Identifikační znaky Scoupe

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Identifikační znaky Scoupe

Příspěvek od Yurii »

Nevíte někdo kde všude májí Scoupátka vyražené identifikační znaky? (Myslím hlavně VIN :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Svizek
*
Příspěvky: 10
Registrován: 29 úno 2008, 18:07
Bydliště: Dobrkovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Svizek »

Myslim,že VIN je vyražený na kastli nad motorem vedle motorku na ostřikovače. A kod motoru je ze přední strany motoru na bloku,někde kolem výfukových svodů.
Hyundai S-coupe 1,5 LS
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Kod motoru u tohohle snad ani neni v technickau take to neresim ale pokud je veskery VIN napsany jen na ty cedulce v motoru tak to se musim smat :-d
Delalo by mi problem asi tak na 120 sekund nez bych ty nejtky odvrtal a prinejtoval jinou cedulku :-)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Příspěvek od Seemann »

Ne, to tam je vyražený na kastli. (pod pravým stěračem-ve směru jízdy)
Uživatelský avatar
LoTuSe
*
Příspěvky: 69
Registrován: 29 čer 2007, 14:55

Příspěvek od LoTuSe »

taky mám VIN na té cedulce v motoru ale taky kousek vedle vyražený na kastli. Stejně je mi to prd platný objednával jsem díly v origo servisu a přišly upe jiný podle vin tam mám jinej motor :-D
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Presne tak ... ten Vin je vyrazenej primo v tom plechu kastle a musel by jsi odrezat hodne velkej kus, aby se na to neprislo ....
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
oli
**
Příspěvky: 110
Registrován: 30 lis 2006, 14:24
Bydliště: Bruntal
Kontaktovat uživatele:

Re: Identifikační znaky Scoupe

Příspěvek od oli »

ten vin stene začina skro stejne pak jso tam jen čisla vym jak to vyřesit sundaš predni kapoto odelas ty plastove kryty u sterace pak jsou asi 4 otvory na topeni do toho jedno strčis kladivko tak aby se ti oprelo o ten vin zevnitr a druhym kladivkem to sklepes a pak to kladivnko vitahni a dej tam nejake drevo a pak si muzes vyrazit nova je to tak pul dne prace lepsi neš rezat skoro cele auto
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Re: Identifikační znaky Scoupe

Příspěvek od Seemann »

oli píše:ten vin stene začina skro stejne pak jso tam jen čisla vym jak to vyřesit sundaš predni kapoto odelas ty plastove kryty u sterace pak jsou asi 4 otvory na topeni do toho jedno strčis kladivko tak aby se ti oprelo o ten vin zevnitr a druhym kladivkem to sklepes a pak to kladivnko vitahni a dej tam nejake drevo a pak si muzes vyrazit nova je to tak pul dne prace lepsi neš rezat skoro cele auto

:lol: :lol: :lol: to bych chtěl vidět, jak bys to vyražené číslo na čelní stěně vyklepal kladívkem zpět do "ničeho" ](*,) ](*,)

jinak číslo motoru je na pravé straně u rozvodů. Dost často to nebývá vidět, neb je to řádně zasráno.
upravené Scoupe GT 8/95 21.11.09 prodáno

Toyota 4Runner ´88 2,4 EFI
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“