První seznámení z Accentem

1994 - 2005

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr1
Příspěvky: 5
Registrován: 14 pro 2005, 21:08
Bydliště: Praha

První seznámení z Accentem

Příspěvek od Petr1 »

Ahoj lidi,
tak jsem si 27.12.05 přivezl nového Accenta hned jsem ho trochu projel asi 30 km bylo pěkně ani jsem ho neumazal. Celou dobu až do dneška ( 4.12.06 ) jsem s ním nejel protože bylo špatné počasí. Dnes jsem chtěl se zase projet ale auto ani ťuk. Baterie totálně vybitá. Zítra si to odvezou do servisu. Jsem docela sklamaný. Jsem zvědavej kde se stala chyba. :( :( :(
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak to je smutne :-/ Sem tam clovek neco zapomene.... nejaky svetylko, nebo radio....
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: První seznámení z Accentem

Příspěvek od Hanz »

Petr1 píše:Ahoj lidi,
tak jsem si 27.12.05 přivezl nového Accenta hned jsem ho trochu projel asi 30 km bylo pěkně ani jsem ho neumazal. Celou dobu až do dneška ( 4.12.06 ) jsem s ním nejel protože bylo špatné počasí. Dnes jsem chtěl se zase projet ale auto ani ťuk. Baterie totálně vybitá. Zítra si to odvezou do servisu. Jsem docela sklamaný. Jsem zvědavej kde se stala chyba. :( :( :(
Grautuluju k pořízeni Accenta. Mě zase potkal jiný problém. Po ujetí nějakých 450 km se mě začala nahodile rozsvěcet kontrolka ABS a zároveň přestává makat ABS, i když auto brzdí bez problémů dál. Protože auto potřebuju každý den, nemůžu ho nyní dát do servisu. Je možné, že mi na nějaké čidlo nalítala solná břečka??? Nevím, v každém případě s tím teď jezdím jako kdyby ABS nebylo. Nemáte někdo nějaké poznatky k této občasné závadě?
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
joaquinito_lopez
*
Příspěvky: 35
Registrován: 03 srp 2005, 09:12
Bydliště: Miami
Kontaktovat uživatele:

Re: První seznámení z Accentem

Příspěvek od joaquinito_lopez »

Petr1 píše:Ahoj lidi,
tak jsem si 27.12.05 přivezl nového Accenta hned jsem ho trochu projel asi 30 km bylo pěkně ani jsem ho neumazal. Celou dobu až do dneška ( 4.12.06 ) jsem s ním nejel protože bylo špatné počasí. Dnes jsem chtěl se zase projet ale auto ani ťuk. Baterie totálně vybitá. Zítra si to odvezou do servisu. Jsem docela sklamaný. Jsem zvědavej kde se stala chyba. :( :( :(
Hola Amigo Pedro1!!
Tak gratuluju!!!!!!
Tak urcite nejake svetilko, jsem nechal jednu spatnou zavrenou dvere (v garazi) a po 2 dny...nic..baterka zemrela.
Mam 5,5 roku auto s originalni baterku SOLE , bez problemu!
Zdravim!
Con Hyundai, Hasta La Victoria Siempre!
Dodge Stratus 98 2.4 16 DOHC 150 HP Red Wine
Dřive: Accent 1.3i 12V 2000 Desert Sand
Chevrolet Belair 1955
Pristi rok: Sonata, Tucson, Tiburon !
Felotron

Re: První seznámení z Accentem

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:Mě zase potkal jiný problém. Po ujetí nějakých 450 km se mě začala nahodile rozsvěcet kontrolka ABS a zároveň přestává makat ABS, i když auto brzdí bez problémů dál. Protože auto potřebuju každý den, nemůžu ho nyní dát do servisu. Je možné, že mi na nějaké čidlo nalítala solná břečka??? Nevím, v každém případě s tím teď jezdím jako kdyby ABS nebylo. Nemáte někdo nějaké poznatky k této občasné závadě?

To muze byt klidne ono - treba Peugeot nedavno svolaval auta na prohlidky prave kvuli tomu.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Re: První seznámení z Accentem

Příspěvek od Hanz »

Felotron píše:
Hanz píše:Mě zase potkal jiný problém. Po ujetí nějakých 450 km se mě začala nahodile rozsvěcet kontrolka ABS a zároveň přestává makat ABS, i když auto brzdí bez problémů dál. Protože auto potřebuju každý den, nemůžu ho nyní dát do servisu. Je možné, že mi na nějaké čidlo nalítala solná břečka??? Nevím, v každém případě s tím teď jezdím jako kdyby ABS nebylo. Nemáte někdo nějaké poznatky k této občasné závadě?

To muze byt klidne ono - treba Peugeot nedavno svolaval auta na prohlidky prave kvuli tomu.
Už to je jasný: Chyba v elektronice, po napíchnutí v servisu je hlášena závada na třech čidlech?? Příští týden budu mít po opravě, dám vědět co a jak. :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Tak to nepotesi... A rekli ti, jak se to pokazilo? ...jestli diky soli atd?
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Felotron píše:Tak to nepotesi... A rekli ti, jak se to pokazilo? ...jestli diky soli atd?
:? Zatim nevedi, ale s tímhle problémem se už setkali, takze zaloví v databázi a objednají potřebný díl :lol: Vydrž, já dám vědět. Jinak je autíčko OK a vrčí, stále vrčí......... :wink: :wink: :wink: :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Petr1
Příspěvky: 5
Registrován: 14 pro 2005, 21:08
Bydliště: Praha

Re: První seznámení z Accentem

Příspěvek od Petr1 »

joaquinito_lopez píše:
Petr1 píše:Ahoj lidi,
tak jsem si 27.12.05 přivezl nového Accenta hned jsem ho trochu projel asi 30 km bylo pěkně ani jsem ho neumazal. Celou dobu až do dneška ( 4.12.06 ) jsem s ním nejel protože bylo špatné počasí. Dnes jsem chtěl se zase projet ale auto ani ťuk. Baterie totálně vybitá. Zítra si to odvezou do servisu. Jsem docela sklamaný. Jsem zvědavej kde se stala chyba. :( :( :(
Hola Amigo Pedro1!!
Tak gratuluju!!!!!!
Tak urcite nejake svetilko, jsem nechal jednu spatnou zavrenou dvere (v garazi) a po 2 dny...nic..baterka zemrela.
Mam 5,5 roku auto s originalni baterku SOLE , bez problemu!
Zdravim!
Ahoj,
ráno mi odvezli Accentíka do servisu nabily baterii, žádný černý odběr nezjistili prý se to stává že baterie zdechne protože se z autem od výroby moc nejezdí ale často se startuje a různě kontroluje testujea pravdě podobně byla málo nabitá tak zdechla. Moc tomu nevěřím ale odpoledne jsem sedl do auta a trochu ho projel. Všechno funguje jak má tak uvidíme. Až něco najedu tak se ozvu. Ahoj
Felotron

Příspěvek od Felotron »

toz zda se to podivne... za tech 30km by se mohla aspon trochu dobyt... no zajimave...
Odpovědět

Zpět na „ACCENT“