mycka? SPZ v tahu!!!

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

ivson
*
Příspěvky: 12
Registrován: 31 říj 2006, 17:33
Bydliště: Praha

mycka? SPZ v tahu!!!

Příspěvek od ivson »

Ahoj vsichni.Tak uz potreti!!! Jedu do mycky a zase mi to vyrvalo predni SPZ. Mam to uchyceny i 2 srouby pres SPZ. Nekdy se nic nestane, ale vcera mi to totalne vyrvalo i se sroubama. Mate nejake zkusenosti, hlavne mi nerikejte, ze se to nikomu nestalo, protoze ta predni SPZ je fakt zcala bez pevneho podkladu a to je ten problem.Pohodu za volantem Santaci.
Santa Fe,stribrna met.,elegance,2.2 D,manual
Reklama
 

Uživatelský avatar
rica
**
Příspěvky: 119
Registrován: 10 pro 2006, 16:16
Bydliště: Brno

Příspěvek od rica »

Já zatím jenom ručně a v pohodě :D
New Santa Fe 2,2VGT ELEGANCE
Black pearl béžová kůže
Uživatelský avatar
Rexcor
****
Příspěvky: 1173
Registrován: 19 črc 2007, 08:47
Bydliště: City Pce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rexcor »

No teda. I se šroubama?? To máš teď v nárazníku díry?
Subaru: Outback 3,0H6; Outback 3,6R6, Legacy 2,0D
Santa Fe 2,7 V6 4WD LPG sekvenční plynné palivo
Santa Fe 2,4i 4WD LPG sekvenční plynné palivo - prodáno
Renault: 19 cabrio 1,8; 19 sedan 1,8 16V prodáno; 19 cabrio 1,8 dárce orgánů zrušeno TP
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

No mě myčka na podzim zlomila ramínko stěrače. Normálně to šmrdlá a najednou rána. Koukám, ramínko prasklé, zbyl jen pahýl. Zbytek i se stírátkem zmizel v kartáči. Nejdříve jsem chtěl obsluhu zbuzerovat, pak jsem se na to vykašlal. Jen jsem vyjel, najelo tam další auto. Takže jsem musel koupit nové raménko. Naštěstí to bylo na levném autě, takže i se stírátkem stálo cca 360 kč. Stalo se na Shellce na Bohdalci - Praha 10. Jezdím už jen do myčky, která má místo kartáčů takové ty látkové třásně. A nejraději na wapku na ruční mytí.
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

jandaxx píše:No mě myčka na podzim zlomila ramínko stěrače. Normálně to šmrdlá a najednou rána. Koukám, ramínko prasklé, zbyl jen pahýl. Zbytek i se stírátkem zmizel v kartáči. Stalo se na Shellce na Bohdalci - Praha 10. .
Na Shellce-to je přece nejlepší kvalita všeho.Tomu nevěřím. :oops: :lol: Také jsem nechával mýt auto na různých myčkách(značku jsem si nevybíral-bylo potřeba umýt,tak když se to zrovna hodilo někde jsem se stavil)až do chvíle,kdy jsem auto svěřil myčce v Pardubicích(tuším Benzina u Globusu).V klidu jsem sledoval proces mytí až do chvíle,kdy se kartáč na střeše zastavil,chytil zpětný chod a vyplivl po mě anténu :shock: (byla to krátká,neoddělávatelná anténa,kterou jsem vždy sklopil na střechu a přežila desítky mytí).Od té doby myčky nepoužívám :!:
A když píšeš o kvalitě těch kartáčů-někde mají už pár životů za sebou :roll: a kdo si tam zajede s novým autem,nestačí se na sluníčku divit krásným malůvkám od kartáčů v laku. :(
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Pavel M
***
Příspěvky: 508
Registrován: 15 srp 2005, 21:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pavel M »

