tuning sraz Milovice

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
tom.rockys
**
Příspěvky: 441
Registrován: 05 zář 2007, 12:22
Bydliště: Pacov ( u hranice jižních čech a vysočiny )
Kontaktovat uživatele:

tuning sraz Milovice

Příspěvek od tom.rockys »

fotogalerii čítající přes 400 fotek z dnešních Milovic naleznete zde:

http://www.extra-tuning.com/?p=644

Obrázek
"pomrdat a chrápat" :lol:
2x Lantra 1.6 16V [G4CR], J1, r.v.1992 ( červená ) a 1993 ( modrá )
---
info about my car -->>> http://rockys.lantraweb.net/
---
fotoreportér, kameraman, hlavní grafik & přispívající redakror pro tuningový server http://WWW.EXTRA-TUNING.COM
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

pozor

Příspěvek od rade622 »

Tu modrou mrdku co jsi tu vylepil bych dost rychle stáhnul a smazal. Pro vymezení prostoru bylo použito symbolů policie a auto má na sobě modrý maják, zcela jistě neschválený a nezapsaný do TP. Pominu sapik, jenž je jistě dekorací, ale již sám o sobě dává podnět k trestnímu stíhání. Důvod - není možno vlastnit vojenské zbraně, a není možno jakékoliv zbraně nosit viditelně na veřejnosti, pokud se nejedná o ozbrojené sbory.A rozhodně ne tam, kde je větší výskyt lidí. Není rozhodující, zda je to soukromá akce či není.A použití policejních symbolů je trestné.
Tak mnoho štěstí.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
shotik
****
Příspěvky: 1002
Registrován: 24 čer 2006, 13:42
Bydliště: Praha 9 Kbely
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

na na tom sapiku bylo trestny tak mozna to ze tak vypadal pac to bylo umela hracka a stejne tak ta devtka co byla na druhy strane .
Hyundai Scoupe 1994 prodano
Hyundai COUPE FX 2.0 16V 1998 prodano
Fabia 1,9TDI prodano
Octavia II 1,9TDI
MRHrady
*
Příspěvky: 17
Registrován: 13 dub 2007, 14:51
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: pozor

Příspěvek od MRHrady »

rade622 píše:Tu modrou mrdku.....
hh no ty máš dost
Octavia 1.8T 20V 110kW/150hp r99
před:
Accent 03 62kw zelená metaliza (šel do světa:-)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

?

Příspěvek od rade622 »

?
Jako proč, protože to auto na fotce považuji za neuvěřitelnou slepeninu?
A kdy začneš kádrovat co se má líbit a co ne? Nebýt na tom ten debilní nápis, nestojí to vůbec za komentář, jedině snad o úrovni stvořitele.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
MRHrady
*
Příspěvky: 17
Registrován: 13 dub 2007, 14:51
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: pozor

Příspěvek od MRHrady »

rade622 píše:auto má na sobě modrý maják
Blbost jen tam leží neni zaplej. auto neni na veřejný komunikaci ale na soukromy akci na letišti. Je to pouze dekorace.
rade622 píše:Pominu sapik, jenž je jistě dekorací, ale již sám o sobě dává podnět k trestnímu stíhání.
Blbost V tom pripadě zavři všechny hračkárny a všechny co hrajou airsoft. Pak pochytej děti co si venku hrajou na vojaky a dej je do pasťáku..
Auto má jenom dvě chyby asi... jedna je ta že neni tvoje....
a druhá je Pomáhat a chránit.. to bych si tam ani já nedal....
Octavia 1.8T 20V 110kW/150hp r99
před:
Accent 03 62kw zelená metaliza (šel do světa:-)
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

jo

Příspěvek od rade622 »

To si děláš prdel, že. Pokud jde o tuning, mám stejný názor jako blahé paměti Vosanajazyku - " Raději krumpáčem do hlavy než jezdit po městě v otuněném golfu." A další fotky tohoto zázraku jsou skutečně děs, bílý interiér, spojler jako žraločí tlama s unifikovanou výplní otvorů vzor králíkárna stejně jako i další optické vylepšení, policejní čepice na chladiči tomu dává korunu. Bílá rukavička přes rezervu a čtyři výfuky jako pomocné raketové motory. Jednoduše se mi to nelíbí a trvám na tom, že použití policejních symbolů je trestné.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďa »

No já nevím, ty symboli bych neřešil, to Saxo je podle mě naprosto super. Skoro pokaždé má nějakou novou dekoraci. Ten bílý interiér je krásný. Chápu, že těm kterým se všeobecně tuning/styling nelíbí a nezajímá se o něj, tak to auto bude pomlouvat. Asi jako všechny vytuněné káry.
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

To rade: Ja myslim ze se certis celkem zbytecne. Cele si myslim to bylo pojato spise z recese. Stejne tak jako tu byly na nejakejch fotkach stripterky kolem modre fabie. Proste na kazde takove akci je nejaky ten "kýč". A to ze jsou tam vytazene rysy policie je uz jen podle me recese.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Seemann
**
Příspěvky: 404
Registrován: 09 lis 2007, 14:43
Bydliště: Středozemě - burani,poserte se!

Příspěvek od Seemann »

Omluvte ho. On zabloudil....Rade622 tady je to..... https://www.hyundaiclub.net/viewforum.php?f=7
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

asi jsem zabloudil

Příspěvek od rade622 »

Asi ano, když se budu chtít potěšit pěkným autem podívám se na něco takového - http://www.hyundaisraz.eu/moje/auta/foto/222.jpg
http://www.hyundaisraz.eu/moje/auta/foto/33.jpg Jde to i bez zbytečných papundeklů a je to pěkné a funkční.S něčím takovým bych se
na projížďku po městě i těšil.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Nikdy bych tomu nevěřil že se budu zastávat takovýhle slepeniny ale budiž... pominu li to, že ten obrys vedle auta pravděpodobně patří postavě majitele toho vozu, kterého zastřelil zhrzený policista v civilu se mi ten celek nezdá tak hroznej.
Policejní znaky tam nevidím téměř nikde, policejní pásku můžeš co já vím i normálně koupit a policie na ní nemá kopyrajt. Sapík je určitě nějáká hračka na airsoft ( i když na černym trhu koupíš funkční SA58 za cenu pod 10 000,- ) a na tý policejní čepici se mi taky něco nezdá nevypadá jako originál a i kdyby tak není náhodou trestná pouze výroba a distribuce zanků policie?
No a nápis pomáhat a chránit? :lol: Ježiši to je ten největší tuning shit kterej sem kdy viděl na jakymkoli (tedy i policejnim autě)

Rade: Ty budeš asi profesí "pomáhač a chránič" viď? :wink:
Mimochodem: Ještě že to neni golf ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“