ukazovatel paliva

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
bboymaro
*
Příspěvky: 16
Registrován: 31 bře 2008, 13:41
Bydliště: dubnica nad vahom , slovakia

ukazovatel paliva

Příspěvek od bboymaro »

mam opat mensi problem...asi sa to tu rozoberalo ale nie som si isty...mam pocit ze mi nesvieti rezerva...minule som jazdil bolo to uz uplne dole a nic ..nezasvietila....len by som chcel vediet v com je problem ci je to len nejaka poistka alebo nieco take...bo mam taliansky manual...a toho to moc neprecitam ...dik
hyundai coupe 1.6 16V r.v 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

je to sice vlákno ze sekce accent, ale principem to bude beztak stejný.. https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=1224

jinak mám coupé 1.gen. a kontrolka paliva se mi rozsvítí takřka na písmenku E, celkem pozdě. Ale tak to maj všechny Coupé, co jsem tak četl..Některým to pro jistotu nesvítí vůbec, jako tobě. Dalším neduhem je samotná ručička palivoměru, kdy zůstává v dané poloze i při vypnutí klíčku. To už jsem vyřešil vypínačem.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tringi »

Je to tak, má to i prozatím nejnovější Coupé. Blikne to teprve až na E.
Nicméně nedělal bych si z toho hlavu, jelikož palubní počítač mi v tu chvíli ukazuje typicky že ujedu ještě 64km. Skutečná rezerva tam bude určitě ještě větší, protože nádrž mám papírově 55l a dotankovávám průměrně tak 50 (co se do něj vejde :wink: ) a to vždycky s rozsvícenou kontrolkou nějakých těch 20km ujedu. Nedávno jsem už chvíli jel při rožnutém hladovém oku a minul jsem benzínku, tak si říkám "no co, za chvíli bude další", ale pořád nebyla. Nejprve přestal ukazovat počítač, chvíli tam bylo že ujedu ještě 40km, a pak už jen - - - (tři mínuska). Po dalších cca deseti kilometrech ta kontrolka dokonce zhasla :shock: Jel jsem ještě dalších cca 10km než jsem na nějakou narazil. Bohužel nevím kolik tam nakonce zbývalo, bral jsem jen za 500,- protože to nebyla má oblíbená OMV :)
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
tiburon
*
Příspěvky: 45
Registrován: 15 led 2008, 13:26

Příspěvek od tiburon »

na ty tri "---" by jsi mel ujet jeste 50 km :wink:
Odpovědět

Zpět na „COUPE“