jandaxx píše:No mě myčka na podzim zlomila ramínko stěrače. Normálně to šmrdlá a najednou rána. Koukám, ramínko prasklé, zbyl jen pahýl. Zbytek i se stírátkem zmizel v kartáči. Nejdříve jsem chtěl obsluhu zbuzerovat, pak jsem se na to vykašlal. Jen jsem vyjel, najelo tam další auto. Takže jsem musel koupit nové raménko. Naštěstí to bylo na levném autě, takže i se stírátkem stálo cca 360 kč. Stalo se na Shellce na Bohdalci - Praha 10. Jezdím už jen do myčky, která má místo kartáčů takové ty látkové třásně. A nejraději na wapku na ruční mytí.
A kde jsou v Praze látkové :?:
Hyundai Santa Fe CRDi 2.0 VGTr.v.2005-2008,Hyundai Santa Fe Elegance 2,2 r.v.2008-2013-Subaru xv 2013-
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Hned za rohem taky na Bohdalci u Jettky. Původně jsem jel tam, bylo tam ale zrovna zavřeno. Tak jsem popojel kousek na Shelku a takhle to dopadlo. Nechtěl bych být v pozici toho dalšího, co tam vjel hned za mnou. Jestli ten stěrač nevypadl, tak mu to mohlo pěkně poškrábat auto.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Borek píše:
jandaxx píše:No mě myčka na podzim zlomila ramínko stěrače. Normálně to šmrdlá a najednou rána. Koukám, ramínko prasklé, zbyl jen pahýl. Zbytek i se stírátkem zmizel v kartáči. Stalo se na Shellce na Bohdalci - Praha 10. .
Na Shellce-to je přece nejlepší kvalita všeho.Tomu nevěřím. :oops: :lol: Také jsem nechával mýt auto na různých myčkách(značku jsem si nevybíral-bylo potřeba umýt,tak když se to zrovna hodilo někde jsem se stavil)až do chvíle,kdy jsem auto svěřil myčce v Pardubicích(tuším Benzina u Globusu).V klidu jsem sledoval proces mytí až do chvíle,kdy se kartáč na střeše zastavil,chytil zpětný chod a vyplivl po mě anténu :shock: (byla to krátká,neoddělávatelná anténa,kterou jsem vždy sklopil na střechu a přežila desítky mytí).Od té doby myčky nepoužívám :!:
A když píšeš o kvalitě těch kartáčů-někde mají už pár životů za sebou :roll: a kdo si tam zajede s novým autem,nestačí se na sluníčku divit krásným malůvkám od kartáčů v laku. :(
Jo presne jak pises ... a jeste jsem slysel ty storky o pomackanych strechah a rozbitych prednich oknech ... no sila ...
Ja myju jen rucne na wapce a jaky si to udelam takovy to mam. :wink: :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:
jandaxx píše:No mě myčka na podzim zlomila ramínko stěrače. Normálně to šmrdlá a najednou rána. Koukám, ramínko prasklé, zbyl jen pahýl. Zbytek i se stírátkem zmizel v kartáči. Stalo se na Shellce na Bohdalci - Praha 10. .
Na Shellce-to je přece nejlepší kvalita všeho.Tomu nevěřím. :oops: :lol: Také jsem nechával mýt auto na různých myčkách(značku jsem si nevybíral-bylo potřeba umýt,tak když se to zrovna hodilo někde jsem se stavil)až do chvíle,kdy jsem auto svěřil myčce v Pardubicích(tuším Benzina u Globusu).V klidu jsem sledoval proces mytí až do chvíle,kdy se kartáč na střeše zastavil,chytil zpětný chod a vyplivl po mě anténu :shock: (byla to krátká,neoddělávatelná anténa,kterou jsem vždy sklopil na střechu a přežila desítky mytí).Od té doby myčky nepoužívám :!:
A když píšeš o kvalitě těch kartáčů-někde mají už pár životů za sebou :roll: a kdo si tam zajede s novým autem,nestačí se na sluníčku divit krásným malůvkám od kartáčů v laku. :(
tak se shellu se vubec vyhejbam, co se mycek tyce.. byl jsem tam trikrat jeste s scoupe a uz nikdy vic.. auto spinavy, nedomyty proste des. :(

meju taky rucne, akorat jednou za cas to hodim u nas na OMV na luxusni program a pak to rucne prelestim..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Korálek
*****
Příspěvky: 1526
Registrován: 07 bře 2006, 22:29
Bydliště: Břežany II.

