Palivoměr

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
pepekbobo
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2008, 21:53
Bydliště: Olomouc

Palivoměr

Příspěvek od pepekbobo »

Zdravím všechny hyundakaky.Jsem tu nový a budu tu asi často.Koupil jsem si sonatu 2,0i 94.Jse s ní spokojen i když ma nějaký ty mušky,ale už si je zaslouží.
a tím souvisí i můj první problem.Palivoměr.Pohybuje se jen mezi dvěma dílky at je plna nebo prázdná nádrž :cry:
Opravil bych si i sám ,ale nemůžu najít otvor nádrže.Můžete helpnout??? :roll: Díky.pepek Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

setkal jsem se se třemi přístupy do nádrže
prvním je přístum z kufru pod přišroubovaným deklem co bude pod tapecírunkem na rovině kufru
druhým přístupem bývá přístup pod zadní sedačkou (sedákem pochopitelně)
třetím způsobem který mi řekli tady a je u nějaké verze ponyho je jedině sundal palivovou nádrž.
Scoupe to má z kufru tak tam bych začal vyndáš si ten tapec z podlahy v kufru a čekal bych na pravé straně blíž k zadním sedačkám na 4řech šroubech uchycený dekl pod nám je víko nádrže s uchycenou palivovou pumpou a palivoměrem a to víko bych čekal na 6ti šroubech a pod ním těsnící O-kroužek (ať už najdeš vstup d onádrže kdekoli tak si dej pozor ať ti do nárdže nenapadá bordel odeální je než sundáš víko nádrže všechen bordel vysát třeba vysavačem)
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

K palivoměru se dostaneš zespodu zezadu, stači povolit ty 2 pasky co Ti drži nádrž, a pak už ji jde tak povytahnout že se k palivoměru dostaneš :wink:
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
pepekbobo
Příspěvky: 2
Registrován: 30 dub 2008, 21:53
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od pepekbobo »

:roll: Díky mrknu na to .pepek :P
Uživatelský avatar
Barman
*
Příspěvky: 15
Registrován: 13 říj 2006, 20:26
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Barman »

Přesně tak sundášty dva pásky co drží nádrž, vyhneš nádrž a na horní hraně najdeš vstup do nádrže. Tuším je to na dvou nebo třech šroubcích. Je to docela malý vstup, při vyndávání měrky si určitě vzpomeneš na ježka v kleci (malá díra velká tykadla). Hlavně si dej pozor při zpětné montáži at si ty tykadla neohneš jinak budeš tam kdes byl. Taky si dej pozor na ty šrouby co drží ty pásky nádrže, bývají zarezlé tak at to neukroutíš (jako já)byl pak problém nahradit ten šroub.
Tak hodně zdaru. :lol:
Hyundai Sonáta 94' 2.0l 16v 102KW
Odpovědět

Zpět na „SONATA“