Pozinkovanie

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Pozinkovanie

Příspěvek od EB trupo »

zdravim vsetkych okolo!
chcem sa len opytat, accent ma, ci nema pozinkovanu karoseriu?
:?
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Reklama
 

Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Re: kapota hyundaiu

Příspěvek od tom »

EB trupo píše:zdravim vsetkych okolo!
chcem sa len opytat, accent ma, ci nema pozinkovanu karoseriu?
:?
Ani ve snu... :(
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Re: kapota hyundaiu

Příspěvek od EB trupo »

tom píše:
EB trupo píše:zdravim vsetkych okolo!
chcem sa len opytat, accent ma, ci nema pozinkovanu karoseriu?
:?
Ani ve snu... :(

tak to je kua v peerdeli. a ja si mam ist po noveho o tyzden. vobec ma nenapadlo, ze to je taky isty smejd ako dacia logan. asi to budem lutovat. len dnes som sa zbavil Fiat Punto Cult 44kW - 60 konikov z roku 1999 a modrou metalizou s nemeckou vybavou a samozrejme ze pozinkovanou karoseriou, ktorej nechybalo vobec nic. aka je aspon dlzka zaruky na prehrdzavenie? to ho uz asi nepredam co?!!!!! tak za 3 az 5 rokov?!!!!
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

EB trupo: sry za mozno moc priamu odpoveda, ale tak si kup mejaky smejd s pozinkom.. co cakas za 400 000 Sk ?? jeden z najlepsich Common railov v triede, solidnu vybavu, ... zas to preboha ber realne.. ano mozu tomu dat poiznk, mozu tomu dat individualnu vybavu.. ale to si sakra priplatis

zaruka na prehrdzavenie je 6 rokov, takze tak tragicky by som to nevidel
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od adam221 »

Este si vyskusaj pozriet stare accenty, pricom cca dakym 96skam zacinaju hrdzaviet zadne lemy... To auto ma 12 rokov, a urcite to robia kvalitnejsie ako vtedy.... A tak isto ako pisal Mexican... Za 400tis nekupis auto s takouto vybavou, motorom.... Napr za Foobiu diesel das o hodne viac, a to este bude daka 1,4tdi 3valec co ma 51kw...
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

mne bolo povedane, ze ma obojstranne pozinkovanu karoseriu tak neviem :?:
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

DEXTER píše:mne bolo povedane, ze ma obojstranne pozinkovanu karoseriu tak neviem :?:
To máš pravdu, ale Accent je máčen v nějaké "sračce", která má nahradit galvanizaci (nebo jak se to jmenuje), takže "pozink" má :lol:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Příspěvek od EB trupo »

DEXTER píše:mne bolo povedane, ze ma obojstranne pozinkovanu karoseriu tak neviem :?:
no a teraz neviem. je prvda, ze ak davaju 6 rocnu zaruku, tak som kludnejsi. Len mam obyvy nakolko som z Popradu - tot poriadne chkadne a zasnezene zimy a tym aj posypy na cestach - tot smrt farbe a laku.

ak narazim na predchadzajuce moje vyjadrenia na H, nebojte sa, tesim sa na nho viac ako na moju manzelku... :lol:
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
tom
***
Příspěvky: 751
Registrován: 14 bře 2007, 12:47
Bydliště: Kladno, Slaný

Příspěvek od tom »

Kvalita toho máčení bude zřejmě přímo úměrná délce záruky 6 let, když pozinky dávají běžně 10-12let.
VOLVO V70 Summum 11/2013 D4 120kW
Peugeot 206cc 2.0i 100kW

Bylo: S80 3,2 LPG, C4 1,6 LPG, Accent 1,5 CRDi, Favorit 1,3 LPG, Škoda Pick-Up 2000 1,9D
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Příspěvek od DEXTER »

EB trupo píše:
DEXTER píše:mne bolo povedane, ze ma obojstranne pozinkovanu karoseriu tak neviem :?:
no a teraz neviem. je prvda, ze ak davaju 6 rocnu zaruku, tak som kludnejsi. Len mam obyvy nakolko som z Popradu - tot poriadne chkadne a zasnezene zimy a tym aj posypy na cestach - tot smrt farbe a laku.

ak narazim na predchadzajuce moje vyjadrenia na H, nebojte sa, tesim sa na nho viac ako na moju manzelku... :lol:
ako som si vsimol vybral si si farbu BLACK a to ako sa tu mozes docitat nie je moc dobra volba , tak neviem neviem
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

EB trupo píše:
DEXTER píše:mne bolo povedane, ze ma obojstranne pozinkovanu karoseriu tak neviem :?:
no a teraz neviem. je prvda, ze ak davaju 6 rocnu zaruku, tak som kludnejsi. Len mam obyvy nakolko som z Popradu - tot poriadne chkadne a zasnezene zimy a tym aj posypy na cestach - tot smrt farbe a laku.

