AVIC-D3 s BT modulem BTB200 a Walkman Sony NWZ-A829B

Santa Fe druhé generace, 2006 -2012

Moderátoři: miooo, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

AVIC-D3 s BT modulem BTB200 a Walkman Sony NWZ-A829B

Příspěvek od Zamo »

V manuálu BTB200 se píše že tento BT modul podporuje A2DP a AVRCP. Poohlížím se po nějakém přenosném walkmanu abych rozšířil možnosti Avicu a nemusel vozit plnou schránku DVD a CD. Docela se mi zamlouvá SONY NWZ-A829B s 16 BG pamětí s BT podporující A2DP a AVRCP.
Máte s touto kombinací (Pioneer-Sony) někdo nějakou zkušenost? Lze zcela ovládat Walkmana z dipleje Avicu? Dík za odpovědi.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Reklama
 

Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Ja zkousel ze Samsung U-600 a ovladat vse slo. Vic jsem teda nezkousel pride mi ze 8GB DVD je na mp3 dost...tim mobilem jsem zkousel spise ze zvedavosti
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

Risknul jsem to a koupil jsem 16 GB Sony NWZ-A829B.
Žel, přístroje se mi nepovedlo spárovat. :( (zkušenost za 7.100,- Kč)
Pes bude zakopán asi v tom, že zatímco Pioneer AVIC-D3 (resp BTB200) podporuje Bluetooth v.1.2, tak Sony NWZ-A829 podporuje Bluetoth v.2.0. ( Nestačí jen podpora A2DP a AVRCP).
Pokusím se vyměnit u prodejce zařízení za 8 GB SAMSUNG YP-S5JCB, které podporuje Bluetooth 1.2 (včetně A2DP a AVRCP) a na rozdíl od SONY umí ČESKY.
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dantasik »

Se celkem divim. Ja kdyz jsem chtel prehravat telefon tak sem nesparovaval, ale rovnou jsem prepnul na BT audio, a pak sem poslal rovnou do Pioneer BT unit zvuk a zacloto hrat. Jak si to zkousel ty?
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
Zamo
**
Příspěvky: 150
Registrován: 22 kvě 2007, 22:41
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od Zamo »

to dantasik: Nedalo mi to, smazal jsem připojení svého telefonu (používám N6300) a pokusil jsem se jej znovu spárovat - nešlo to. Napadlo mně, že jestli jsem náhodou kdysi nezměnil key kód, tak jsem vložil jiný, ne 0000 a ejhle :shock: připojil jsem se včetně BT Audio. Se zlou předtuchou jsem se podíval do manuálu a zjistil že Nokia používá taky BT2.0 :oops:
Sony jsem mezitím vrátil ale v pondělí to opět vyzkouším
*****************************************************
dopsáno v pondělí:
vyzkoušeno: AVIC se se SONY spáruje, ale po pár vteřinách se odpojí a konec. Zkoušel prodejce osobně. :(
SF 2,2 CRDi VGT 4x4 A/T / H1 VAN6 2,5CRDi / iX35 2.0 GDi 4x4 / i20
Vlasťák
*
Příspěvky: 28
Registrován: 12 črc 2007, 15:15

Re: AVIC-D3 s BT modulem BTB200 a Walkman Sony NWZ-A829B

Příspěvek od Vlasťák »

Zamo, řeším podobný problém (verze blootooth). Udělal jsem tu nerozumnost, že jsem si pořídil tel. HTC Diamond aniž bych se podíval na kompaktbilitu BTB200. U "Basysu" mi nejdříve sdělili o problému vědí protože většina výrobců mobilů snižuje vyzařování BT a že s tím budou muset něco dělat. Dnes mi ale řekli, že to s největší pravděpodobností nikdo řešit nebude protože je to staré (vždyť to mám už rok!!!)a dopručili mi Parrot. Myslel jsem ,že je to přijímač něco BTB 200 a koukám ,že to kompletní zařízení znezávislé na AVICu. Vyhovovalo mi nastavení komunikace přes displej navigace. Máš jiný nápad než oni. Vypadá to že budu muset BTB dát do frcu :(
Hyundai SF 2.2 CRDi AT Elegance
Uživatelský avatar
karves
*
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2007, 22:31
Bydliště: Praha 10

Re: AVIC-D3 s BT modulem BTB200 a Walkman Sony NWZ-A829B

Příspěvek od karves »

O problemu kompatability (spíš nekompatability) BT spojení jsme tady už psali. Obecně Windows mobile zařízení jsou na tom nejhůře. Řeší se to např. tady: http://jetwaremobile.com/. Jak jsem již dříve psal, řešil jsem to cestou zakoupení mobilu SonyEricsson, kde vše (telefon i audio) bez problému s BTB200 funguje. Mobil se spáruje automaticky po zapnutí zapalováni a jakmile na něm spustím audio přehrávač, připojí se jako BT-Audio a dá se ovládat jak z rádia, tak z volantu.
PS. Na výše uvedené adrese na stránce Support je zřejmé, že problémy s WM nemá jen Pioneer, ale rovněž řada dalších (BMW, Mercedes, Opel, Audi, Jaguar...)
SF Elegance AT
Uživatelský avatar
dudl
**
Příspěvky: 108
Registrován: 28 úno 2008, 12:28
Bydliště: BANSKA BYSTRICA

Re: AVIC-D3 s BT modulem BTB200 a Walkman Sony NWZ-A829B

Příspěvek od dudl »

karves píše:O problemu kompatability (spíš nekompatability) BT spojení jsme tady už psali. Obecně Windows mobile zařízení jsou na tom nejhůře. Řeší se to např. tady: http://jetwaremobile.com/. Jak jsem již dříve psal, řešil jsem to cestou zakoupení mobilu SonyEricsson, kde vše (telefon i audio) bez problému s BTB200 funguje. Mobil se spáruje automaticky po zapnutí zapalováni a jakmile na něm spustím audio přehrávač, připojí se jako BT-Audio a dá se ovládat jak z rádia, tak z volantu.
PS. Na výše uvedené adrese na stránce Support je zřejmé, že problémy s WM nemá jen Pioneer, ale rovněž řada dalších (BMW, Mercedes, Opel, Audi, Jaguar...)
to iste plati aj pre tel. so symbianom
lesanek1949
*
Příspěvky: 43
Registrován: 20 srp 2006, 20:08
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: AVIC-D3 s BT modulem BTB200 a Walkman Sony NWZ-A829B

Příspěvek od lesanek1949 »

Ještě je možnost rozšířit AVIC o USB vstup CD-UB100. Jinak Samsung Omnia s bluetooth AVIC taky nespojíte...
Hyundai Sonata 2.0 Elegance 2004
Hyundai Santa Fe 2006 2.7 V6
Hyundai ix55 3.0 V6 ropa
Uživatelský avatar
karves
*
Příspěvky: 85
Registrován: 16 říj 2007, 22:31
Bydliště: Praha 10

Re: AVIC-D3 s BT modulem BTB200 a Walkman Sony NWZ-A829B

Příspěvek od karves »

Souhlas. Na USB mam 4GB flash na kterou jsem narval vše co teď poslouchám a jsem v pohodě :D
SF Elegance AT
Odpovědět

Zpět na „SANTA FE II“