Tuning TUCSON

Hyundai Tucson 1. generace 2004 - 2010 (JM) - nástupcem byla ix35 v letech 2010 - 2015.

Moderátor: Moderátoři

bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

Tuning TUCSON

Příspěvek od bob »

napište co jste si na mazlíčkovi vylepšili... :D
Reklama
 

bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

můj příspěvek

Příspěvek od bob »

vydržel jsem bez úprav až do chvíle, kdy kolega ze sousední firmy si kopuli také Tucsona (pro zkušenostech s Lagunou, kterou měl 2 roky a po doskuzi se mnou to nevydržel... ) a přivezl si ho už ze salonu s doplňky.
Mám přední rám a nášlapy z nerezu (doporučuji firmu Ofroad Bureš - dodává to přímo Hyundai a má homologaci) a originál zadní spiler. V Hyundai zřejmě zapomněli na ukazatel vnější teploty - koupil jsem si takový, co přesně sedne do schránky pod rádiem (stejně jsem ji nepoužíval). Jinak zatím nic. Rád bych udělal chiptuning, ale to si ještě nechám projít hlavou. Ani mě tak neláká zvýšení výkonu jako zvýšení krouťáku
Uživatelský avatar
bernard.kratochvil
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 lis 2005, 11:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od bernard.kratochvil »

Dobrý nápad, ten teploměr mi tam taky chybí, a ten prostor pod rádiem je dobrý, dík za tip
BEN,,,,Tucson 2,0i 16V DOHC CVVT duben 2005,, LPG sekvenční listopad 2007
bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

Příspěvek od bob »

ještě jsem zapomněl, dal jsem si do světel žárovky s xenonem a docela slušně to svítí....
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

Tie xenony by ma zaujimali...vymenil si co presne okrem ziaroviek? Lebo nas predajca ponuka Xeneny do TUC. za cca 20.000,- SKK, je to vraj s nejakym obvodom... Co si sal za to ty? Su to xenony stretavacie aj dialkove?
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ne, ne, nejedná se o xenovovou výbojku, ale pouze o žárovku H4 plněnou xenonem. Stálo to 400Kč a je na to záruka, že když ti praskne žárovka, tak ti to bezeslova vyměněji (už jsem to vyzkoušel, protože vydržely 10měsíců).
Uživatelský avatar
servo
**
Příspěvky: 154
Registrován: 25 pro 2005, 21:10

Příspěvek od servo »

A ta xenon. vybojka sa ti zda byt lepsia nez klasicka H4, co tam je? Oplati sa to?
bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

Příspěvek od bob »

No čoveče Xenonová výbojka by byla super, ale ta se bohužel nedá jen tak vložit do klasického světlometu. Svítí to božsky....
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Žárovka H4 plněná xenonem je obyčejný podvod. Svítí úplně stejně. Řekne to i prodejce, kterýmu nejde jen o to aby je prodal
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Připlatil jsem si, mám kožená sedadla s vyhříváním-je to super, šíbr, přední chrom. rám a orig. rádio hyundai...
Uživatelský avatar
bernard.kratochvil
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 lis 2005, 11:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od bernard.kratochvil »

PROČ TAM NEDÁVAJÍ ORIGINÁLNÍ RÁDIO HYUNDAI A DÁVAJÍ TAM SONY, TO TEDA NECHÁPU, ASI JE TO LEVNĚJŠÍ
BEN,,,,Tucson 2,0i 16V DOHC CVVT duben 2005,, LPG sekvenční listopad 2007
ulipik
Příspěvky: 5
Registrován: 02 led 2006, 08:24
Bydliště: Plzeň

rádio originál

Příspěvek od ulipik »

Korejci nevyužívají systém RDS, tudíž dříve chodili vozy s originálním autorádiem a nyní tam dávají převážně Sony, nebo Blaupunkt. Vím, že tady jsou rádia Hyundai v prodeji i RDS, ale podle mě je to nějakej šmejd.
ulipik Hyundai Accent 1,3 00
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Myslím si to samé. Ty rádia Hyundai co se tu dnes prodávají jsou vidět i pod jinými jmény. Je docela ostuda, že tomu propůjčili své jméno. Originální rádia Hyundai, které se kdysi dávali, byli jiný kvality. To byly dost kvalitní radia. Ale RDS fakt neměli a nebyli ani vzhledově a funkcema nic moc. Byli to kvalitní ale jednoduchá radia. A to už dnes nefrčí
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
bernard.kratochvil
*
Příspěvky: 77
Registrován: 09 lis 2005, 11:52
Bydliště: Vsetín

Příspěvek od bernard.kratochvil »

TAK TO POTOM JE JASNÉ, LIDI JSOU NAMLSANÍ.
BEN,,,,Tucson 2,0i 16V DOHC CVVT duben 2005,, LPG sekvenční listopad 2007
bob
*
Příspěvky: 35
Registrován: 10 lis 2005, 22:36

H4 plněné xenonem

Příspěvek od bob »

no samozřejmě že t není jako xenonová výbojka. Podvod to není, spíš reklamní trik. On totiž xenon normálně patří mezi halogenidy.
Tucson 2l, benzin
Odpovědět

Zpět na „Tucson I“