cvičná STK

Moderátoři: Lukino, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
TIR
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2006, 12:37
Bydliště: Jižní Čechy

cvičná STK

Příspěvek od TIR »

dnes jsem ze srandy zajel na cvičnou STK a světe div se, na přední nápravě mám všechny čepy volné... Jel jsem tam hlavně abych vubec viděl oficialní prubeh teto kontroly, doposud byla resena obalkovou metodou :-) Nevite nekdo kolik by me tak stalo nechat poladit stabilizatory a cepy řizení?
Sonata 2.0i 16V r.v.93 plná palba== luxus za malej peniz
Reklama
 

Návštěvník

Re: cvičná STK

Příspěvek od Návštěvník »

TIR píše:dnes jsem ze srandy zajel na cvičnou STK a světe div se, na přední nápravě mám všechny čepy volné... Jel jsem tam hlavně abych vubec viděl oficialní prubeh teto kontroly, doposud byla resena obalkovou metodou :-) Nevite nekdo kolik by me tak stalo nechat poladit stabilizatory a cepy řizení?
Taky mě to čeká - věz, že dobré zprávy pro Tebe nemám. Bude to paleta. Sonata má sice podvozek celkem vymakaný - hodně vydrží, ale když se něco poškodí stojí to za to. Doporučuji hledat náhradní díly v neorigo prodejnách u Hyundaie se na Sonatu nedoplatíš - znám porovnání cen Sonata versus Accent.
Jinak neklesej na mysli, jestli podvozek opravíš už s ním nebudeš mít problém. Mě se první zásadní vůle objevily po ujetí 200 kkm...
Odpovědět

Zpět na „SONATA“