Příspěvek od Korálek »

jandaxx píše:No mě myčka na podzim zlomila ramínko stěrače. Normálně to šmrdlá a najednou rána. Koukám, ramínko prasklé, zbyl jen pahýl. Zbytek i se stírátkem zmizel v kartáči. Nejdříve jsem chtěl obsluhu zbuzerovat, pak jsem se na to vykašlal. Jen jsem vyjel, najelo tam další auto. Takže jsem musel koupit nové raménko. Naštěstí to bylo na levném autě, takže i se stírátkem stálo cca 360 kč. Stalo se na Shellce na Bohdalci - Praha 10. Jezdím už jen do myčky, která má místo kartáčů takové ty látkové třásně. A nejraději na wapku na ruční mytí.
Ještě ti můžu doporučit myčku tak je ještě jedna na Praze 5.
Je to někde kolem Nových Butovic.
Benzínka Šafránka,tam je Laserová myčka.
Místo kartáču tam kolem auta jezdějí ramena z vysokotlakejma tryskama.
Hyundai Accent LC 1.3 12V,3dvéřák,prodán
Hyundai Sonata EF 2.0 16V 2003
Uživatelský avatar
jandaxx
***
Příspěvky: 508
Registrován: 21 čer 2005, 19:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od jandaxx »

Korálek píše:
jandaxx píše:No mě myčka na podzim zlomila ramínko stěrače. Normálně to šmrdlá a najednou rána. Koukám, ramínko prasklé, zbyl jen pahýl. Zbytek i se stírátkem zmizel v kartáči. Nejdříve jsem chtěl obsluhu zbuzerovat, pak jsem se na to vykašlal. Jen jsem vyjel, najelo tam další auto. Takže jsem musel koupit nové raménko. Naštěstí to bylo na levném autě, takže i se stírátkem stálo cca 360 kč. Stalo se na Shellce na Bohdalci - Praha 10. Jezdím už jen do myčky, která má místo kartáčů takové ty látkové třásně. A nejraději na wapku na ruční mytí.
Ještě ti můžu doporučit myčku tak je ještě jedna na Praze 5.
Je to někde kolem Nových Butovic.
Benzínka Šafránka,tam je Laserová myčka.
Místo kartáču tam kolem auta jezdějí ramena z vysokotlakejma tryskama.
Znám. Akorát tam nesmíš s Favoritem, nebo jiným autem, které má unavené těsnění. Tlak je takový, že to teče do auta. Rázem je z auta bazén. Mají tam super wapku. Naházíš tam 40kč a funguje to snad 12 minut. Jednu dobu jsem tam jezdil často - měl jsem to kousek od práce.
ivson
*
Příspěvky: 12
Registrován: 31 říj 2006, 17:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od ivson »

Rexcor píše:No teda. I se šroubama?? To máš teď v nárazníku díry?
Jo, i se sroubama, takze uz tam mam asi 8 der, jasne ze je to zakryte SPZ, ale nastve to.
Santa Fe,stribrna met.,elegance,2.2 D,manual
Uživatelský avatar
Davepic
***
Příspěvky: 625
Registrován: 21 zář 2006, 20:24
Bydliště: Vigantice

Příspěvek od Davepic »

Ja byl v myčce jen jednou v životě tak jsem se rozhodl, že tam vjedu s Coupečkem a moc hezky zažitek jsem si neodnesl..strhlo mi to zadní sterač a totalne překroutilo..No byl jsem nasrany jak cip vletěl jsem pak k pokladně a vše jim řekl no a oni mi to hezky opravili tak asi tak...už tam nikdy nejedu
Obrázek

HYUNDAI COUPE 2.Generace V6
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

se svým veteránem taky do košťat nejezdím, protože bych vyjel a měl jinou barvu, takovou plechovou :lol: :lol: :lol: myju jen ručně dešťovkou a utírám jelínkem :roll:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Martanek7
*
Příspěvky: 19
Registrován: 19 led 2015, 12:29

Re: mycka? SPZ v tahu!!!

Příspěvek od Martanek7 »

Misto mycky vyzkousej rucni myti je to kvalitnejsi a dosahnes tim lepsich vysledku :)
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“