Vstavana navigacia v NX4

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

takže jsi zvolil tu druhou možnost, normálně vypnul auto, zamknul a šel... a na display infotainmentu běžel normálně ten progressbar i když jsi zamknul auto ?
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Reklama
 

jdino
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2020, 09:31

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od jdino »

jak říkáš dal jsem možnost aktualizace po vypnutí motoru pak jsem vypl motor napsalo to ze se to bude aktualizovat a že během instalace se displej vypne což se stalo zamkl jsem a šel a displej byl pořád vypnutý pak notifikace z bleulink a když jsem přišel a nastartoval už to nic nepsalo a rovnou to normálně naběhnulo
Uživatelský avatar
cvaldik
*
Příspěvky: 27
Registrován: 31 bře 2022, 13:34

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od cvaldik »

ja na HEV taky dal aktualizovat po vypnutí motoru, zamknul šel domu a přišla notifikace pres bluelink, prišel jsem, zapnul, napsalo aktualizovano, changelog a normalně jede...

Jinak nové dalnice ve vychodočeském kraji jsou ale netaha mě přes ně navigace... ](*,)
Hyundai Tucson (NX4) N Line 1.6 T-GDi HEV 169kW/230k
alojz1963
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 úno 2022, 07:23

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od alojz1963 »

Ahoj, měl bych dotaz na počasí. Loni v 6/21 jsem na předváděčce měl napravo (2/3 mapa 1/3 počasí, kompas ....) na displeji navigace počasí. Poté jak jsem naštudoval zmizelo. V Tucsonovi HEV z 3/22 není a teď po upgradu taky ne. Je a neumím nastavit, na FB píší, že konečně se počasí spravilo a nebo není. Děkuji předem za odpověď. Moje zkušenost z upgradu, pokuď se přeruší v PC, auto hlásí chybějící soubory, začněte znova. Je háklivá na flešky, Sandisk (64) neuspěl, Adata (64) ano. U HEV stačilo nastartovat, zasunout flešku chvilku počkat, vypnout auto zamknout. A rano jsem zjistil, že je hotovo, notifikace na bluelink nedošla, možná mám blbě nastaveno.
Hyundai Tucson NX4 Premium Style HEV 4x4
Uživatelský avatar
speci
*
Příspěvky: 88
Registrován: 27 čer 2022, 22:17

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od speci »

Na HEV z dubna 22 počasí při navigaci mám. Žádný update jsem zatím nedělal.
Hyundai Tucson NX4 Style HEV 169kW 4x4
Toyota Corrola Hatchback 1.8 Hybrid Selection 90kW
Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 246
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

K tomu pocasiu na uvodnej obrazovke... Uz konecne po poslednom update meni pocasie aj pocas jazdy. Pred tym to chytilo len pocasie z vychodzieho bodu a to sa tam drzalo celu cestu az do vypnutia motora.
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
alojz1963
*
Příspěvky: 23
Registrován: 03 úno 2022, 07:23

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od alojz1963 »

Děkuji za nakopnutí, počasí nastaveno. :wink: :D
Hyundai Tucson NX4 Premium Style HEV 4x4
Husky
*
Příspěvky: 12
Registrován: 18 říj 2021, 11:14

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Husky »

Pročetl jsem většinu vlákna a zítra se chystám udělat aktualizaci u sebe. Klasický benzínový motor, širokoúhlá navigace.

Ale já vesměs doufám ve zlepšení apple carplay. Což tady nikdo nezmiňuje. Já s tím mám problémy, vypadává, někdy se ani nepřipojí. To máte všichni androidy nebo to applákům funguje bez problémů? Už nevím, co s tím a upgrade software je asi moje poslední naděje.
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 241
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

Aky pouzivas kabel? Ja mam teda Android, ale musim zklopat, vsetko bez problemov, spojenie po pripojeni je rock solid.
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Husky
*
Příspěvky: 12
Registrován: 18 říj 2021, 11:14

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Husky »

Srandista píše: 12 črc 2022, 22:10 Aky pouzivas kabel? Ja mam teda Android, ale musim zklopat, vsetko bez problemov, spojenie po pripojeni je rock solid.
Zkusil jsem jak originalni, tak nejaky pleteny certifikovany applem (drazsi jak apple origo kabel). Stejny vysledek.

Zkusil jsem i po upgradu iOS udelat nove propojeni, nic.

Cetl ruzna fora, rady…nic :/
ivprokop
**
Příspěvky: 126
Registrován: 22 zář 2021, 17:20

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od ivprokop »

Jezdím na AppleCar play a pohodička, mám nějaký alzácký zahnutý konektor, předtím jsem taky používal rovnou od alzy asi za 100Kč. A vše funguje bez problému. Párkrát při zapojení do mobilu to vypadlo asi 2x. Řekl bych že by bylo fajn vyčistit si v mobilu konektor od nabíjení(párátkem) od brachu a bordelu a bude to cajk. Já tedy za rok používání Carplay nemám jediný problém krom těch 2 výpadků na začátku jízdy kdy se to připojilo, během 10s odpojilo. Znova připojil a to samé a pak dobrý. :)) snad pomůže
i30 2021 Nline 1.5T-gdi, manual
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od petzl62 »

Vyzkoušel jsem teď po aktualizaci při cestách na dovolené na Slovensku a naprosto bez jakýchkoliv problémů a záseků, či odpojení. Příjemná změna je i větší zobrazení a spotify v pravém poli- volitelně. Používám origo kabel Samsung. Řekl bych, že poslední aktualizace celý systém i navigaci značně zlepšila a stabilizovala k pohodové skoro spokojenosti. Zbývá dotáhnout pár detailů. Ale jinak za mě tentokrát palec nahoru. =D> [-o<
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7901
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Mexican »

petzl62: to bude tym Slovenskom :-)
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Husky
*
Příspěvky: 12
Registrován: 18 říj 2021, 11:14

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Husky »

ivprokop píše: 12 črc 2022, 22:40 Jezdím na AppleCar play a pohodička, mám nějaký alzácký zahnutý konektor, předtím jsem taky používal rovnou od alzy asi za 100Kč. A vše funguje bez problému. Párkrát při zapojení do mobilu to vypadlo asi 2x. Řekl bych že by bylo fajn vyčistit si v mobilu konektor od nabíjení(párátkem) od brachu a bordelu a bude to cajk. Já tedy za rok používání Carplay nemám jediný problém krom těch 2 výpadků na začátku jízdy kdy se to připojilo, během 10s odpojilo. Znova připojil a to samé a pak dobrý. :)) snad pomůže
No, koupil jsem taky ještě nový kabel, zahnutý, kde i v recenzi je, že to pán používá na propojení s applem. A stejně nic. Opět to vypadlo dneska cestou do práce asi 5x a pak jsem to vzdal. Nejprve to drželo 5 min, pak asi 10s, pak se to nespojilo vůbec. Po dalších 20 min jsem to zkusil znova a zase to drželo nějakých 5 minut.

Nevím, jestli něco nedělám blbě, ale dle mého nemá třeba vliv, kdy zapojím konektor do telefonu, kdy vypnu motor (před vypojením telefonu, nebo až po)...to by dle mého mělo být fuk.

Tak mám asi vadný soft v autě...nebo co :cry:
ivprokop
**
Příspěvky: 126
Registrován: 22 zář 2021, 17:20

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od ivprokop »

Já s tím tedy problém nemám, jak píši zkusit vyčistit konektor od prachu a bordelu, já jezdím jen na Carplay a buď google nebo waze navigaci.
i30 2021 Nline 1.5T-gdi, manual
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“