny silikon.
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Uživatelský avatar
Predy84
*
Příspěvky: 57
Registrován: 14 dub 2008, 21:14
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Predy84 »

Obrázek Obrázek
Hyundai Coupe GK 2005 105 kw
Odpovědět

Zpět na „COUPE“