ak narazim na predchadzajuce moje vyjadrenia na H, nebojte sa, tesim sa na nho viac ako na moju manzelku... :lol:
A jakou máš barvu??
Co vím, tak tu kluci nadávají jenom na černou...že je prý měkčí
A co motor??
Pochlub se :lol: :wink:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Příspěvek od black_sheep »

mno takhle... mrknete se na auta hyundai z let 1990-1993, tj. vlastne prvni kousky co vubec zacli posilat do sveta.. jeste i mezi nima se najdou zachovaly kousky..

vicemene zacinaj teprve poradne hnit, jenze, je jich cca 15-18let.. je fakt ze stejne stary VW nebo jiny auto na tom bude pravdepobobne o neco lip, tj. ze vydrzi treba o par let dyl nez takhle dopadne,... zanedbatelny rozdil, kdyz se bere v potaz, ze porizovacka se tenkrat lisila jeste vic nez dnes a navic, korejci se generace od generace zlepsuji coz vidim u coupe, ikdyz moje ma bolistku v podobe zadnich lemu, jinde ani fň a to mu je uz 12let... skoda jen teda, ze nedavaj tu zaruku, mohli bejt vymeneny zadni blatniky na zaruku a byl by klidek uplnej.. :-) ale pocitam ze coupe mam do konce studii, a pak uz to bude taky jen vikendova zalezitost..

navic, takhle stary auto uz na udrzbe vyjde hodne penez, opravy ktere se blizi polovine porizovacky (kdyz neberu dily z vrakoviste) a koroze vas alespon donuti k tomu, to auto vyradit z provozu a nahradit novejsim, ekologictejsim a bezpecnejsim... nepocitam pak fanousky co maj auto na vikendovy jezdeni a opecovavaji ho s laskou, jako ja scoupe :wink: ale na denni jezdeni pri mych lehce nadprumernych najezdech, bych uz ho tahat nechtel..

takze bych to tak nehrotil a nesilel, pokud by byla nekde chyba v lakovani tak do tech 6ti let se to projevi a kdyz ne, tak tech dalsich 6let to vydrzi urcite..
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
EB trupo
**
Příspěvky: 142
Registrován: 26 čer 2008, 21:08
Bydliště: poprad

Příspěvek od EB trupo »

ZdeněkSvoboda píše:
EB trupo píše:
DEXTER píše:mne bolo povedane, ze ma obojstranne pozinkovanu karoseriu tak neviem :?:
no a teraz neviem. je prvda, ze ak davaju 6 rocnu zaruku, tak som kludnejsi. Len mam obyvy nakolko som z Popradu - tot poriadne chkadne a zasnezene zimy a tym aj posypy na cestach - tot smrt farbe a laku.

ak narazim na predchadzajuce moje vyjadrenia na H, nebojte sa, tesim sa na nho viac ako na moju manzelku... :lol:
A jakou máš barvu??
Co vím, tak tu kluci nadávají jenom na černou...že je prý měkčí
A co motor??
Pochlub se :lol: :wink:

Ebony Black si vybrala polovicka a ak je aj mäksia, tak mi to moc neva, nakolko po kamienkoch aj ine farby budú vyzerat otrasne a za cenu metalizy si ja mozem dat prestriekat cele auto 2x :) a najmä narazniky z parkovisk a dvere su v hroznom stave po par nakupoch. tak asi preto ta cierna - a mozno este preto, ze vtej ciernej vyzera ako luxusne vozidlo... :D
Accent 1,5CRDi VGT 6/2008 Elegance EB, 205/45 R16 Firestone SZ90
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

A s tím musím jen souhlasit :!:
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
Darth Maul
*
Příspěvky: 59
Registrován: 17 čer 2008, 12:19
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Darth Maul »

EB trupo píše:Ebony Black si vybrala polovicka a ak je aj mäksia, tak mi to moc neva, nakolko po kamienkoch aj ine farby budú vyzerat otrasne a za cenu metalizy si ja mozem dat prestriekat cele auto 2x :) a najmä narazniky z parkovisk a dvere su v hroznom stave po par nakupoch. tak asi preto ta cierna - a mozno este preto, ze vtej ciernej vyzera ako luxusne vozidlo... :D
Přesně tak, v černé to auto vypadá více honosně a reprezentativně... navíc světlá auta se v bazarech hůř prodávají a na černém v budoucnu nebude tolik vidět prokvétající rez...
Hyundai Accent Elegance, 1,4i MPI DOHC, Ebony Black + béžový interiér, r.v. 05/2008
Ford Focus Kombi Celebration, 1,6 Duratec, Moondust Silver, r.v. 12/2008
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“